Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Tak snad dnes dorazí krabka s artbookem. Jinak si Luke mohl odpustit některé spoilery. Podle mě to nebylo nutné... Víc si to hlídejte. Je to opravdu škoda.
  • RazorProduction
    Na IGN se museli pos..t !!! *16* 5 ? recenzent zjevne nepochopil ze to neni cod to co on tam ma za argumenty... *7* a proc tam neni tohle,a tohle a tohle,...kurva proc nikto se nepita proc v Outlast neni tohle a tohle ? hry su prosto lekacky o preziti,zadne sk.....ne cod *6* proto se mi libi ze kluci na Games.cz maju vice rozumu a nemichaju jablka a hrusky *3* *15* *2*
    • Nemůžeš říct ignorant bez IGN.
    • na IGN asi za tohle nedostali zrovna zaplaceno. BTW je tu snad nekdo kdo bere jakekoliv recenze na IGN stale vazne ?
  • dobrá hra, ale je pár věcí co mi úplně nesedne

    - ne stealthový vetřelec - zatím všechny neskriptované encountery co jsem viděl vypadaly tak, že se alien spawnoval z větrací šachty ve stropě, napřed s hlasitým břinknutím schodí kryt šachty, pak se ozve rána jako když několika set kilový vetřelec skočí na železnou podlahu a pak tam začne pobíhat a dupe u toho jako obr Koloděj - tim se úplně zabíjí jakýkoli překvapení nebo lekačky, vždycky víte že tam je a skoro vždycky víte kde se pohybuje. Vážně by byl takový problém nechat ho občas vyspawnovat už při loadingu levelu, aby si na vás mohl počíhat v některé z místností a trochu vás vylekat, klidně by mohl útočit i z šachet na stěnách nebo v podlaze, nebo se třeba přisát ke stropu a skočit vám na hlavu, tenhle vetřelec asi jede podle zásady že "nepo*raný chutnaj líp" a tak vás moc neleká, někdy působí tak jako by si AI uvědomovalo že má zapnutý godmode a na nějaký stealth se může vykvajznout

    - motion scanner je vlastně jen scanner, protože ukazuje i postavy co se nepohybují (narozdíl od takového AvP) má nekonečnou baterii (přitom u svítilny musíte měnit baterie) a jeho obrovský svítící display a hlasité pípání alien ignoruje

    - linerární level design - většinou jdete chodbou z místa a do místa b, občas je nějaká odbočka šachtou, dost často se stává že mezi vámi a cílem mise stojí alien nebo synťáci a jediná cesta je rovnou chodbou skrz ně, rozdělit Sevastopol na patra a ta udělat jako ovevřené levely by mi sedlo víc

    - mapa pauzuje hru - u hry která si zakládá na vtáhnutí hráče atmosférou to působí strašně divně, u ničeho jiného se hra nepauzuje, ale jakmile otevřete mapu, můžete si jí prohlížet jak dlouho chcete i když je metr od vás vetřelec
    • - vraj ten alien nie je nikdy na rovnakom mieste dvakrat, cize az tak nevadi, to co popisujes ako problem, ze je pocut kedy pride na rovnake poschodie na ktorom som aj ja.
      pozeral som daky stream, a typek otvoril dvere za ktorymi save predtym alien nebol a zrazu tam teraz bol.
      - s tym motion scannerom je to trapne teda. to je fakt ak je to ako popisujes. mohli spravit tak, ze ak v skrinke v blizkosti aliena vytiahnem scanner, tak konec. prezradim sa.
      - s pauzovanim hry pocas mapy, je sice fajn na takticke rozhodnutie sa v krizovej chvili ale asi tiez to nieje najstastnejsie rozhodnutie. mali ponechat hru bezat dalej imho.
      • Hram to na Hard.
        Ked som nepouzil scaner (bol som v s kryni a aj pod postelou) tak som prezil
        Niekedy sa stalo ze akonahle som vytiahol scanner tak ma ten prasivy alien nekompromisne zakiloval :)
    • První dva body platí i u hard obtížnosti?
      • obtížnost upravuje hlavně to jak snadno tě alien zmerčí, na hard skoro nemáš šanci se mu schovat takže tě prostě zabije kdykoliv tě potká *4*
    • faitheater
      "nepo*raný chutnaj líp" *1*
    • - natahování herní doby tím že vás hra nutí chodit cestou co už jste prošli tam a zase zpátky, tady neni co dodat, tohle nesnášim u jakýkoliv hry, navíc tady to ani nejde proběhnout zpátky rychle protože tam je vetřelec

      -natahování herní doby obecně - hra v druhý půlce dost ztrácí šťávu díky tomu jak to natahujou

      - asi žádný facehugger - ti malí hajzlíci mi vždycky přišli pěkně děsiví, mohli tam dát aspoň jednoho

      - těžce předvídatelné - od začátku je jasné kdo je zrádce a skirptované smrti vašich kámošů dokážete předvídat s 99% přesností

      - mladá Ripley je nesympatická a docela ošklivá - asi jen osobní preference *3*
      • Luke
        Zdar, jenom trocha vyjasnění:
        -stealth je o tobě, ne o vetřelci - ten se stealthovat nemusí ;)
        -jakmile se vetřelec/bytost zastaví, tak zmizí na trackeru jeho tečka (na střední obtížnost). Jedině v lokacích, kde je tracker rušený to zlobí.
        -Sevastopol je rozdělený na lokace, ve kterých při backtrackování otevíráš nové dveře - nové lokace. Otevřenost alá Skyrim nemá na vesmírné stanici moc důvod ;)
        -Co se mapy týče: souhlas.
        -Backtrackování je vyřešené fakt dobře, odměňuje tě a nedeptá.
        -Souhlas. Zejména poslední tři hodiny jsou na palici.
        -Co se facehuggerů týče: Kdo si počká, ten se dočká.
        • dík za odpověď, recenze se ti povedla

          k tomu stealthování vetřelce je to myšleno tak, že naprostá většina jeho obětí ve filmech vůbec netušila že je za vteřinu po nich, skoro vždycky na ně odněkud vybafnul aniž by tušili že to přijde , tak to má člověk zažité jako takové přirozené vetřelčí chování, tady se chová spíš jako nezničitelný tank, což taky v podstatě je *4*
          • keby votrelec stealthoval, tak sa recenzent na IGN zblazni a da tomu 1/10.
      • - ziadny facehugger? to vazne? to som tam ocakaval najviac.
        ako som sledoval stream, tak som videl minimalne dve tela s rostrhanymi hrudnikmi. cize, ocakaval by som minimalne 2 alienov v hre + ti facehugerri. skoda.
        ved, jak sa xenomorph dostal vlastne na Sevastopol?
      • ale abych jen nevávroval, grafika je super, prostředí neskutečně stylové, atmosféra správně tíživá říznutá nostalgií a alien je konečně tak nebezpečný jak by měl být a setkání s ním znamená skoro jistou smrt *4*
  • Tu nejde o strach, ani o hratelnosť, ja na tej vesmirnej stanici som fizicky . Zatial ma žiadna hra nevtiahla do seba tak ako tato, a ešte som nevidel realistickejšie stvarnenie prostredia, ja neviem, je toto fotorealisticka grafika ? Podla mňa ANO.
    BTW votrelca som zatial nestretol, lebo ešte neviem že tam je *1*
    • Před časem jsem koupil jako velký fanoušek her a hlavně filmu 3metrové plátno s projektorem. Hraju teď Aliena ve 3D pomocí Tridef a vím co myslíš když říkáš že jsi ve hře fyzicky. Před chvílí vylez Alien ze šachty a od tý doby se krčim pod stolem. Naschvál jsem si dal obtížnost na Max (stejně jako v Last of Us) a jestli hra jde dohrát za 15 hodin tak já ji budu hrát mým připosranym stylem 30 *1*
  • Magister_Peditum
    Musím počkat na zítřek, to na to bude čas. Možná si ale pozvu ještě kámoše, abych se z toho při hraní nepodělal. *15*
  • Dobrá gamesa, už ji hraju jsem v cca v 5 té misi a že by to byla nějaká lekačka nebo horor se mi ani nezdá, občas na Vás bafne Alien a občas tu máme otravné andriody(nic moc teda), jinak je to pro mě pohodlná procházka, stačí jen chytře využívat situaci a prostředí, jinak ai vetřelce nic moc teda - aby mě vetřelec nenašel se schovávat pod stolem...
    Jinak konečně po dlouhých několika letech vetřelci jak se patří, až na ten příběh.
  • Nejlepsi hra z alienovskyho prostredi je Alien Breed Tower Assault.....Nazdar.
  • Koukal jsem se na recenze jinde a uz jsem do to nechtel jit, ale tady me zase presvedcili abych do toho sel. =D
    • Taky jsem koukal jinde a hlavně na pár youtube videí s postřehy a nejdu do toho, dokud to nebude zlevněné v akci!
  • Diky za super recenzi ♥
  • residentevilfans
    A ja hlupak veril v nahypovany propadak. Tlucu se do hlavy! Jinak offtop...ten monitor Benq XL2720Z je masakr!(v nastaveni jeste dost tapu) takhle si moje oci jeste neodpocinuli. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit