Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak, čerstvě dohráno a celkově výborný pocit, hru jsem si užil i přes spoustu bugů a problematických míst, kde jsem si myslel že ten mezerník vyrvu z klávesnice....Ale jinak je to fakt skvělý, muzika úžasná, atmosféra zvrácenýho Wonderlandu perfektní....Doporučuji zkusit...
  • Cajk
    Zatím jsem si k tomu sednul jen na pár minut, hra je velmi podobná své starší sestře, ovšem grafická stylizace - to je něco přátelé. Hraje se to náramně, člověka to za malý okamžik vtáhne a kombinace hack n slash s klasickou skákačkou je jako u prvního dílu vynikající. Nikde žádné quick time eventy a podobné bláboly, prostě klasická neředěná hratelnost jak ji známe z dřívějška. Konzolovitost je bohužel na hře znát - hledat nastavení sensitivity myši pod Camera options mě fakt nenapadlo a to, že ve hře vyskakuje myší kurzor a drží se na obrazovce po celou dobu taky mluví samo za sebe - holt PC platforma už tak netáhne..
    • Rorschah
      Yes,souhlas. ten styl je pecka :) ... bohužel jsem se osobně setkal s OBROVSKÝM množstvím bugů... nemůžu pokračovat v příběhu kvůli failu určité klávesy ovládání. trošku silné kafe.. doufám že EA si tohle pošéfuje ...
      • Zmen nastavenia pre umbrella block z "E" na to co Ty chces.
        Chod do %Alice_Madness_Returns_Install_Path%\Game\Alice2\AliceGame\Config\DefaultInput.ini a zmen premennu name na klavesu, ktoru chces Ty +Bindings=(Name="E",Command="TriggerBlock true | OnRelease TriggerBlock false")

        Je to bug, ze nastavenia v hre nezmenia config v tomto pripade, ale nie je to nic co by sa nedalo odstranit.
    • mirroj
      Ja som tiež akurát dohral druhú kapitolu a nemám zatiaľ žiadne výčitky. Toto som presne od tejto hry čakal. Krása. Ostatné kapitoly moje hodnotenie myslím nezmenia. Asi som moc ovplyvnený prvým dielom :D. Takto sa robia hry nadväzujúce na "slávne" série... Pekne potichu bez zbytočných odkladaní, reklám a všetkého čo takým hrám škodí :)
      A ako sa pánovi recenzantovi nepáči zbieranie spomienok a "peprovanie" prasačích nosov s tým ja nesúhlasím. Tú hru určite neprestanem hrať kým je nebudem mať prejdenú na nightmare a všetko pozbierané na 100% :).
      No idem pokračovať v tom šialenstve :)
  • Prijde mi to jak puvodni Alenka. Stejne silena, stejne "ne zrovna pro vsechny" hra. Tahle nova jenom trochu trpi (trochu vic) svoji konzolovitosti, ovladani gamepadem tomu dava docela na prdel, zvlast pri mireni.
  • >2011
    >still reading reviews

    I seriously hope you guys don't do this.
    • Padej zpátky na 4chan.
      • lol u mad bro
  • Byli doby kdy se podle recenzi dalo odhadnout jaka hra je...dnes uz pro recenzenty neni nic dost dobre...nechapu.
    • pockej az bude recenze na dalsi dil cod, ten tady dostane nejmin 12 z 10 *1* *1*
  • Hraju Alenku jedno odpoledne a jsem nadšenej. Je to presně taková hra jakou jsem si přál. Hodnocení 6/10 se mi zdá fakt málo. Jinak nevíte prosím někdo jak vytáhnou na obranu deštník, když hraju s xbox360 gamepadem? Na klávesnici to není uplně ono. A na gamepdau na to nemůžu přijít. Díky moc.
    • takže draku první musiš deštník najit a jestli si ho už našel tak pak musiš přejít do aim modu a pak to pujde jake tlačítko nevym :D (v nastavení nejdeš)
      • Přesně jak si říkal. Přejít do aim modu a "A". Díky mnohokrát. Moc si mi pomohl :)
  • výborná hra, konečne nejaká zmena !!!
    Nečítajte recenzie, radšej ju sami vyskúšajte. *1*
  • Mužu vás uklidnit , dívám se tet na metacritic a u tehle hry se názory recenzentu a hráču liší a to dost. recenzenzenti většinou dávají 6,7 a hráči 8,9. na gametrailers taky recenze 7/10 a lidi 9.5. takže bych nad touhle hrou rozhodně nelámal hůl.Hra vypadá opravdu rozmanitě a zábavně a pěkně ujetě.
    • Cajk
      otázka je jestli těch 9.5 je fakt od hráčů nebo je to tzv. Bioware style. No uvidíme..
      • Mahcake
        Nejdřív hrát, pak nadávat.
  • Lawliet
    Můj kamarád se nani hrozně moc těšil.... a teď je z ní velmi, velmi smutný..
    • tak to si ji musi zahrát a ne čist recenze
      • Mahcake
        Dobře řečeno.:)
    • To je nám velmi, velmi líto.
  • takový Splatterhouse byl taky hodně podhodnocován a to hlavně kvůly toho že je to těžké pořad tam umírají atd atd a hodně hráču o hře řikalo že je dobrá a vynikajíci to same je Alice a ja už se hodně těším až si ji zahraju a na Splatterhouse se taky chystám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit