Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak ke hře, dohráno ve tmě a na nejtěžší obtížnost cca za 6-7 hodin.Za klad se dá považovat prostředí, které je fakt pěkně udělá a vším připomíná film, o to víc nasere, že nic nefunguje jak má.Strach žádný, pocit ze střelby žádný, přestřelky s vojáky naprosto tragické, respekt z vetřelců také žádný.Grafika zastaralá, ale to považuju za nejmenší problém, hrál jsem hodně her s horší grafikou a skvěle jsem se bavil.Takže jakožto fanda vetřelců, jsem celkem rád, že jsem si to prošel a podíval se po prostředí z filmu, ale jinak to chlapci kompletně doprasili.Multiplayer by mě i celkem bavil. Hra za marináka je dobrá, bohužel ovládání, pohled a pohyb za aliena je tak podělaný, že to opět shazuje dost hluboko.
  • tuto hru sa da sudiť iba tak keby zapracovali na nej poriadne mohol to byt hit roka v Horrovkách. Grafiku mohli potlačiť keď ich podporovala firma od super hry geards of war.Pribeh aj štil misii je dobry i hra sa da hrať len keby upravili toto grafiku ako crisis , postavy tvare ako Hra La Noire , pohyby postav ako v Call of duty , spomaliť tempo hry menej strielania a viac strachu ako vo Fear , Vorelcou spraviť velkých nie takých malých ako pes čivava a ta kyselina z nych čo čliape by mala rozpuštať všetko naokolo a farbu mať inú , keby toto bola take tak by to bola hra super *1* *1* *1* *1*
  • Souhlasim, nechapu co ma kdo proti AVP 2010. Samozrejme, predchudcum se nevyrovna, daly se prodlouzit kampane a mozna i trochu slapnout na plyn temnejsi atmosfere, ale v zasade to byla pomerne vydarena hra a jiste bych ji nenazval odpadem ci jako recenzent hruzou. Osobne me bavily vsechny 3 kampane, zvast za aliena to bylo paradni co se ovladani tyce kdyz to clovek chytnul poradne do ruky a vyckval na marinaky kterycm se pak spustil za zada :). Zkratka hratelnoste nove AVPcko slapalo na vybornou a v nekterych silnejsich momentech hry bych osobne sahl i k osmicce.
  • opovaž se nadávat, až ti zítra v sámošce prodají nedopečený chleba!
  • V tom případě je ale chest buster jasnej evoluční downgrade...protože je hodně zranitelnej, zatimco tady vylezl relativně vyvynutý jedinec .)
    I když se jedná o začátek jeho vývoje...tak bude velice podivné, že na počátku se z hostitele rodí vyvynutější jedinec než v pozdější "fázi vývoje"
  • od te doby co se rozmlsali na par dobrejch kouskach
  • no ano me se stalo presne to same :D docela to pobavilo
  • maros.goc
    ako moze byt niekto inteligentný a zároveň vriaždiaci??...Cameronovi Votrelci je najlepší akčný sci-fi film všetkých čias, ...vedel, že nemože čo do hutnosti atmosféry prekonať Scotta, takto spravil po svojom vlastnom štýle ..v štýle akčnej nadupanej hororovej ale pritom inteligentnej jazdy so skvelymi charaktermi, výbornými dialogmi, fungujúcim príbehom a velmi peknym vyobrazením vztahu Ripley - Newt ...Biehn ešte nikdy nebol lepší, sci-fi akcia inteligentnejšia a akčný horor hutnejší ....10/10
  • Prosím Vás lidi jak aktivuju to DLC?Kam se má napsat ten kod?Díky
  • maros.goc
    100% súhlas s recenziou :)
  • Co vylezlo se uvidí v dalším díle, dle mého královna to nebyla. Scott jí fakt nesnášel.. Ale i varianta kejda, chlast, soulož, operace, SJ, stvoření prealiena nebylo zřejmě nic nového. Už na stěnách byl vidět podobný tvor, akorát "rekonstrukce" vývoje aliena byla nešťastně ukázaná v Prometheovi :)
  • spook.y
    Štěstí že jsem si hry přestal předobjednávat a už čekám na první dojmy i déle. U této hry jsem čekal propadák po jedné z posledních upoutávek.
  • Já neměl konkrétně na mysli teĎko už přímo "finální" produkt, jako spíš (spoiler!) ten fakt, že "prapředek" vetřelce vzniknul spojením černý mrd*y namíchaný do koktejlu s whiskou a následným mixnutím s mrd*ou bílou, pokračujíc pohlavním stykem s jednou vůbec nejotravnější hlavní postavou v historii vesmíru...ale je fakt, že pokud má za "inkubátor" již zmíněnou otravnou a fanatickou vědkyni, tak se ani nedivim nasranosti na celej vesmír a zabíjení všehno na potkání .)))
    A když jsme u toho... a vzhledem k tomu, že na koci Promethea vylezla ze SJ pravděpodobně jedna z prvních královen, tak tim Scott moc jasnosti s tim "jak to teda je" nepřidal
    Jak vidí predátor bez přilby netušim ))) ale vim, že když jsem byl mladší, tak jsem si myslel, že Alien má na "čele"/nad čelistí v tý hladký části hlavy nějakej vysoce vyvynutej vizuální orgán...takovoumimozemskou obdobu očí, myslim, že tehdy mi to právě vnuklo i první AvP a jeho "zaoblení" pohledu...tenkrát jsem nějakou návaznost, propojenost a verze těch světů vůbec neřešil)))
  • to je pravda, i efekty jsou nejlepší ze všech filmů. Na filmu se podepsalo i to, že to režíroval stejný týpek jako Amelii :) má to takový podobný nádech, jinak dějově je to nehorázná pitchovina...
  • Coffin.Corner
    Cameron ve svém filmu královnu použil hlavně proto, že rád využívá filmová klišé a souboj s takovým bossem je klasickým vyvrcholením filmu. Navíc se mu i šikovně povedlo celý souboj povýšit na bitvu dvou dominantních samic, resp. matek, což se ale dalo pochopit až z režisérské verze *4*
  • čtverka je sice velmi dobře zrežírovaná, ale má imho naprosto dementní scénář
  • Coffin.Corner
    Mě se taky líbilo, jak Fincher během několika úvodních minut, absolutně rozmetal veškerý patos, který Cameron tak pracně budoval v předchozím filmu. Ten trapný románek mezi Ripleyovou a Hicksem jsem nikdy nemusel, stejně jako výkřik: "Maminko!" od Newt, na konci filmu .
    Fincher jejich brutální smrtí, (v extended verzi je nechutný záběr na rozmašírovaného Hickse) jasně nastínil beznaděj, která diváka čeká ve trojce. *4*
  • jsem to prave dohral a hodnoceni 6/10 je neumerne vysoke... bych tomu dal tak maximalne 5
  • co? zahraj na hard.Je to daleko zábavnější .
  • Taky si myslím, že by se mělo dělat na PC mnohem méně věcí. Nemám čas hrát věci z GOGu, natož novinky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší