Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Ze hry nejsem zklamán ale ani nadšen... Jakožto fanoušek třech (pro mě) největších hororových spisovatelů Barker, Lovercraft a King jsem se na hru těšil jako malej na vánoce. Je to ale těžkej konzoloidní průměr a to to mělo takovej potenciál... Dohráno, smazáno znovu si to nejspíš zahraju tak za 10 let až budu mít po krk nejnovějších hologramových technologií a budu si chtít zavzpomínat na dobu kdy hry ještě měli duši... (Sarcasm detected)
  • *12* *16* *11* *14* *6* *5* *14* *3* *15* *2* *1*
  • Když myslíš. Aji kdyby. Pořád jsem lepší než ty lamy co v googlu neuměj hledat aneb vyloženě typy pro tohle: http://lmgtfy.com/?q=Mr.Lolendo *1* *1* *1*
  • Ok v šoku nejsem, ale tak dobře že sis udělal vlastní názor.

    Každopádně já třeba v 3rd person absolutně nemám potřebu dávat headshoty. Přesně počítám s tím že tam je autoaim. Prostě to beru jako fakt. Dám si nohy na stůl a opřu se. Je to prostě jen pohodlnější. V těhle hrách o skill prostě nejde a proto mi nikdo nevymluví že gamepad je na tohle ideální kór v případě kdy je přímo na něj ovládání děláno.

    Holt je to dost subjetivní
  • Ten ma teda na Dana Vavru hodne daleko. Tak nejak mi pripadne ze musel hodne pouzivat google aby nasel vsechny ty nazvy... *2*
  • Budu te sokovat ale zkusil. A budu te sokovat podruhe - jednalo se o desitky, ne-li stovky hodin (necele tri tydny pujceny X360). Takze cas na zvyk, nebo minimalne dukladne posouzeni byl podle me dostacujici. Jediny na co mi gamepad pripadl vylozene vhodnejsi byla fifa/nhl. Na ostatni hry je pro me absolutnim trestem, rozhodne ne "sledovanim image".
  • 3rd person se možná hrají lépe na gamepadu ale to je proto, že je tam asistence míření. 3rd person hra s RAW input, bez filtru a akceleraci myší s pořádnou myší se hraje mnohem lépe. V Alanovi jsem snad netrefil nic než headshot. Jde to úplně samo, protože je tam asistence míření. Citlivost mé myši nebo ruky je úplně k ničemu když to zaměřuje skoro samo. A potom je úplně zbytečné mít tu myš.
  • michaliuz18
    super :) hru som presiel som rad ze to vyslo aj na PC , no nejsom rad za pridavok THE SIGNAL , co je prepadak a nuda, prehnane veci ako litajuce knihy a derby s monster truckmi, uz nevedeli co do hry pridat ... no a minus k hlavnej hre ze malo svetla a volnosti, zbytocne vela tmy tam bolo hru by dost obohatila volna prechadzka a nie len skriptovana cesta cez den , video, a zas hodinu hrania v noci
  • Heh a zkusils to...?

    Na FPS je myš s klávesnicí nepřekonatelná s tím souhlasím, ale 3rd person a auta jsou s gamepadem o dost lepší.

    Neberu ti to jen bych ti doporučil vyzkoušet a udělat si vlastní názor, než jen tupě následovat image.
  • k věci:
    optimalizace:nevím.. nehrál jsem na konzoli..
    grafika- velice dobrá
    ovladání - strašné..
    Btw: nenadávej někomu že si stáhl warez verzi když absolutně nevíš jestli je to pravda.Já si hru koupil na steamu a k ovládání postavy mám také veliké výhrady.Hru si určitě zahraju ale počkám si na češtinu
  • Hloupe decko co si stahlo warez verzi hry tu bleje sve moudra. Tvuj prispevek mi uplne pripomel tveho "kolegu" co "recenzoval" WoW z traileru. Aneb pamatna veta "Nemuzu soudit ale soudim ji za 85%..."! *15*
  • Porizovat si na PC gamepad? To si rovnou muzu poridit konzoly, ne diky. Kvuli ovladani klavesnice+mys jsem zaryty pc hrac.
  • No je fakt že absence beznábojové zbraně je celkem divná. A je to i trochu škoda. Aspoň lopata by se hodila.
  • No já myslim že jde spíš o tohle "...dále zmíniti optimalizaci,která je rovněž tragická..." Pánovy se holt seká a tak je to sh.t.

    Asi se i dá souhlasit že je Silet Hill lepší. I když Silent Hill je trochu o něčem jiném. Alan Wake má ale rozhodně co nabídnout. Hraje se to parádně. Grafika a efekty světla jsou moc pěkné. Chce to jen hrát v noci a mít sluchátka. Kupodivu mi nevadí ani ten blur. Příběh není špatný a ovládání je bezchybné. Stačí pochopit ,že na hry z konzolí je celkem fajn pořídit si gamepad. Což je dokonce ohromě pohodlné.
  • Erien
    Normálně jsem ti to i žral, ale když jsem došel k části: "se škaredou grafikou,která by možná tak zaujala v roce 2005" Tak jsem zjistil, nejen žes to nehrál, ani si neviděl jedinej screen, ale vůbec netušíš jak vypadaly hry v roce 2005.
  • Inquisitor
    Já vim no, ale tentokrát mi to nějak nedalo:)
  • Pěkně napsáno,s většinou bych souhlasil..
  • Na začátek napíši,že jsem se na tuhle hru docela těšil a měl jsem velkou radost když autoři oznámili,že vyjde i na pc.Upřímně,po třetí kapitole šla z počítače pryč a moje původní natěšení vystřídalo velké zklamání..Jedná se o další průjmovou konzolojdní předělávku,se škaredou grafikou,která by možná tak zaujala v roce 2005 ,ale rozhodně ne v roce 2012,společně s grafikou musím dále zmíniti optimalizaci,která je rovněž tragická..další kámen úrazu je ovládání postavy,které je katastrofální..To,že se jedná o koridorovou hru by mě až tak nevadilo,ale tahle hra nemá skoro co nabídnout ani co se týče příběhu,který je dost nudný a co se týče napětí je to taktéž dost slabota...když to srovnám ku příkladu se silent hill tak obojí má hnusnou konzoloidní grafiku,obojí stejně tupé ovládání,ale to hlaví..napětí a děsivost a děj,tak u tohoto u mě jasně vítězí silent hill..každopádně je to škoda,tahle hra měla slušný potenciál..
  • Je horší člověk co blbosti dělá nebo ten co mu na to skočí??? *1*
  • deridon
    já si teda neumim představit, že bych na místě Alana, chtěl za každou cenu zabít uplně všechny co po mě jdou a jednoduší by bylo prostě vzít nohy na ramena a zabíjet jen, to co je doopravdy nutné..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit