Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krymot
    Všici proklinají AvP 2010 ale když se juknete na AI vetřelců v AvP 2010 a ALiens :colonial Marines tak avp jasně vede. Což je ostuda pač se jedná o starší hru
  • jan.hruby86
    Jenže Max Payne 2 není FPS.
  • kdyz se snazim vybavit posledni FPS, ktere me chytly za srdce, tak me napada jen Half-life 2, Far-Cry 1, Swat4 a Max Payen 2 ... od ty doby uz cekam asi na zazrak.
  • lol aké rozmaznané decko.. GTFO with this sh*t !
  • No takže zázrak se nestal je to takové jak jsem čekal, ale to nemyslím špatně, chtěl bych si zahrát, ale ne za plnou cenu. U těchto her to pujde dolů rychle, takže moc dlouho stejně čekat nebudu. *15*
  • @Lukas O'Bannon povodne premyslal ze votrelec je len decko, a kym je decko tak vrazdi vsetko co vidi, potom sa zakukli a vyjde z neho superinteligentna bytost
    lol, nie? :)
  • Vrook
    Nesmíš si brát slovní útoky (a tohle byl útok opravdu jen s velkou nadsázkou) na svý idoly tak vážně. Já si samozřejmě nedovoluju soudit Camerona podle ničeho jinýho, než podle jeho filmů. A ty se mi prostě nelíběj, což řikám už po několikátý. A to, jestli mlátil svoje manželky, nebo jestli je to padawan Setphena Hawkinga, to můj názor na něj neovlivní.. jde čistě o jeho tvorbu.
  • Pletes si kyselinu s jedem?
  • rhaegar
    Cameron je břídil. Jeho ex je daleko lepší režisérka než on sám. Ach ta krásna ironie života
  • Běhá mi mráz po zádech, když si na to vzpomenu, parádní hra :)
  • V tom případě tě musíme upálit.
  • To je reakce na tvou reakci o tom, že nějakej řidič kamionu (kterej mimochodem má diplom z fyziky), se opovážil dodělat něco, co pan Scott řemeslně dobře odvedl. Vtipné. Víš, abys byl kvalitním umělcem, není o škole. Abys byl dobrej básník, se taky nenaučíš pomocí tvůrčího psaní. K tomu se musíš dopracovat sám, a to on se dopracoval. Stejně jako většina z nás:)
  • Na Vite ted vysel hd remake :-).
  • jindra.veliky
    hlavne neni v recenzi zahrunty coop a mp a hlavne na ten coop vsazim jako milovnik l4d...a ten se pry povedl *4*
  • Vrook
    Já se tě ale nesnažim přesvědčit, ani nikoho jinýho. Je mi u p*dele, jestli je většina nakloněná tvýmu nebo mýmu názoru. Souhlasim s tebou, že to dokreslení a dovysvětlení toho, jak Vetřelci fungujou z biologickýho hlediska, je fajn. Ale film se mi prostě tolik nelíbil a šmitec. Nic víc..
  • jj to byla pecka.. *3*
  • janchor ti odpověděl
  • Tak toto jsem zrovna na mysli neměl *1* . To mi už po 10 dveřích celkem lezlo krkem. Myslel jsem tím, že to byla celkem dobrá praobyčejná oddechová střílečka na zabití času. Nic víc - nic míň. *3*
  • Vrook
    Ty si hlavně uvědom, že mluvim o filmu, to jak moc Scott kecá do scénáře (kterej je ale ve většině případů stejně ve výsledku, díky němu, úplně jinej než původně) je mi celkem fuk, ty hlupáčku.
    A to jestli si Cameron svoje filmy píše nebo ne, je mi taky fuk. Ale věřim tomu... ono podle toho taky většina jeho filmů vypadá.
  • Jaké vyspělé rasy? :DDDD Dan O'Bannon nidky neřekl, že to je nějaká vyspělá rasa. A původně se Dan se Scottem bavili, že jde o nástroj války.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit