Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DOOM 3 vypa porad dobre, ale tohle samozrejme mnohem lip, je to naprosto verny filmovy zazitek ala Alien 1, tak konec trolovani a spinkat.
  • To mas dobry az se poseres z toho jak na tebe vyskoci duch v Sims 3 tak to pak jo.
  • Můžete mě mínuskovat jak chcete, ale to, že hra vypadá jak malinko upravený Doom 3 se popřít nedá.
  • http://m.youtube.com/watch?v=4Hm3i7u4_vU tady je videt gameplay, koukal jsem jen par minut abych si to nespoiloval, ale vypada to dobre, mozna do toho pujdu
  • Děkuju. Divné, že jsem si toho nevšiml
  • Jo tak pod toto se muzu podepsat, sice je tam par ustupku oproti real oldschool gamesam, ale proste luxus.
  • Obličeje jsou si dosti podobné, např. kořen nosu, tvar očí ve vztahu k obočí atp. V 3D grafice to nazýváme např morfování, tj. jeden obličej se zmodifikuje podle modifikátoru "morpher" do dalších variací, které jsou na první pohled sice odlišné, ale mají značnou podobu, kteoru bych přirovnal k dědičnosti dědeček, otec, syn, bratr atd. Co se chyb týče, věřím že tam jsou, ale pokavaď vidím vizuální stránku, která je tak detailně věrná prvnímu filmu, tj. retro styl např. počítačů, hybernátorů, předmětů obecně, nemohu se ubránit pocitu, že tato hra na schovávanou je jedinečná, vybočující z mainstreamu. Přičteme li ke hře hudební doprovod, design úrovní, ovládací schéma, nemohu konstatovat, že hra působí tak, jak jsem jí nazval :-)
  • U takových her bych očekával dokonalou "filmovou" grafiku. Nejen proto, že jsem rozmazlený, ale hlavně proto, aby mě to prostředí co nejvíc vtáhlo do děje. Sakra už je rok 2014 a i modovaný dědeček Crysis 1 vypadá o několik tříd lépe.....
  • Kéž by tohle studio pracovalo i na Colonial Marines... *4*
  • Bohužel ne, je to celé jen 2D.
  • Zacatek je dobrej jen Pan Dobrovsky se asi spatne vyspal :-)
  • Já jsem si žádného "tvůrčího stylu vzájemné podobnosti" nevšiml, můžeš uvést příklad nebo ukázat screenshot? S hodnocením "brilantní umělecké dílo" bych počkal až na konec, ta hra totiž není zcela bez chyb...
  • Je to filmovy efekt, aby to evokovalo puvodni film z roku 1979. Vypnout, nebo zmirnit, lze tento efekt v nastaveni.
  • Strašně mi u téhle hry zrní obraz. Nevite čím to může být?
  • ucho
    n: no ty skripty jdou při troše snahy eliminovat. minimálně tak, aby nebyly v takové podobě, jak se klasicky používají. šlo by opravdu jen o soubor instrukcí, na základě čeho se bude AI rozhodovat. smyslem by pak mělo být, že by AI mohla vymyslet vlastní řešení situace, tedy takové řešení, které ty vyloženě naskriptované nemáš... ale s takovou AI si žádná AAA hra experimentovat nedovolí, na to by byla potřeba nějaká experimentální hra. tedy v podstatě ano, mohl bys pak takového vetřelce někam hodit a čekat, co vymyslí.
    pro klasickou hru je samozřejmě pohodlnější skriptování, protože hráč potřebuje jednoduché rozhodování typu, "když udělám tohle, stane se tohle". správně by to mělo být ale tak, že když udělám tohle, mohlo by se stát, tohle, tohle a někdy se stane i něco, o čem jsem ani nevěděl, že by se mohlo stát"...
    já myslím, že každému, kdo se kdy otřel o umělou inteligenci, bude jasné, co jsem se snažil říct. ti ostatní mají holt smůlu :)
  • Dneska se na to chystám, výbava už je připravena...teď už jen počkat na konec pracovní doby a tmu. Ale mám pocit, že si to těžce nedám. :D

    / btw proč mi to tady zablokovalo IP na PC za nevhodné příspěvky? Napsal jsem to samé co teď, akorát místo pracovní diby, tam bylo slovo šichta.
  • podporuje to 3D ? :-)
  • Cudujes sa? Aj ten kkt Babrak obama ma nobelovku za mier. Tam je vsetko naopak.
  • Medbay s Nostroma je dokonaly. Hned som isiel hladat nejake nastroje do miest s kadial ich v Alienovi vytahoval Ash.
  • Jack1947
    Na X360 to má HD texture pack, nevypadá to špatně jasně textury můžou působit mírně rozpitte ale ve výsledku nic co by tam kazilo zážitek snad jen moc tmavé *15* ale to se dá zesvětlit a taky to že bez světlic to nejde. Grafika je ale i tak parádní sakra dit tyhle želízka zmákli GTA V. a to je kurna jedna z nejhezčích her voubec. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší