Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prometheus je rozporuplný film. Je otázka jestli to byl záměr, nebo důsledek neuvážených kroků. Já postupem času si myslím, že to byl záměr. O filmu se stále mluví, film vydělal a jestli to byl účel, tak se to povedlo. Když jsem odcházel z kina tak jsem nadával a dal tomu 3*, pak se mi to rozleželo v hlavě, zkouknul DVD verzi a musím opravu uznat že to je velmi kvalitní sci-fi. Ale i tak, ho musím hodnotit dvěma pohledy. Jako fanoušek Aliena je to průšvih. Pokud zamhouřím oči a nekoukám na to kdo to natočil, z čeho vychází materiál apod. je to hodně dobrý sci-fi.
  • a tady nekdo pise jestli se to vyplati,nikdo vsichni to stahnete a zadarmo,prectete par clanku a davate moudra,grafika,hratelnost,umela intelingence...nejakej typek sam udelal silent hill to je borec.
  • Vtipně to shrhnuli na IGN: "Express elevator to hell. Going down." *4*
  • kdyz si to nekdo koupi ma pravo to hodnit:koupil sis to nebo stahnul.
  • O pravém důvodu konání "Inženýrů" nevíme ani zbla, od toho bude sequel (Paradise), který mhoho vysvětlí. Prometheus byl v podstatě restart celé série (sám Scott uznává jen svého Aliena a Cameronovy Aliens, pokud vím), může následovat celá řada dalších filmů...
  • POsli na nich alienov. Zasluiza si.
  • ani jedno hru jsem nehral a ani neplanuji cekam na Bioshock
  • ty nosis slipy alebo trenky ? (alebo plenky?)

    co meni na kvalite samotnej hry fakt ci ju niekto stiahol alebo kupil ?
  • Viktor_H
    Prometheus měl několik výborných prvků: 1) vizuál - Ridley je vizuální bůh a u záběrů z vesmíru jsem se tetlil blahem 2) Space Jockeys se neobtěžujou s vysvětlováním, což mi připadá jako výbornej nápad - tak nějak by to vyspělejší rasa pravděpodobně opravdu udělala, nač se zaobírat s póvlem, o jehož osudu už rozhodnutí padlo. Bohužel, to, co z filmu vyplývá jako jejich pravý důvod, je naprosto stup*dní, povrchní a laciné, což už mi s vyspělou rasou moc dohromady nejde... 3) Robot

    Všechno ostatní byl podle mě strašný, až mě překvapilo, že za tím stojí Ridley - bojím se, že začal senilnět...
  • Krymot
    Možná by ta hra v naších očích nebyla tak špatná kdybychom to neměli s čím porovnávat ale bohužel pro tuto hru máme a to přímo tři díly AvP
  • janchor
    Scottovo slovo je férovej argument, nicméně tím "viděním" z trojky a jeho pokřivenou perspektivou se posléze inspirovalo i zpracování vetřelce v původní AvP, takže bych to zas úplně nepomíjel.

    Na každej pád ti speciální z Colonial Marines se orientují čistě podle zvuku, zbytek klasicky po čuchu nebo co to teda je.
  • ty sis to koupil nebo ukradl na netu
  • Viktor_H
    BTW, Vrooku, tvůj názor nijak neshazuju, jen mě tvůj pohled tak překvapil, že jsem měl potřebu se k tomu vyjádřit...

    Ale samozřejmě proti gustu...
  • Krymot
    Nemohu si pomoc ale šíleně mi to připomíná Duke Nukem Forever *1*
  • Krymot
    Prometheus byl skvělej a ten se ani nedá brát jako by patřil do serie vetřelce. Pro mě nejlepší díl byl druhý a třetí a nejhorší čtvrtý
  • No asi takhle. Spekulovat není třeba, toto sám řekl Scott. Co se týče trojky, tak to nemělo ukázat jak vetřelec vidí a co vidí, pouze to mělo navodit více akci a strach...
  • No, když už jsme u toho pravopisu... Píše se: ( stydím a né stydim ), ( jseš a né seš ). Ale jinak máš pravdu :)
  • Nejspíš to mají podobný jako Daredevil. Vidí jen ozvěny míst, odkud vychází nějaký zvuk.
  • GlaDOS
    A co když je někdo fanoušek Aliení značky a hru si předobjednal? I já jsem skoro vytahoval peněženku, dokud nezačaly vycházet všechny ty ukázky. Člověk nemusí být expert, aby rozeznal skvělou hru od těžkého průměru.
  • Cahir
    Uff, tak tady musím naprosto ve všem nesouhlasit, Aliens mám v osobním žebříčku jako jeden z nejlepších akčních filmů všech dob. A zmínit se o jednom z nejlepších řemeslníků a vizionářů na poli režie jako o "bejvalým řidiči náklaďaků", jak kdyby šlo o řežiséra 3. kategorie, taky nepobírám...

    A jestli něco považuju za nejhorší film pomyslné vetřelčí série, tak je to právě Prometheus...

    EDIT: reakce na Vrooka

    EDIt2: nechápu, proč mě to přihlásilo pod starej profil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit