Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radsi nez takovou recenzi , tak zadnou ..... *11* ..odbyte , bez napadu a vubec vlastne neni zduvodneno , proc hra dostala , tak malo bodu ..... , kde jsou doby ICE a Mamouliana, trochu ucty k vyvojarum by neskodilo....
  • Bez komentáře...radši
    • Tak proč kvůli tomu píšeš komentář? :D
      • Protože je to mimoň.
  • hra je super a 6 je málo, pro mně min. 7,5/10 a pane recenzent zkuste to dohrát na nightmare a uvidíme jestli je to jen taková hopsačka a řezačka *2*
  • „Takhle se jedná jen o slušnou hopsačku a mlátičku, která vám zpříjemní volné chvíle do té doby, než dorazí opravdoví králové večírků.“

    Zaujímalo by ma aký králi večierkov to majú v tomto žánri prísť, nejako sa mi nič nevybavuje. (samozrejme okrem BGaE2, ale ja som myslel na túto patročnicu)
  • Jooo od doby Duka se už nikdo přes 6 nedostane *1*
    • tak si myslim ze i kdyz duke není buch ví co ale aspon nastolil ladku a ukázal jak má vypadat pruměrná hra, aspon co se týče fps.
      • Buch buch buch... Ještě mu to plusujte.
  • hru vlastním a opravdu mě baví, první díl jsem bohužel nehrál tak nemohu porovnat ale že by to byla nudná hra říct nemůžu :) prostě je to plošinovka se vším všudy co od takového stylu očekávat :) záleží na názoru, mě souboje nepřipadají zase až tak strašně snadné, občas jsem se i zapotil :) a míření absolutně normální jako na každém gamepadu bez auto aimu :) (mám xbox360) takže nevím co na tom pořád všeci kritizují :) mě hra prostě baví a za sebe ji můžu jedině doporučit :) 8/10
    • Taky hraju na xbox360 gamepadu. Poradil bys mi prosím jak vytáhnu deštník ? Na klávesnici je to defaultně "E" ale na gamepadu fakt nevim. Díky moc.
  • Cosi
    Eee a hopskací pasáže jsou zpracovány dobře, nebo blbě, jak se psalo ve vůbec první recenzi? Stejně tak souboje baví, nebo je to nuda kdy se seká jenom nožem?
    Sakra já chci vědět jaká hra je a ne že vypadá zajímavě, má styl, seká se hlavně nožem a že se vyylepšují zbraně, a které byly vyjmenovány jen dvě.
    Dopr... články na games fajn, ale recenze jsou nečtenější a měli by jste si dávat víc záležet. Parádní recenze jsou od Lukáše Grygara a Aleše Smutného, když Petr Poláček psal recenze byly taky príma, od Dana taky (krom výsledný známky u Dukea) fajn, ale kurvaa já chi z recenze vyčíst jestli jaká hra je ne se podívat na číslo a říct si aha asi lepší.
  • Už jenom ten emo obrázek na titulní stránce mě děsí, takže pošahané to bude určitě. *1*
    • Co je na tom emo? Stíny pod očima? Ještě se mi teda nestalo, že by na mě vyběhl nějaký vyznavač ema s obrovským kuchyňským nožem
      • Pouze za předpokladu, že by si s ním přeťal žíly :D
  • jooo, ta hra mě bude bavit... *4*
  • SA-reg
    No jo, přezdívka na 4chanu je "6.5", ale já osobně se dost těším ,takže uvidíme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit