Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tato recenze mi připadá velmi nečtivá a v podstatě nic nesdělující. Mám pocit jako bych četl nějaký seminární úkol na dané VŠ. Ke hře. Je patrné, že rukopis společnosti SEGA a její arkáde styl se nezapře. Jako arkádový titul na motivy filmu je dle mě hra slušná, jako herní zpracování vetřelců, jenž má nahradit další film jsou Aliens CM bohužel slabým, tuctovým a všedním výtvorem. Nicméně hrát se to dá a věřím, že se najdou i tací hráči, kteří se náramně pobaví. Domnívám se, že největším kamenem úrazu bylo velké očekávání, které bylo způsobeno soustavným odkladem, a tematickým zaměřením. Kdo v dnešní společnosti nezná vetřelce, že :-) Co se týče ceny, tak ta je na kvalitu hry velmi nadsazená, proto doporučuji počkat na případnou slevu.
  • Ano ! Přesně tohle jsem potřeboval slyšet ! *1* Palec nahoru.

    Imho Alieni jsou špatný co si budeme povídat, ale například mise v kanálech je pěkně zpracovaná. Má hutnou a hustou atmosféru a tehdy jsem si řekl, že je opravdu škoda, že tohle netrefili u celé hry. Jinak chlubit se next-gen grafikou po které nejsou nakonec ani stopy si myslím neni uplně dobrý no. To je jako kdyby vám v restauraci nabídli například luxusní hovězí a vy nakonec dostali zbědovanou slepici která skoro nepřežila cestu lodí z Číny. (pouze příklad *5* ). Jinak Alieny mam a dohrál jsem za cca 5-6 hodin což si myslim na dnešní dobu je bohužel uplně *normální*.
  • Vid, naprogramuju v malovani novy hvezdny valky, nevadi ze to bude pivovina hlavne ze ti vyjde
  • To co pises se mi stalo taky... jak pises zd nemluvi - prepni si lokaci konzole na united kungdom a hra se rozmluvi

    Jinac je to hrozna blbost vcera sem to asi hodinu nutil mluvit a asi 30minut hral... hruza... je to holy, plny chub a nedodelku, nekupujte to
  • Keyz
    https://www.youtube.com/watch?v=8J8SzBhjqaQ

    *1*
  • Ja som Alien fanušik a ochutnal som iba prvu misiu, no staršia grafika bez modernych efektov by sa dala prehryznuť, akcia je to slušna a atmosfera husta, samozrejme kto hlada chyby, určite ich najde, ale kostra pudla je zakopana inde - ak je tato hra dostatočne dlha a husta, bude to legenda -to čo urobilo legendu s AVP2 a inych staršich hier, ak to bude 10h demo tak sry pani, za toto chcete 50€ ? Pr*ser...
  • ale někdy ve slevě samosebou...za 50 joudů se asi zbláznili )
  • tak ted nevim - u Duka jste dali 6 a rekl bych ze to bylo vedle (imho si to zaslouzilo 7-8 uz kvuli tomu, ze si tam dovolili co si nikde jinde netroufli (holky, zachody) + variabilita prostredi), CoD dostalo 8 coz si urcite nezaslouzilo (v cem to bylo inovativni a skvely? Tou silene predvidatelnou kampani? Nebo trapnym skriptem na kazdem kroku?)
  • Hmmm...jakožto osoba co by si nejradši Vetřelce pořídila místo psa je todle pro mne povinná "jednohubka"...nicméně se asi potvrdilo, co každý rozumný člověk očekával (minimálně po těch "posledních" videích etc.) a to, že půjde o veskrze průměrnou FPS
    Pěkná recenze...jen škoda, že mi Lukáš připoměl z mojí paměti vytlačenýho Promethea...už mám zase pocit, že budu plakat jak malá holka...což se mi děje při každém připomenutí tý filmový sra*ky
    Vsůvka...podle mne, Alien nevidí...v AvP byla okolo postav barevná aura (lidi modrý, predátoři rudí), což podle mne má znázorňovat feromony nebo něco takového...tedy, že se řídí podle čuchu...(ale jelikož ve 4. díle, když je maj zavřený ještě v kleci, tak ve scéně kdy "vědec" pacifikuje alieny tim mrazícím zařízením, tak na něj Vetřelec evidentě čumí...respektive na jeho ruku a pohyb směrem k spouštěči toho zmrazování, ale čtyřka je takový podivný díl)takže já bych se přiklánel k tomu, že vetřelec je slepej a má vysoce vyvynuté ostatní smysly (sluch, čich)...+ nějaký ty smysly jak maj brouci-poletuchy nebo netopíři...něco na způsob "radaru"
  • Gordar
    Já pořád nechápu jak si to může marinák s alienem rozdávat na blízko, což sem viděl, že se děje skoro pořád. To je tak DUMB ! V původním AvP, když se k vám alien dostal na blízko tak váz rozsápal na sr*čky.. protože je to ku*va ALIEN !!! Tady alieni nejsou žádná hrozba, ta hra je už jen díky tomuhle zoufale ubohá. Chtěl bych si promluvit s někým kdo tohle designoval...
  • Přesně. Taky doufám.
  • je smutne a zarazaujece ze video z tohto modu ma strasidelnejsiu a hutnejsiu atmosferu bez jedineho votrelca nez cela hra od profesionalnych studii na ktorej sa robilo 6 rokov, dufam ze ten projekt dotiahne do zdarneho konca pre pamatnikov prveho dielu

    http://beefjack.com/news/aliens-vs-predator-remake-in-cryengine-3/
  • Jo, tos nám to teda nandal. Nevadí, že je to s*ačka, hlavně, že to vyšlo! *1*
  • Mě osobně AvP (2010) bavilo a užil jsem si ho! Duke mě taky bavil a hodněkrát jsem se zasmál, hru jsem stejně koupil už levnější. A co se týče Aliens teď prozatím nemohu hodnotit, ale i podle toho co lidi říkají se tešim.
  • Proto jsem přestal číst týdenní záplavy informací rok předem, včetně toho, jaké budou k dispozici oblečky v šatně apod. Člověk má pak velký očekávání:)
  • tak sem asi v šesty nebo paty misi.....a chvilema mě to celkem baví ale chvilkama taky žadna sláva.... asi 4krat sem musel resetovat checkopint kvuli bugu... poprvy asi ve třetí misi kdy měly A.I. ovladane postavy otevřít dveře, misto toho staly u vokna koukaly ven, ja tam asi 5 min chodil v zavřeny mistnosti než mě napadlo nahrat znova CHP.Pak už dveře otevřely :) potom se mi parkrat stalo, že sem po nahraní nemohl bežet, střilet, ani vytahnout radar, prostě jenom jít, po resetu opět ok....taky sem viděl hovořit dvě npc postavy ale hejbaly jen pusou a žadny slova :) ještě sem neskoušel coop ale MP neni tak hroznej docela mě to bavi i za aliena což se dřiv moc nestavalo...grafika je misty slabší ale mistama to jakž takž de, holt zub času je na tom vidět.....koupil sem jen limitku (bez ty sošky) a ještě určitě vydaj nějaky patche tak to snad bude ok, ale ty dalši dlc by snad radši měli vydat zadarmo :) (hraju Xbox verzi)
  • Já jsem právě nikdy fanoušek nebyl, takže to hodnotím čistě, co do hratelnosti. Z tohodle hlediska mi hra nabízí, co se od fps očekává a nic víc. AvP jsem hrál jen ty starší, nový si tedy netroufám hodnotit. Každopádně, rozumím, že fanda si k hodnocení přidá ještě nějaký ten bod.
  • Krymot
    U her, zvlášť u tak velkých značek platí jedná věc čím větší reklamní kampaň tím větší zklamaní i když je to kvalitní titul.
  • a vetsinu jich ma hudson. Kvuli němu mám rád u vetrelcu i dabing. "Dopr..17dni..tady nepřežijeme ani 17minut:)"
  • Krymot
    Hra se celkem povedla. I když ja jako fanoušek vetřelců ji moc hodnotím nemohu. Hra se mi líbí a baví mě. Ale kdo ví jak by mě to bavilo kdybych k vetrelcovi neměl tak dobrý vztah. A nechapu co všichcni mají pro AvP vždyť se to povedlo úplně perfektně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit