Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AliceLiddell
    Autor recenze asi nehrál tu hru pořádně do hloubky, připadá mi, že jak je v recenzi napsáno "klasická akční adventura, která vybočuje z řady průměru jen opravdovými drobnostmi", to je opravdu hrůza. Ten člověk asi hraje jenom blbůstky jako "League of Legends" a u toho říká "nejlepší hra světa". Prosím nehateujte mě za tento komentář, ale určitě se mnou pár lidí může souhlasit.
  • Hru sem si koupila je užasná jen mam gamepad a nejde mi s ním hrát :/ pomůže mi někdo? naistalovaný ho mám dobře ale když s nim chci hrát nejde mi to ani v nastavení jiný hry mi s nim hrat jdou Poradíte?
    *9* *9*
  • Autor recenzie je obycajny chuj, az teraz som sa dostal k tejto hre a ta hra je proste skvela, pohltila ma jak uz dlho ziadna a autor napise, ze hra nedokaze udrzat... to je tak, ked recenzuju hru taki, co hravaju ine hry
  • Sws jak se ovlada giganticka Alice mne to ovladani nefunguje pls poradte ??? *9* *9* *13* *13* *13*
  • hraju tu hru na počítači je fakt suepr a pak mám roztáhnou destnik mackam e a porad nic pak jsem kdesi cetla ze musim caps lockem zautocit a az pak ale to taky nejde poradite mi?
  • nevite nekdo jak roslapnout to debil.i srdce kdys znicite tu vez ja to hraju na klavesnici a proste mi to nefaka zadnym tlacitkem muzete mi pls poradit ? Us mam pocit ze tu klavesnicu rozflakam *16* diky za odpoved *4*
  • Nehral autor náhodou na lahkej obtiažnosti? Hrám Hard a rozhodne nemám pocit že obyčajním rúbaním by som všetko pozabíjal.
  • hru jsem prave dohral a za sebe muzu rict ze hra si zaslouzi o dost vyssi hodnoceni nez v recenzi... nejvice bych podtrhnul leveldesign, ktery je proste uzasny, vyborna zvukova kulisa a hlasy postav, pribeh stavejici na klasicke alence, ale podstatne temnejsi a obcas i dost silenejsi... dale mezihry, ktere ozivi stereotyp, ktery by se u nekoho mohl objevit, autosave ktery funguje vyborne, nizke hw naroky a herni doba u me 12 hodin a myslim ze by slo jeste vice prochazet lokace a zdrzovat se... jedine co bych hre vytknul je spatny unit occlusion, ale vse vyse zminene tento nedostatek vynahrazuje... za me 8,5/10 s tim ze leveldesign je na dnesni dobu naprosto uzasny hranicici s umeleckym dilem
  • co je to ten aim mode??? mám pocit že nikde není *13* *13* *13*
  • já mám tu hru taktéž preš pc a pořád nemůžu přijít jak se ochríním tím deštníkem.. *16* tlačítko"e" mě né a né fungovat.. tak se chci zeptat jaká je ta další možnost když nastavení mi taky nejde na změnění jiného tlačítka *7* díky předem *3*
    • tlacitko "E" pro obranu destnikem lze pouzit pouze pri "zamereni se na nepritele" caps lockem ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit