Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na to video sem narazil pred tydnem a je to strasny ocas. Sem nebyl schopny sa na to ani dodivat.
  • DarkHawk
    CZ už je, ale nejsou přelozeny DLC. Oficiální komplet čeština vyjde se hrou někdy začátkem března.
  • Bude oficialni cestina pry asi koncem brezna a neoficialni uz je nejaky cas venku(ma ale problem s fonty)
  • Taky sem na ten clanek vcera narazil a doted sa popadam za bricho. DD by psat recenze na hry nemel, pise do nich totiz hrozne sra*ky.
  • dělá někdo na cz??
  • To je aspoň recenze a né jak ten článek (čti recenze nebo ani ne, nedá se to považovat za recenzi) co napsal "DD"
  • v PC verzi jsou všechna DLC "included", včetně achievementů :)
  • Ze začátku je to celkem zajimavý, ale v poslední době jsem neviděl hru, která by byla víc stereotypní.
  • Jazz
    Přesně to jsem si říkal taky *15*
  • to ja si uvedomuji, take ji pouze doporucuji:)jenom se obcas divim jak lidi moc resi, jde prece o zabavu, ktera tam je ci nikoliv:)
  • to co bavi tebe jednoduse, ale nemusi bavit nekoho jineho ;) Alana jsem nehral, takze se zdrzuju zatim hodnoceni
  • zdravim parany , musim tez zareagovat, tato hra me dost chytla a nepustila, hrano v noci a ze sluchatky, potom je to zazitek jak ma byt, jsem uz starsi paran, takze pamatuji jak pocatky hrani tak mam odehrano dost her, a nehodnotim hry podle grafiky, pribehu ci zda je to koridovka anebo neni, ale pouze podle jednoho meritka, ktere je pro me nejdulezitejsi a to zda me hra bavi a zda ji dohraji, a alana jsem dohral a kralovsky jsem se bavil,sam osobne bych ji udelil nejvyssi hodnoceni, doporucuji vsem, jen tak na okraj, mass effect , oba dily me casem prestali bavit a hracskou komunitou jsou chvaleny, takze jasne a jednoduse hra musi bavit jinak jde do propadliste dejin:)
  • DarkHawk
    Hodně se mi líbí ty předěly z každé epizody.. to je jako seriál.

    Alana sem projel hned po Darkness 2. Najednou dva tituly, které jsou o temnotě. V jedné tě ovládne temnota musíš ničit světla a zachránit Jenny. V druhé utíkaš před temnotou a ničíš ji světlem a musíš zachránit Alici. *1* Je to podobné, ale po příběhové stránce uplně odlišné.
  • Ringwraith
    Mě bohužel nakonec Alan jede na neuspokojivé FPS. Takže jsem hrát přestal, ať si to nekazím.

    Jinak pokud tu je nějaký Xkář, tak doporučuju Deadly Premonition - taky hra s atmosférou Twin Peaks. Ostatním doporučuju shlédnout Let's Play - jedná se o unikátní zážitek.
  • Ja jsem doslova nadsen. Po delsi dobe zase hra, co me chytla a nepustila dokud sem ji nedohral. Za vikend hotovych sest zakladnich kapitol. Na dve DLC kapitoly, ktere dovysvetli a uzavrou puvodni pribeh, prijde rada az po vydani oficialni cestiny formou patche.

    Kazdopadne ikdyz sem hru nedohral za tri hodiny (jako nektere jine SP), prisla mi celkove kratka - asi proto ze sem se uprimne bavil. A to je vlastne celkem zvlastni. Kdyz si totiz sesumiruju co me neskutecne vadilo, tak soucet dela celkem dost veci. Jmenovite stupidni kameru (ktera me nejednou dokazala vytocit na maximum) nebo caste spawnovani nepratel do zad, kolikrat prehnany efekt mlhy s "temnotou", kdy dohromady bylo videt totalni ho*no, az po naprostou linearitu.
    Ale ono to bude nejspis tim, ze to vsechno slo do pozadi a to diky atmosfere a vubec celeho podani pribehu a hry ala Remedy. Pro me originalni prostredi s malomesteckem, ktere si zije svym zivotem. Excelentni Alanuv agent Barry, jehoz gagy me dokazaly nespocetne rozesmat (mohl dostat klidne jeste vice prostoru). K tomu doplnovani pribehu a atmosfery pomoci tv poradu, radio vysilani, popisku mist, flashback misi atp. Cas od casu zabavne ruznorode lokace (hlavne farma tech dvou Rockeru stala za to) a opet vynikajici soundtrack.

    No proste, na me hra zapusobila presne jak mela. Diky zminovanym chybam sedi te hre hodnoceni 8/10 jak p*del na hrnec.

    Uz ted se nemuzu se dockat pokracovani - na PC pochopitelne...
  • BoB.2
    Pravdu máš v tom že je to koridorovka jak prase, to mě ale nevadí jsem rad když nepříjdu o nic co si pro mě vývojáři připravili.
  • To je pekná blbost. Signal je vice akční (což akční pasaže po dohrani hry už jsou absolutně nudné) A Writer sice odpovida na plno otazek ale je to zase vice takova plošinovka...

    Spravně to kmenový redaktoři games označili jako zklamaní roku už na Xbox.

    Vubec nechapu proč není ve hře zakomponovaný ohen. Styl vypravění na epizody je odkoukan od Alone in the dark 5....
  • Jenže může mít 10" monitor s max. rozlišením nula krát nula, nebo 100" s max. rozlišením milion na milion. Aha *7*
  • Psal VŠE na max, takže asi i rozlišení
  • Hral sem na gamepadu a v plne grafice. pokud mate radi zamotane scifi kde hlavni hrdina v jedne epizode odhali ze je svym otcem a v druhe ze to tak vlastne neni protoze je jen snem v hlave vesmirny zaby tak se vam zapletka bude libit. dalsi vec ja paradni grafika. to je tak vse. vetsinou naplne hry tvori prochazka z bodu A do B bez moznosti vyresit cokoliv po svem a naprosto nudna akcni slozka ktera ale bohuzel tvori 90% deni na obrazovce a jen natahuje herni dobu. ani hororem bych to nenazval. hral sem to vzdy se slucahtky a vecer a byl tam snad jeden lekaci moment. jediny co na me trochu fungovalo byla urcita hudba, ktera zacala hrat vzdy kdyz se na vas neco plizilo.. s takovou Amnesii bych to ale zdaleka nesrovnaval... zkusil sem jeste bonus epizodu ale je to jen typicke zplacane dlc... nejakej zblebt na zacatku o tom co se deje a za pul minuty uz zase strilite zombiky furt a furt dokola... kdyby tam byli logicky hadanky a nejaka moznost vetveni a volby dialogu na ukor strileni bylo by to lepsi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit