Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i recenze zminuje ze zakladni motivace vaseho pohybu po lodi (hledani odpovedi o matce) se moc nepovedla. proč tam ksakru musí davat takove kliše veci. at si dcera koukne film nebo se nekoho zepta a bude vedet co se stalo *7*
    meli vymyslet neco lepsího - klidne i uplne jinou lod a posadku ktera z puvodni ripleyovou nema nic společneho a cilem by bylo vetrelce zabit pomoci nejakeho vymysleneho planu nebo zdrhnout z lodi v unikovem modulu.
  • Odehrano zatím 7 hod. a baví mě to :) Občas je problem zbavit se toho aliena *1*
  • Kopie čeká na krámě, takže se bázlivě těším. Tuhle hru musím mít už jen tak z tradice. Alien je mistrovské dílo horroru i scifi. Scott a Giger, budiž mu země lehká, vytvořili legendu. Kdysi se mi o vetřelci zdálo. Byl jsem v roli mariňáka. Nikdy jsem necítil větší bezmoc a hrůzu. Jednou se mi zdálo, že jsem sám Vetřelec. Nikdy jsem necítil větší radost z toho, jakou ze mě mají ostatní panickou hrůzu :o) Tyhle dva pocity bych přál všem. Živé a bohaté sny mívám konečně často, ale to je fuk. Chci říct, že tahle hra má už od pohledu perfektní zpracování a atmosféru. No a to si prostě nechci nechat ujít. Až něco odehraju, určitě se zmíním.
    • Nehulíš něco před spaním? *1*
  • Spí tady někdy někdo ??? *6* *6* *6* *6*
    • ucho
      to záleží na tom, kde je "tady"
  • Bohatstvo, Shadow of Mordor vs. Alien: Isolation, co si teraz kupim, ja nestastny zemepan :D
  • C-BEAM
    nech už sú názory akékoľvek, pre mňa je dôležité, že k tomu vývojári pristúpili poctivo a s veľkým rešpektom k filmovej predlohe.
  • takže se par metru od nejdokonalejšího organizmu ve vesmiru na zabijeni stači prikrčit za stul nebo schovat do skrine a jste v pohode a ješte tomu date devitku. teda ne že bych byl prekvapen. a ty prestrelky s androidama to má být co? berlička pokulhavajici hratelnosti? *7*
    • ...a kde sa schovávala "stará" Ripleyová na konci prvého Aliena? V šatníku!
      • přesně jak píše kolega. Ten vetřelec moc dobře veděl, že Nostromo je naprogramovaný k vůbuchu a potřeboval pilota, který odtamtad dostane.
      • ona se neschovavale jen se chytre prevlikla do skafandru, vetrelec o ni samozrejme vedel jen si koukal lod s tim že si ripleyovou necha na pozdejc (asi chtel s ni delat nejake prasarny) jenže ona ho pak vyhodila do vesmiru s čim on moc nepočítal. stejne si to ale mimo kameru rozdali nejspiš protože ve dvojce už byla tehotna
  • vyžaduje Steam?
    • Shaker
      Konzolova verze ne.
  • Koukal někdo na videa jak průměr FPS u xboxu je 25fps? *1* celkem sranda když se pak podíváte na benchmarky zjistíte že GTX 570 to rozjede na +60fps v průměru.

    https://www.youtube.com/watch?v=0fYensfhf94
    • konzole jsou setrne ke spotrebe elektricke energie, 25-30 fps konzolistum staci, takze spokojenost
      • Jinak takhle si představuješ nextgen ? co třeba za pár let si budeš říkat že seš spokojenej při 720p a 20-25 fps ? Neblázni chlape.
  • This is Ripley, last survivor of the Nostromo, signing off . . .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit