Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do prčic ... takže se mám zase vrátit k Alien Trilogy ? !
  • Magister_Peditum: tak mi hod link na vyjadreni o next-gen grafice :)
  • Magister_Peditum
    Wasteland zatím vypadá přesně tak, jak to tvůrci slíbili. Na rozdíl od této hry.
  • Magister_Peditum
    Pokud se někdo chlubí next-gen grafikou a pak výsledek vypadá jako 4 roky stará hra, tak to zápor je. *15*
  • Ferdis2
    každá hra si časom nájde svoju cielovku... *1*
  • jindra.veliky
    takze Wasteland 2 bude taky sh*t? *5*
  • Ronox
    Já jen citoval Hudsona z Vetřelců, tak se hned nečerti Rambáku.
  • jindra.veliky
    tesim se az se bude zastaralost enginu jako zapor v recenzi na Wasteland 2 *4*

    zatim jsem odehral asi necelou hodinu a jsem spokojen. grafika je skvela, jen animace jsou obcas horsi (treba chuze po schodech)...Vetrelci obcas skacou tam a zase zpatky, ale to se snad patchem spravi nez mi mama koupi origo (za 5 dni)... *5*
  • Me je jedno kdo koho precural vys. Uz takhle ta hra neni spatna takova betaverze :) a ja verim ze prijde opravnej patch, kterej udela tlustou caru za temito negativnimy komentari.
  • Black_Hand
    opposing force patri k mym nejoblibenjsim datadiskum vubec. to experimentovani s level designem a ty originalni zbrane byly neskutecne super.
  • JohnyTheZik
    Nevim, jak u tebe, ale 75 a 61% rozhodne neznamena podprumerny :D... Navic E.P. byl vybornej datadisk, pridal variabilitu lokaci, navic pridal i partaka po omezenou dobu..Perseus Mandate me uz tolik nevzal, ale rict o E.P., ze je podprumernej, je zverstvo.. Ten datadisk v leccem prekonal puvodni hru... Ale porad je to jen datadisk..
  • Ronox
    "Možná, že jsi nesledoval poslední události, ale dostali jsme na prdel, kámo."
  • Staci pockat na nejakej masivni patch :) a mouchy budou pryc :)
  • roman.pajdlhauser
    rovnako ako sa kobra neotravi, xenomorph moze mat v zilach kyselinu a to, ze vo filmoch tato kyselina bola deadly, mohol byt paradny prvok aj v hre
  • Nemůžeš říct že bude lepší Metro Last Light a BioShock Infinite když si ještě nehrál.
  • rhaegar
    Tak mám nějakou tu hodinku už za sebou tak hodím do diskuze nějaký ty svoje moudra .) ... na recenze nedám a zkusil jsem si to zahrát a výsledek? Koloniální pr*ser. Ty neduhy člověka bijí přímo do očí. Hra se zasekla v roce bůh ví a neduhy, které se pořád omílají v recenzích jsou tentokrát trefné.Ještě poznámka na konec. Tohle má být nejchytřejší lovec ve vesmíru? Na tvůrce hry bych podal žalobou,takhle zk*rvit mnou jednu z nejočekávanějších her to je na kriminál :D
  • Ferdis2
    Ale on píše o Max Payen (to bude asi nejaká indie FPS) *1*
  • Umaroth
    Tahle hra šla nějak kolem mne, věděl jsem, že má vyjít, to je asi tak vše........ a jak na to koukám, tak jen pro dobro věci *3*
  • Já si to stejný říkal s AvPčkem, páč tam brzo po vydání na mulťák nikdo nebyl. Dnes o někdo hraje?? nainstaloval bych
  • misho8723
    Heh.. mne príde práve tá pasáž so slepými votrelcami reagujúcimi na zvuk asi najzaujímavejšia časť čo som čítal v recenzii - pretože ak má človek zbraň, tak votrelci nepredstavujú žiadny problém a atmosféra je prakticky neexistujúca, tak aspoň náznak toho, že človek nie je schopný s votrelcami bojovať, a je v podstate - možno násilne - dotlačený k tomu, aby sa ich obával, dá sa to považovať za úspech a niečo čo môže človeka prekvapiť.. ako v jednej recenzii spomínali - táto hra skôr funguje ako virtuálne múzeum filmu Votrelci, ale ako samostatná FPS hra prepadá na celej čiare.. čiže: nie, ďakujem.. o mesiac čakajú oveľa lepšie FPS zážitky : Metro Last Light a BioShock Infinite

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit