Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježiš, nauč se pravopis. Já se úplně stydim, že seš na úrovni nějakýho cikána...
  • ja ti nevim ale kdyz si neco koupim myslim ze mam pravo produkt hodnotit a dat tak navedomi ostatnim jestli se vyplati otevrit penezenku
  • tato hra nestoji ani za ten torrent traffic a ani za to zaplnene miesto na disku, nieto este za peniaze.
  • lol tieto trapne argumenty zo zakladnej skoly. preco by mal niekto daco dokazovat na to aby mohol kritizovat. pozrime sa na to objektivne ... ma tato hra napriklad zabugovanu AI ... ano ma, a velmi. je teda namieste jej to vycitat ? absolutne ano. ale podla vasich kinder-rozumov nie, najprv musim vyrobit vlastnu AI do nejakej hry aby som mohol tvrdit ze tato je zla... ach vy fakani hloupi . *7*
  • janchor
    O tomhle lze všemožně spekulovat, protože viditelné oči sice nemají, ale ve trojce jsou záběry "z pohledu" vetřelce.
  • Souhlas! Co dokázali, že kritizujou?! *10*
  • Borderlands 2 mi přišel po nějaké době hraní nudnej.
  • prvni mise ti v pohode staci aby si vydel zapory cele hry a kdyz to nepoznas tak si vyliz vic co....
  • Kdyz jsme vsichni takovi experti a fanousci Alienu neudelame nejakeho Aliena,aspon porovname kdo je teda lepsi.ted akorat tak porovname kdo ma lepci clanek a par onanistu si porovnava pera...na psani blabolu.
  • V první misi zjistíš velký víš co...
  • Co se mi líbí na npc spolubojovních je že mají vidět na pušce skutečně nábojů a když střílí vidíte jak ubejvají a když dojdou tak přebijou *3*
  • tahle hra je asi jako,kdyz cekam pod stromeckem snowbordove prkno a misto toho dostanu prkno z podlahy.des des.
  • radsi si hru pred koupi stahnu a vyzkousim a ne abych zaplatil 1100kc za odpad
  • po super coop parbe Borderlands i Borderlands 2 jsem docela sokovany ze je pod tim gearbox podepsany protoze tahle hra je zatim nejhorsi hra roku. pri hrani mate pocit jako kdyby hru nekdo narychlo zplacal dohromady a dal tomu nazev Aliens
  • Radsi si zopakuj cestinu,predtim nez neco zwarezis...
  • zvlastni je to ze singlac delali nejaci amateri TimeGate a multak Gearbox,sam mohu rict ze je to aspon pro me hodne velkej rozdil.Holt soudruzi ze SEGY nekde udelali chybu.multak je proste prim v teto hre.
  • po 1 misi jsem to odinstaloval a musim rict ze je to ta nejhorsi alien hra co jsem kdy hral.

    AVP (2010) jako hra o skoro 3 roky starsi nez tohle grafiku a hratelnost na jine urovni s dx11 ta hra vypada skvele coz se o tomhle konzolovem portu rict neda: animace postav je naprosto hrozna/grafika hnus/fizika zadna/efekty zadne se vsim na max hra vypada skoro stejne jako na ps3. Gearbox si udelal ostudu ze je pod tim podepsany. Hra pusoby naprosto nedodelane jako by slo o nejakou alpha-beta verzi hry. Hra vytvari dojem COD kopie coz se k Alien tematice vubec nehodi proste odpat jsem rad ze jsem nakonec zrusil objednavku. Kdyby hra vysla tak pred 3-4 lety tak by byla dobra ale v roce 2013 je to ubohe k AVP1/2 a i 3( i kdyz nebyla moc dobra ) to ma moc daleko coz je skoda.
  • cela hra je zvlastni
  • Veskoslav
    Zvláštní. Po stažení DLC už kyselina ubírá života. Ale v základní hře ne.
  • co tady resite,stejne to nekde stahnete na torrentech,tak je jedno kolik to stoji nebo jestli to je dobry kdyz to bude zadarmo ne.vsichni bezte delat vyvojare,grafiky,producenty,samej expert.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit