Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A někoho i rozesměje *4*
  • Když jsme u toho, starý "třidéčko" stejně jako starej Doom, Blood, Shadow Warrior, Corridor apod. hraju pořád. Jsem zvědavej, jestli budou ještě vycházet hry, co ani po miliontém dohrání neztratí zábavnost.:)
    Jinak mě ti vetřelci celkem baví, o tom žádná. Nic to ovšem nemění na tom, že je to průměrná hra stejně jako DNF (také mě bavil) a pociťovat nějakou přehnanou vděčnost nehodlám.
  • Honze
    Flusat umí každej, to je jasný. Už mě ty kecy unavujou. Já miluju Vetřelce, výrůstal jsem na nich. Hru vlastním v Collectors edici (což je nepodstatné) a jsem naprosto spokojený s tím, co jsem dostal. Jednak jsem se zůčastnil mise na Sulacu a také jsem se podíval na Hadleys Hope..Co mám jako fanda chtít víc? Můžu bejt rád, že hra vyšla, protože nikdo jinej to neudělal a už ani neudělá. Stejně jako u Duka. Až si začnete vážit věcí, tak už budu zřejmě po smrti. Tohle mě vážně s**e!!!!!!!! Ať žije Randy a Gearbox a díky za Duka i Alieny! Nebýt jeho, můžu hrát maximálně kulový a nebo starý 3Dčko, či snad nepovedený AvP! Vyhraje tady jedině ten, kdo dá větší šanci a nebude hru soudit po první recenzi, či prvním dohrání!!!! Shlídněte si alespoň 99x directors cut Aliens a pak se pusttě do hraní. Do té doby se věnujte Assasinům a Far Cryům!!!! ZOMG!!!!!!!!!!! Každá hra má chyby, ale počítat je nehodlám!!! Buď mě baví, nebo ne. Vzdávám hold tomuto dílu, ač budu třeba jediný na světe a budete mě považovat za největší špínu!!!!
  • Honze
    Bla, bla, bla, kecy, kecy, šáša krasty
  • Souhlasím, neurazí, nepotěší. Jako fps je to standardní hra na jedno dohrání.
  • Ač jsem na hru čekal několik let a poslední rok hltal vše, co se kolem ní dělo, přijde mi podle videíí a recenzí ze zahraničních plátků, že hra je megaprůser. Tahle recenze je informativně nic neříkající (při vší úctě) a známka dost vysoká. Sorry, ale takhle pro***t vcelku možná ultimátní záležitost, s ohledem na to, jaké možnosti měli tvůrci k dispozici, je prostě tristní. Prosím pěkně GBX, aby své další záměry převedly do jiného universa. Za mě to shrnul (vytrženo z kontextu :) Jim.

    http://www.youtube.com/watch?v=aKnS7CGWNmU

    http://www.youtube.com/watch?v=aKnS7CGWNmU
  • Neni to tak hrozny jak se pise . Hra se celkem drzi stylu filmu Aliens , tedy spis akcni nez lekava hororova hra. Jinak to je proste strilecka jako kazda druha , teda to same dokola , jen v zajimavych kulisach pro fandy filmu. Zadnych zasadnich bugu jsem si nevsiml jak tu lidi pisou.
    Samo se nejedna o zadnou revolucni FPS (ono to ani nejde) problemovy vyvoj je na tom krapet videt a vic by tomu sluselo vyjit pred par lety . Solidni hra z fajn prostredi. Dela se z toho zbytecne nafoukla bublina jakej to je prusvih , pritom to je docela zabava..7-8/10 bych klidne dal..horsi sragory dostavaj daleko vic..
  • Hele někdo tu psal, že vyjde Patch... Hele to nemusí být náhodou blbost... Vemte si jak to dělají jiné hry. Nedávno nějaká dokonce vyšla ( známá hra, ale nemohu s vzpomenout ) a hned pár dní po vydání MEGA patch a opravil spousty chyb. Tady to podle mě jinak nebude. Aspoň by mohlo... Jinak mám odehráno asi zhruba 3 a půl hodiny a zatím nevím co si o tom mám myslet... Zatím to vidím opravdu na tu 6/10 za tu snahu o co se vývojáři snažili, ALE ! Ale tedka jsem se do toho dostal a náhodou celkem super *3* . To se dozvíte zítra nebo pozítří kdy to někde tady k nějakému článku napíši... *3*
  • Ted jsem hrál nějakou dobu coop a musim říct že jsem chytal záchvaty smíchu asi 5.mise kde jdete neozbrojení kolem výbušných vetřelců tak všichni jak se jich bojí jak čumí a čekaj až něco uděláte vy :D já na ně blikal baterkou zničeho nic na nás vyběhnul a vsichni bum :D no řeknu takhle jsem se dlouho nenasmál :D hlavně jsem se tlemil jak jsme kolem nich chodili a vsichni se zastavili a koukali co se bude dít :D
  • Kyselina neubírá život když je na zemi *4* . Ale když k tobě přiběhne Alien a střelíš do něj... tak to ubírá jedna báseň ( nevím jak vy ale mě to tak dělá *7* )
  • Mě upřímě ne, ale je to tím, že hra má jistej styl, kterej nemusí sednout každýmu. Jinak na alieny jsem se těšil, ale teď nevím možná ve slevě
  • Na dnešních základních školách už se neučí, že za čárkou, tečkou atd. se dělají mezery? To se nedá číst.. Nehledě na to, že tato diskuze je opět opravdu výživná, jako poslední dobou všechny a všude (nejen na Tiscali). Z toho momentálního balastu je tu tak 10 procent příspěvků, které mají nějakou hodnotu. Ach jo..
  • Vrook
    Já jsem to původně napsal trošku neuváženě. Cameronovo dílo jsem nijak shazovat nechtěl, protože má očividně fanoušků dost, což prostě něco znamená, a v zásadě mi jeho filmy nevaděj. Jenom mám prostě jinej vkus a mám rád jinej styl akčních filmů a upřímě z mýho pohledu(!) jsou ty Cameronovy takový nahlouplý (možná proto jsem se uchýlil k tomu řidiči náklaďáku). Proto mě tolik nesedí ani jeho podání Vetřelců.
  • Yes I Can !
  • Ni no Kuni *14* *14* *14* http://www.youtube.com/watch?v=4MznAY8Es5c
  • Vrook
    imho si fakt obama
  • Viktor_H
    Hm, Ridley si pustil hubu na špacír a blekotal něco o Kristu... *7* Hádej, o co se jedná... A do filmu to sedí jako prd*l na hrnec, schválně na něj od začátku koukni.
  • ako som uz pisal takato sr@cka mi nestoji ani zato aby som tym spinil miesto na disku. a ejhle. mam pravo to hodnotit. graficky je to priserne, ai je priserna, gameplay je priserny ... ci ako to funguje v tvojej hlavicke, stiahnut si to nemam lebo to sa nerobi, a hodnotit to nemozem dokial si to nezahram, cize ty tvrdis ze si mam kupit hru o ktorej viem ze je zla aby som mohol povedat ze je zla ? argumentujes fakt jak male decko (co aj si predpokladam) dovi *3*
  • sakra, to měla být reakce na Vrooka :)
  • dá se říct s tebou souhlasím, ale né co se týče Aliens. Né nadarmo je Aliens považovaný jako jeden z nejlepších akčních sci-fi filmů všech dob. PS: i Alien je hloupý film, hloupý příběh, hloupé postavy a jejich uvažování, ale bohužel výsledek funguje naprosto dokonale. To smaé platí i pro Aliens...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit