Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale cim vic tu ty vase nazory ctu, tim vic je mi z vas lidi na bliti... Neskutecne rozezrany prasata! Prestante brecet, navrhnete a vytvorte si vlastni verzi, jak to ma vypadat! Vsadim se, ze NIKDO z vas uplakanych ubozaku na to koule nema!!!! Radsi to necham na nekom jinem a pak si poplacu jak to zk*urvil... A pro vsechny potencialni de*ilni reakce vzkazuju jen: Vykur mi ho :) Nazdar!
    • Smola buzicek, tu sa prebera nieco odlisne. Ale neboj, stranky o vykureni existuju tiez.
    • Smeju se jak me tu minusujete :-D :-D :-D Na nic vic nemate... NIKDO
      • Hlavně že ty to máš rád od chlapů
    • No , kourit ti nebudu. Ale uprimne, hra za 50€ by mela vypadat jinak. Spise je to beta verze s mnohymi chybami a spatnou atmosferou diky archaickemu zpracovani. A opravdu jsem chtel, aby se mi titul libil a dohral ho na nejtezi obtiznost.

      Multiplayer neni spatny, ale pochybuju, ze bude bavit lidi dlouho. Jeste vice to spupnuje fakt, ze je to prakticky obslehnuty L4D.
      • me spis multak pripomina dead space 2..L4D hraju to je jina kava
  • Treba me ukrizujte, ale me se to fakt libilo a uzil jsem si to az do konce.
    • A jiste s originální verzí za litr, že?
      • ja dal 1200 za xbox verzi,vim jsem k...t,ale kdo to mohl vedet.
        • já :) když vyjde Season Pass, žádný screenshot není přímo ze hry, nikde se nedočtu nic o žádné feature, která mě zajímala (upgrady) a první novinářská verze říkala, jak je to směšné a jak jsou vetřelci hloupí a slabý.. je to dost, aby člověk věděl, že to nebude úžasná hra.

          DXHR jsem si předobjednal a dostal jsem přesně to, co jsem chtěl. Teď mám Tomb Raidera a taky vím, že ho budu mít rád. Ale stejně se najdou lidi, co budou křičet, že to se starýma TR nemá nic společného. To se ví už teď, tak nevím proč by to někdo, kdo chce remake starýho TR, měl ještě předobjednaný :)
        • Tak to me mrzi... Za to mohlo byt 4 solidni tituly ve sleve na pc... :/ Posledni rada, cekej na recenze od lidi, kteri maji podobny vkus na hry. Nebo idealne videt hru na vlastni oci.
          • uz zadne preobjednavky *3*
  • A to tady ta hra dostala ještě velký hodnocení 6. podívejte se sem tady pc verze nedosáhla ani na 40% ze sta. http://www.gamerankings.com/pc/945070-aliens-colonial-marines/index.html
  • Tohle stojí za to vidět. Srovnání Demo a Final verze. Obrázek si udělejte sami .. *7*

    http://www.videogamer.com/videos/aliens_colonial_marines_what_the_hell_happened_to_aliens_colonial_marines_2.html
    • tak to je docela síla no *1*
    • To demo vypada jako fakova pre renderovana scena, ktera se ma tvarit jako in game a kterou tak Gearbox prezentuje... Jak tu nekdo psal drive. hra je spatna, ale to co se delo v zakulisi a jak se hracum lhalo, je nejvetsi humus.
      • tak to mas recht,zajimavej clanek je na eurogameru jak to vlastne bylo stim vyvojem-
      • Dekuji za minus. Jiste jsem si ho zaslouzil.:)
    • to je asi porve v herni historii kdy ma demoverze lepsi grafiku a stinovani nez finalni hra :) *1* *1* *1*
  • No po tom co jsem videl a slysel uz v te hre chybi jen zlate dukatky a jezdici houbicky ...
  • GlaDOS
    Nechápu, jak může demo vypadat o tolik lépe, než finální hra. http://www.youtube.com/watch?v=6lGXDM3LGnk
  • 6 z 10? Uvědomujete si že cena tohohle plivnutí do tváře všem fanouškům Aliens je 50E?
    Kolik vám zaplatili, co vám za tu šestku kdo slíbil?
  • Shania
    Hru mám skoro dohranou, sice zni nejsem nijak odvazany, ale nechapu ten humbuk co se kolem ni dela.

    Celou dobu mě velmi zajímalo jak se to bude vyvíjet dal, co bude za dalším rohem a co ještě objevím, kouknout se na známa místa je taky k nezaplaceni.

    Taky me docela bavi, kdyz tu vsichni chteji old school fps s lekanickama a kdyz ho dostanou, muzou se zas zblaznit.
    • A bavi te vypiratena nebo zadarmo hmmm? ... varitanta A mi dava vetsi smysl .) Zadarmo ano, oddech... Za full prize ? fakit. *3*
      • Tu hru bych si nekoupil ani kdyby vysla 5 let zpatky. Ridim se heslem ze platim pouze za poctivou praci a sestihodinove kraviny za 50E zaplati "ti druzi" Mimo to jsem uz za alieny zaplatil dost jakozto majitel 1,2 dilu hry a vsech filmu.
      • Shania
        CE edice s figurkou se upiratit neda...

        To co jsi napsal resim u kazde druhe hry, to jestli te bavi ale nezjistis z recenze, proste je potreba ji zkusit, kdyz na to nechces dat penize, tak je treba si pockat.

        Tuhle nejspis dohraju a pravdepodobne i vickrat.

        A mimochodem, nejsme nijak extremni fanousek vetrelcu, z filmu se mi libi jen Alieni a k tomu mas jeste dost zasadni vyhrady a rozhodne si tak nepredstavuji kvalitni scifi.
        • Uprimne, recenze a nazor ze hry by mel vychazet z predpokladu, ze si hrac poridi legitimni verzi. Ty sice rikas, ze te to bavilo, ale penize bys za to nehodlal dat a pravem. Ale pochop, ze jsou i lide, kteri veri v urcite hodnoty a produkty si poridi za sve vydelane penize.

          Drive se vydavala alespon hratelna dema, ale dnes temer uz vubec, protoze vyvojari neveri svym produktum nebo dokonce vi, ze to je humus.
        • můžeš tvrdit že se ti nelíbí, ale tvrdit že třeba Aliens není kvalitní sci-fi.... :(
        • si me trochu navnadil asi take provedu "test" :)
      • *nebo koupena samozrejme.
  • http://www.youtube.com/watch?v=Y7m5cRX3q2M pockam si radsej za tymto, ak to niekedy bude :) , inak avp 1999 > colonial marines.., cakal som tak dlho , a nakoniec nevydrzim u toho viac ako pol hodky? najtazsia obtiaznost a kosim ich jak hrusky, smiesne :D
    • Absolutni souhlas ... AVP bylo genialni a radsi nekde vykopu stare divko nez abych se vubec obtezoval s instalaci takoveho propadaku. A za to ze nejde hrat vetrelce preju tem dementum ze segy KRACH !!!
      • Sega je vydavatel, hlavni odpovedny tvurce hry je Gearbox, ktery projevil sve kvality s titulem DNF... Kdyz uz tak plives na Segu, mel by sis uvedomit ze stoji za takovymi tituly jako treba Total War.
  • Ahoj mam xbox verzi a neslysim dialogy a pokriky mezi vojaky,muzete me nekdo poradit,predem diky.
    • MadMaxGP
      Mám ten samý problém. Hned na začátku se mi nějak seknul motion tracker a pak jsem neslyšel dialogy několik levelů!! Obecně xbox verze je nejen nejošklivější, ale nejvíc zabugovaná :(
      • uz jsem to poresil diky distributorovi u nas.no žasnu,mam EU verzi a celou konzoli jsem musel kopnout na USA lokalizaci.jinak zajimavej clanek vysel na Eurogamer jak to vsechno bylo.mel jsem zatim jeden bug *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit