Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taka hruza to zase nie je. Osobne to ako fanusik vidim na 5/10. Engine, na to, ze ide uz o kapanek starsi Unreal Engine, je stale obstojny, ak teda neratam rozne rozmaznute textury. Zvuk zbrani je autenticky, soundtrack tiez dokaze nabudit (obcas), akurat to cele nemali urobit takmer na CoD styl hrania. Darmo, na uplne povodneho AvP, kde sa clovek hrajuci za marinaka klepotal, co ho caka za dalsim rohom (spominam si, ako som vsade hadzal svetlice ako divy), to samozrejme nema najmensiu sancu. Takze... staby jednohubka pre fanusikov je to fajn, ale inak bieda prebieda. Tot moj nazor.
  • dohrál jsem a můžu říct jen "what the heck?" čekal jsem, že to nebude dobrý, ale že až takhle špatný... víceménně souhlasím s lidma pod sebou, grafika o ničem, dabing o ničem, pocit ze zbraní...ehm... ten se nějak nedostavil... pocit strachu taktéž. už úvodní přetahovačka s alienem mi přišla spíš směšná a vůbec celá tahle hra je spíš k smíchu než k hraní... asi mě to bude stát pár mínusek, ale tohle si představuju jako budget za tři stovky...jediný, čím se to liší od dalších špatných her je to, že u téhle mě to fakt mrzí, je tady krásně vidět, že zavedený značky jsou dneska už jen a pouze o rýžování peněz a ne o zachování jejich kvalit... za mě 4/10
  • Jinak ke hře, dohráno ve tmě a na nejtěžší obtížnost cca za 6-7 hodin.Za klad se dá považovat prostředí, které je fakt pěkně udělá a vším připomíná film, o to víc nasere, že nic nefunguje jak má.Strach žádný, pocit ze střelby žádný, přestřelky s vojáky naprosto tragické, respekt z vetřelců také žádný.Grafika zastaralá, ale to považuju za nejmenší problém, hrál jsem hodně her s horší grafikou a skvěle jsem se bavil.Takže jakožto fanda vetřelců, jsem celkem rád, že jsem si to prošel a podíval se po prostředí z filmu, ale jinak to chlapci kompletně doprasili.Multiplayer by mě i celkem bavil. Hra za marináka je dobrá, bohužel ovládání, pohled a pohyb za aliena je tak podělaný, že to opět shazuje dost hluboko.
  • tuto hru sa da sudiť iba tak keby zapracovali na nej poriadne mohol to byt hit roka v Horrovkách. Grafiku mohli potlačiť keď ich podporovala firma od super hry geards of war.Pribeh aj štil misii je dobry i hra sa da hrať len keby upravili toto grafiku ako crisis , postavy tvare ako Hra La Noire , pohyby postav ako v Call of duty , spomaliť tempo hry menej strielania a viac strachu ako vo Fear , Vorelcou spraviť velkých nie takých malých ako pes čivava a ta kyselina z nych čo čliape by mala rozpuštať všetko naokolo a farbu mať inú , keby toto bola take tak by to bola hra super *1* *1* *1* *1*
  • Prosím Vás lidi jak aktivuju to DLC?Kam se má napsat ten kod?Díky
  • maros.goc
    100% súhlas s recenziou :)
  • spook.y
    Štěstí že jsem si hry přestal předobjednávat a už čekám na první dojmy i déle. U této hry jsem čekal propadák po jedné z posledních upoutávek.
  • jsem to prave dohral a hodnoceni 6/10 je neumerne vysoke... bych tomu dal tak maximalne 5
  • Rorschah
    Recenze píše slovem fanouška, což je fajn, ale objektivita se ztratila (až chvílema nechápu všechnu tu chválu).
    Byl jsem odjakživa fanatický milovník celé filmové série a samozřejmě jakožto mladý umělec taky milovník díla HR Gigera, kterým jsem byl mimochodem taky velmi ovlivněn v mě vlastní tvrobě. Když mi do kompu nastoupil AVP2 (k AVP1 jsem se poté dostal až zpětně), můj xenomorph-fanatismus ještě přitopil do krbu. Dodnes si dokážu vybavit různé části celé hry a filmů, a to mi bylo tenkrát prosím 12-13. Od té doby jsem čekal něco jako AVP3. Nepřišlo. Colonial Marines je béčko, je to plivanec do ksichtu poctivému uživateli, který čeká na vydání a za tohle platí. Nejsem náruživý na grafiku, ale tohle mi připomíná hry,které jely jako první na DX9 (vyjma modelů alienů, ti jsou poměrně hezky zpracovaní), dabing připomíná bezejmenné, necharismatické divadelní herce a co nejvíc - je to plné bugů,glitchů a jiným bordelem.
    Atmosféra tu je, ale pouze /opět/ pokud jste fanoušek. Skalní. Sice je fajn, že si můžu prolézt - jak píše recenze- "místo činu", ale "vnější" hráč tohle vše uvidí pouze jako nenaleštěnou s*ačku, která se utápí pod předchozím dílem AvP z r.2010 a radši vrazí prachy do Dead Space 3 (který sice rýžuje z předchozích dílů a umí taky nas*at,ale zabaví skoro na 20 hodin).
    Colonial Marines = FANATICAL FAN only.
  • Ahoj jak je to s HW nárokama? Může prosím někdo (když už není schopný recenzent) napsat na čem to hra je a jak? Grafika nevypadá moc náročně.

    Zahraju si naplno na 2,1 SB , 4 RAM a 630M 1GB ?
    • kubi-wan
      Je to až směšně nenáročná hra. Což kvituju s povděkem, páč rozjet dnes na notebooku cokoli, co je (špatnej) port z konzolí, jsou muka.
      • Jak vidíš mám víceméně průměrný noťas, žádný herní dělo a přesto si zahraju všechny nový hry střední (Hitman atd) a některý míň náročný (Dead Space 3, Dishonored apod.) na vysoký..
    • Rorschah
      dávám si to naplno na phenom xII 550BE 3,1ghz, 2gb ram, GF9600GT .. nenáročná hra ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit