Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • L.G. se to nelíbí.... to by mohla být slušná hra *4*
  • Pan raci byt pitomec?
  • smajdal
    Jsem se koukl na jeho vychvalování Dragon Age 2...zdá se mi jakoby začal hrát hry teprv před pár lety.
  • nechtěl sem rušit předobjednávku, doufal sem aspon v solidní 7mičku, tak snad aspon ten coop nezklame :)
  • Bude to nejakej chytrak, kdyz neumi spravne napsat Columbo (jestli teda tim Colombo nemyslel mesto na Sri Lance). Nj, harant bezhlave vyhodil pulrocni kapesny za nesmysl.
  • Veskoslav
    Pro milovníky a čestné členy klubu Otvírání dveří, zcela jistě ne. Pro ostatní ano:)
  • Vrook
    Asi tak. Pro mě osobně je první Vetřelec jedinej dobrej film z celý série (a Fincherova trojka nebyla úplně nejhorší teda). Geniální hutná atmosféra izolace a vzrůstajcího strachu, navíc to otevírá teorie skvěle rozvedený v Prometheovi.
    No a sedm let po tom, co Ridley udělal vetřelce, se přiřítí bejvalej řidič náklaďáku a natočí pokračování s naprosto hloupejma postavama, který tam jen čtou naprosto hloupej scénář a tak třičtvrě stopáže mačkaj spoušť a střílej do stěn a řvou u toho jak kr*téni. Já netvrdim, že mě tyhle stupidní rubačky pro odreagování nějak vaděj, ale vesrat se s tim do tak dobře načatýho franchise, to už mi vadí dost.
    EDIT: A to ani nemluvim o těch Alien vs Predator vs já nevim co.. To je už totální pr*ser a sám R. Scott řekl, že točí Promethea, aby se pokusil dostat Alien franchise ze sraček.
  • Nejses ty ten co spamoval na Xzone fora?
  • Dnes jsem si hru zakoupil a až dohraji (co nejdříve) napíši zde recenzi PC verze jak to vidím já... *3* Na hru jsem se vskutku těšil tak doufám že mě nezklame. 5/10 dostal i poslední MoH a nebyl to pro mě zase takový propadák *5* ... Ok jdu na to !
  • Hmmm. Aspon ze si dokazes okecat zbytecne vyhozeny penize za tento propadak...
  • Stormangels
    AvP 2010 je ohledně tohoto 100x lepší pokud jde o Multiplayer.
    Multak mě v AvP 2010 fakt bavil ale tady jsem zatim hral multak tak ruzně jako třeba TDM,Escape atd ale fakt mě to neba to ovládání za Alieny je otřesné jak sviň.

    Jdu si zase stáhnout AvP 2010 a snad tam na Multaku někdo bude.
    Udělal jsem asi chybu že jsem si ACM kupoval.....
  • Veskoslav
    No stačí se podívat na autorovy předchozí recenze, obzvlášť lahůdka v rámci MoH:)
  • roman.pajdlhauser
    konecne viem, preco sa po svete vala tolko zdochnutych kobier, vsetky sa otravili vlastnym jedom!
  • Jo je to logickej kiks, ale nejak navazat museli. Fanousci chteli znamy prostredi, tak byl osli mustek nutnosti.
  • smajdal
    Pěkný, teď jsem se díval na EG.cz a recenze začínajíc "Dead Space série definovala pojem sci-fi horor pro dnešní generaci.." a konče 9/10 + kopa diskutujících vynášejí třetí díl do nebe. Je zajímavé, jak rozdílné jsou tyto dva weby. Každopádně jednička mě nudila a hned jsem ji zabalil, takže je mi celá série ukradená...ale aspoň na takovou videorecenzi jsem zvědavý.
  • Veskoslav
    Když FPS, tak s gamepadem.....Ach jo:) A kdo má rád Vetřelce tak skutečně bude nadšený zelenou barvičkou místo kyseliny:)
  • "Jeste bych dodal, ze hra fakt perfekne cerpa z Aliens, kdo ma rad film, bude tady v sedmym nebi."

    je tam samozrejme vysvetlene, ako to, ze hadley's hope nebola znicena po cca 40megatonovom atomovom vybuchu? :)
  • Veskoslav
    Jo ten blázen: Halo 4 7/10, poslední MoH 6,5/10, FC 3 dal 10/10. Krapet mimo realitu chlapec.
  • rhaegar
    Ta recenze je úplně mimo. Možná sedí tak hodnocení,ale vše ostatní je na facku.Zrovna grafiku bych hře rozhodně nevyčítal, zmiňuje se o špatném portu a to taky není pravda, je tu dost grafického nastavení a ovládaní? Hraje to úplně stejně jako předchozí díly. Všichni ví, že příběh je vykradačka The Thing a Aliens a v předchozích dílech to nikomu nevadilo- zajímavé. Toho klišé je tam opravdu dost,ale takové množství se bohužel vyskytuje i u mnoha jiných her(stačí se podívat na všemi milovanou(mnou ne) sérii ME tam se klišé objevuje po tuctech a nikomu to nevadilo a to vykrádaní je stejně patrné jako u Dead Space. Jinak předchozí díly taky rozhodně nebyly na 9/10 proto je 6/10 adekvátní jen ty negativa nedávají smysl.
  • Hru jsem si byl koupit hned rano, prinesl domu a rikam: Vykaslete se na single, nebo kdyz uz tak to hrajte na nevyssi obtiznost a s kamosema. Nejlepsi jsou coop mise pro 4 lidi, kdy plnite ruzny jednoduchy ukoly. To je naprosta parada.
    Jelikoz na vetrelce hrajou proti vam lidi, slaba AI mizi, nastupuje fakt boj o preziti, pouzivani scanneru nutnosti. Mrchy hraci casto plivou kyselinu i na dalku, nebo cekaji za rohem. Setkani s vetrelcem zblizka = smrt. Tady ten trailer to pekne ukazuje
    www.youtube.com/watch?v=ZvU-1qMcy28
    Za ten coop 9/10, single jsem hral zatim jen hodku a prisel mi slabsi. Hra ma ale jasne zacileno na online a v tom je hodne bohata. Kouknete sami, podporuje to snad vsechno, vcetne splitscreenu
    http://www.co-optimus.com/game/297/playstation-3/aliens-colonial-marines.html

    Hra je proste nejlepsi na konzoli a ve vice lidech, coz recenzent logicky nevyzkousel, jinak by znamka musela byt vyssi.
    Jeste bych dodal, ze hra fakt perfekne cerpa z Aliens, kdo ma rad film, bude tady v sedmym nebi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit