Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže to vypadá na dobrej kup, tak za rok, až to bude v akci za 7E na Steamu.
  • Recenzi jinak receno, to ceho se vetsina hracu obavala se stalo skutkem a z prvotniho nadseni hry s vetrelci tematikou se stal opet jen pouhy stin, za necim co mohlo byt dobre, jenom to finalni provedeni jaksi opet nevyslo.

    P.S. Zajimala by me celkova delka singl hry - tipuji cca 8 hod max.
  • tohle je gearbox a existuje k tomu season pass - takže tipuji před každym DLC bude patch. A AvP 3 mělo mám dojem 6 patchů
  • Veskoslav
    No hru ale dohraji, když ji mám zaúůjčenou a dopíšu recenzi alespoň. Třeba počáteční zklamání a zděšení aspoň trochu napraví zbytek hry. Zatím odehráno celkově cca 3 hodiny na Xbox 360.
  • Vidis ja to pred hodkou sosnul 20 minut zahral a smazal...
  • FLT už to v obchodě má, tak to jdu koupit a zkusit, jestli to je opravdu tak hrozný, jak Sherminátor píše.
  • Tohle je ten alien kde měli byt i RPG prvky??
  • Nejlepsi zpraovani vetrelce je stejne v serii Alien Breed *3*
  • Přijdu domu, začnu instalovat originálku a mezitim si řikám, že mám čas tak projedu web a ejhle co nevidim. Sem opravdu zděšen hodnocením, který se teď na webech objevují. Vypadá to, že jsem zase vyhodil prachy oknem,. No nic, doinstalováno tak uvidim...
  • rhaegar
    Třeba komunikují telepaticky :P
  • na multiplayer se*e vetřelec
  • Krymot
    Avp 3 nebyl omyl podle mě
  • tvůj komentář je ještě větší fail než ta hra.
  • Veskoslav
    No a pokud jsem DS3 dal 6/10, tak tomu bych nedal více jak 5/10. DS3 je oproti tomu vyspělá hra s mouchami. Tohle je poněkud větší omyl, který je horší i než AvP 3.


    Obzvlášť se mi líbí cena cca 50 Euro a v dne vydání další "DLC" za 30 euro.....
  • Aby na to vobec nejaky patch prisiel... Na AvP 2010 sa po jej vydani velmi rychlo zabudlo :/
  • Tak myslím že si nás všecky dobře pobavil , jak pravopisem tak znalostí vetřelců.
  • Veskoslav
    Nedělej ze sebe opět retarda *11*
  • Krymot
    Chjo kde je ten gearbox který na začátku dělal kvalitní tituly jako napřiklad Half-life: Opposing force či Tony Hawk pro skater 3? *13*
  • nevíš nic a chceš někoho poučovat ? *15* *15*
  • Za Opposing force u mně Gearbox vždycky budou mít můj obdiv. Ale tohle je fail, to je pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit