Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheCent
    Jeden dotaz. Jak je na tom Alien ve vztahu k ostatnim obyvatelum stanice (lidi/androidi)? Videl jsem na streamu jak se hrac krci pod lavici a primo pred nim prijde alien, proti nemu android, tam se srazi, chvili proti sobe tlaci, a pak kdyz se slidovanim vyhnou tak kazdej odkraci na jinou stranu. Podobnej priklad kdy na zemi sedi chlapek podelanej strachem, hrac k nemu prijde, v tom se za nim obejvi vetrelec tak hrac rychle skoci do skrine. Kdyz pribehne vetrelec vesele ignoruje freekill v podobe chlapa na zemi a zacne busit do skrine dokud nezabije hrace. To vetrelec na cely stanici honi jen vas? Bych rekl ze si na vas xenomorfove trochu zasedli ne? Aspon pro me to hrozne znicilo atmosferu, protoze jsem prave od hry ocekaval, ze jeden zpusob jak se zbavit pronasledujiciho vetrelce bude, ze probehnete kolem nic netusiciho anndroida a nalakate na nej vetrelce a pod. Jinak samozrejme ve filmu vetrelec androidi v pohode nicil.
    • Luke
      Androidy ignoruje (nejsou pro něj zajímaví - nedají se použít jako inkubátory pro nové vetřelce) a po lidech jde. Můžeš toho využít v některých situacích, kdy ti vetřelec "pomůže" zbavit se překážky v podobě ozbrojence. Že by vetřelec ignoroval člověka jsem nezažil. Možná se to stalo v tom videu proto, že už šel po hráči.
      • Veskoslav
        No já jsem narazil už minimálně na dva rozervané androidy a myslím, že to má na svědomí ten, jehož jméno se nevyslovuje. V té sekci totiž nikdo nebyl kromě mě a Vetřelce. Lidé nebyli, androidi taky ne a já jsem ty androidy nezlikvidoval. Navíc jeden měl utrhnutou hlavu a ruku a druhý byl rozthnutý napůl. Ale možná to bylo jenom prostředí, to netuším.
      • Veskoslav
        No já jsem narazil už minimálně na dva rozervané androidy a myslím, že to má na svědomí ten, jehož jméno se nevyslovuje. V té sekci totiž nikdo nebyl kromě mě a Vetřelce. Lidé nebyli, androidi taky ne a já jsem ty androidy nezlikvidoval. Navíc jeden měl utrhnutou hlavu a ruku a druhý byl rozthnutý napůl. Ale možná to bylo jenom prostředí, to netuším.
      • TheCent
        Tak cekal bych, ze bude likvidovat vsechno a vsechny, ale jestli aspon lidi neignirojue, tak snad pude :-)
  • Uz se nemuzu dockat az si dneska hru zahraju. Nazory se dosr ruzni, fakt su zvedave. Podle recenzi bych se mel pridat na stranu tech co sou spokojeni. Mam pocit ze dnesi COD deti hru nechapou, a hazou na ni zbytecne spinu.
  • rami.cz
    Uz se tesim na vikend :)
  • ČUPR recenze :-) už dlouho tu na games.cz nebyla tak dobrá recenze *3*
  • Keyz
    Bojím se později toho opakování jak se píše v dalších recenzích. Sice je pěkné vidět příchod vetřelce jednou ale asi ne 10x. Jinak, tam jde hlavně o ten pocit, který zatím u mě funguje. Čekám stále co bude... Stejně ten vetřelec je blbej jak tágo. Ale aspoň se pohybuje sem tam.
    • Luke
      Hraješ na střední obtížnost? Tam mi přijde tak akorát chytrý.
  • KIMCID
    pokud hru v zahraničí hodnotí střílečkář no tak výsledek je pak jasný.
  • Mart9
    Kolik je tam ve výsledku animací toho vašeho zabití vetřelcem? Vážně jen jedna jako v trailerech?
    • Chtelo by to animaci, ktera by pokarcovala tim, co bude alien provadet s telem po tom co te sunda, jak si te natahne do ventilace a tam v klidu pozvyka. Pro nezajemce by se dala skipnout treba mezernikem.
    • Ronox
      Zatím jsem měl tři tuším. Z ventilačky na mě hupsnul, zezadu a zepředu, když se na mě vrhnul.
      • Mart9
        Dík. Já to totiž hrát nebudu (jsem sráč), takže bych to nezjistil.
        • To mas dobry az se poseres z toho jak na tebe vyskoci duch v Sims 3 tak to pak jo.
        • To buď v pohodě, já se málem "pokakal", měl jsem rozehráno atmosféra luxusní, když ke mě přišla přítelkyně a zezadu se přitulila, že má tulivou :D :D. Takhle jsem se dlouho "nevopotil" na zádeli :D :D :D. Nechápavě na mě koukala, proč jsem jí málem vyrazil zuby a proč strhávám sluchátka s takovou razancí :D :D . Musel jsem jí vysvětlovat, že takhle zezadu se nesmí přibližovat, když pobíhám po Sevastopolu :D :D.
          • Mart9
            Dobrý *1*
  • Jsem docela prekvapeny vysokym hodnocenim, vzhledem k tomu, ze prakticky vsechny zahranicni recenze se shoduji na prvcich, ktere se s temer dokonalou hrou vylucuji - nekonecne opakovani, neustale vraceni se stejnymi misty, linearita, naskriptovany vetrelec, slaba nevetrelecka druha tretina hry.
    • Nevím, kde se vzal popletený názor, že vracení se stejnými místy je chyba hry. Já naopak inteligentně udělaný "backtracking" považuji za velkou přednost, pokud jsou autoři schopni naplnit staré lokace novým obsahem - viz Deus Ex, System Shock atd. Hře to dodává hloubku a umožňuje sžití s prostředím, zvlášť pokud jde na starých místech objevovat nové věci (Dark Souls). Chytře znovu herně využité staré lokace považuji za znak inteligence tvůrců, na rozdíl od dnešních AAA+ koridorů, které jsou často jen chodby plné kulis bez jakékoliv hloubky nebo obsahu.
  • Nemohu si pomoct, ale grafika je opet o neco horsi, nez bylo prezentovano pred vydanim. AA uplne v pr*eli. Je jedno jestli T1x, nebo T2x. Hrany jsou stale kostrbate. V nekterych mistech neprirozene vybledle barvy. Zda se, ze toto uz bude standartem kazde nove "AAA" hry. Hral jsem si s tim asi 2h, nez jsem to dostal do grafiky, jak nam byla prezentovana. Jak na to.
    Po instalaci hry iplementujte do hry SweetFx a pouzijte nastaveni Holy Alien.. http://sfx.thelazy.net/games/game/691/
    Pote hra vypada opravdu paradne. Rozdil si tam muzete overit pres screeny. Jinak herni mechaniky atd. vcelku fajn, hra je to pekna.
    • Proč mám jen pocit, že jsi jí upirátil.
    • Ronox
      Já ti nevím, ale SweetFX většinou znamenaj přepálenej kontrast a podle screenu u toho Holy Alien presetu tomu tak je. Všechno je to tak nějak víc barevný a bílá tam září. Navíc v šachtě, kde já mám totální tmu a fakt jí jen slabě osvětluje světlo u větráku, tak tady celá ta ventilačka je krásně vidět. To pak ztrácí to kouzlo podle mě.
      • C-BEAM
        SweetFx je len nástroj, že to ľudia obvykle prepália a hre tým skôr uškodia je už chyba tvorcov presetov, ktorý obvykle nemajú žiaden estetický cit, preto si SweetFx vždy nastavujem sám.
  • Tohle je nejlepsi recenze, kterou jsem tu cetla za nekolik let. Slyseli jste znicujici pravdu, kterou nelze odmitnout.
    • Bud klidny, s blaznem se nikdo hadat nebude;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit