Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak vidíš mám víceméně průměrný noťas, žádný herní dělo a přesto si zahraju všechny nový hry střední (Hitman atd) a některý míň náročný (Dead Space 3, Dishonored apod.) na vysoký..
  • kubi-wan
    To je fakt. Hned na začátku máš odříznout toho chudáka přicuclýho ke zdi. Chtěl jsem si na to posvítit, instinktivně mačkám F a bum. Chcípnul jsem, ten přicuclík ne a ještě se tam odkudsi zjevil vetřelec, kterej jen stál a čuměl na mou mrtvolu :D
    A já si v tu chvíli řek: "Nevěděl jsem, že jde o parodii" :)
  • kubi-wan
    Je to až směšně nenáročná hra. Což kvituju s povděkem, páč rozjet dnes na notebooku cokoli, co je (špatnej) port z konzolí, jsou muka.
  • Nechápu, proč Ridley vrátil tu scén s Dallasem do DC verze, přišla mi pitomá a nedává smysl - proč by vetřelec shromažďoval kokony, když nemá královnu...
  • http://games.tiscali.cz/recenze/aliens-vs-predator-2-49249
  • V momente kdy se hry staly jen odflaknutyma comercnima ucelovkama parazitujici na overenych a kvalitnich znackach mezi kterou patri bohuzel i AVP.
  • absolutne nechapu ten minus :) Zapomel jsi dodat ze vydelane penize take najdou lepsi uplatneni misto hozeni je oknem.
  • Minule AVP jsem koupil, single player otresna nuda. Mutlak byl super ale omrzel take radove po nekolika hodinach a byl jsem hodne nastvanej.. Ted kdyz dalsi dil i pres suprcupr hype dostal 6tku tak letet do shopu a vyplaznout za to pres litr to bych si fakt nabeh..
  • Viktor_H
    Ronox: "Prometheus - dozvíme se, že máme s Inženýry totožnou DNA. To, že mají dva a půl metru, žádné kožní barvivo, žádné vlasy, úplně jinak fungující oči atd. nevadí. Jsme stejní a to, proč nás nenávidí je to, že jeden z nich byl Ježíš Kristus a my ho ukřižovali." - THIS *1* !!! Tohle je prostě moooc.
  • tak to jsi stastnej clovek :D pamatujes prechozi AVP ? To kazdyho unudilo po 1h v single playeru... ale jsou tam vetrelci... :l
    Taky jsem fanousek... to ale neznamena ze budu kupovat spatne hry, nebo lepe hodne prumerne..
  • Rorschah
    nemyslíš snad ten film *3*
  • Rorschah
    dávám si to naplno na phenom xII 550BE 3,1ghz, 2gb ram, GF9600GT .. nenáročná hra ;)
  • Rorschah
    Recenze píše slovem fanouška, což je fajn, ale objektivita se ztratila (až chvílema nechápu všechnu tu chválu).
    Byl jsem odjakživa fanatický milovník celé filmové série a samozřejmě jakožto mladý umělec taky milovník díla HR Gigera, kterým jsem byl mimochodem taky velmi ovlivněn v mě vlastní tvrobě. Když mi do kompu nastoupil AVP2 (k AVP1 jsem se poté dostal až zpětně), můj xenomorph-fanatismus ještě přitopil do krbu. Dodnes si dokážu vybavit různé části celé hry a filmů, a to mi bylo tenkrát prosím 12-13. Od té doby jsem čekal něco jako AVP3. Nepřišlo. Colonial Marines je béčko, je to plivanec do ksichtu poctivému uživateli, který čeká na vydání a za tohle platí. Nejsem náruživý na grafiku, ale tohle mi připomíná hry,které jely jako první na DX9 (vyjma modelů alienů, ti jsou poměrně hezky zpracovaní), dabing připomíná bezejmenné, necharismatické divadelní herce a co nejvíc - je to plné bugů,glitchů a jiným bordelem.
    Atmosféra tu je, ale pouze /opět/ pokud jste fanoušek. Skalní. Sice je fajn, že si můžu prolézt - jak píše recenze- "místo činu", ale "vnější" hráč tohle vše uvidí pouze jako nenaleštěnou s*ačku, která se utápí pod předchozím dílem AvP z r.2010 a radši vrazí prachy do Dead Space 3 (který sice rýžuje z předchozích dílů a umí taky nas*at,ale zabaví skoro na 20 hodin).
    Colonial Marines = FANATICAL FAN only.
  • Ahoj jak je to s HW nárokama? Může prosím někdo (když už není schopný recenzent) napsat na čem to hra je a jak? Grafika nevypadá moc náročně.

    Zahraju si naplno na 2,1 SB , 4 RAM a 630M 1GB ?
  • Koupeno kvůli vetřelcům. nezajímá mě jak kvalitní hra to je a jestli to má herní dobu 3 minuty nebo 100hodin :).
  • Dle ocekavani :) Hype jako kr@va a pak jde to proste blaf *1* Doufam ze hype splnil ucel a conejvice lidi predobednalo *3*
  • Honze
    Myslím si, že moc hledáš logiku a málo zábavu. Je vidět že ke svému štěstí potřebuješ opravdu všechno tip ťop, já ti to samozřejmě neberu :) A hru obhajuji, protože jsem filmy s Vetřelčí tématikou a hlavně díl druhý viděl asi tisíckrát, takže jsem moc rád, že se v tomto universu mohu pohybovat, což mi nikdo doteď pořádně nenabídnul. Beru co je, jako jsem bral vždycky :) Mě stačí ke štěstí málo. Tohle není o tom, že obhajuji normální cenu, ale proto, že zatím jsem se u hry nenudil :) Nicméně díky za velmi peprný komentář, budu si jej pamatovat.
  • Dallas nebol nainfikovany facehuggerom, ale velkym alienom, a menil sa na vajicko z ktoreho by sa facehugger vyliahol, to co tvrdil ze sa v nom hybe bol prave facehugger :)
  • Honze
    Tak tak, je to prostě smolný poslední dobou :)
  • Zvířata nepotřebují mít oči aby viděla - viz třeba netopýr: http://www.abicko.cz/clanek/precti-si-priroda/10412/slepy-jak-netopyr.html.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší