Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A to tady ta hra dostala ještě velký hodnocení 6. podívejte se sem tady pc verze nedosáhla ani na 40% ze sta. http://www.gamerankings.com/pc/945070-aliens-colonial-marines/index.html
  • Tohle stojí za to vidět. Srovnání Demo a Final verze. Obrázek si udělejte sami .. *7*

    http://www.videogamer.com/videos/aliens_colonial_marines_what_the_hell_happened_to_aliens_colonial_marines_2.html
  • Absolutni souhlas ... AVP bylo genialni a radsi nekde vykopu stare divko nez abych se vubec obtezoval s instalaci takoveho propadaku. A za to ze nejde hrat vetrelce preju tem dementum ze segy KRACH !!!
  • můžeš tvrdit že se ti nelíbí, ale tvrdit že třeba Aliens není kvalitní sci-fi.... :(
  • Tu hru bych si nekoupil ani kdyby vysla 5 let zpatky. Ridim se heslem ze platim pouze za poctivou praci a sestihodinove kraviny za 50E zaplati "ti druzi" Mimo to jsem uz za alieny zaplatil dost jakozto majitel 1,2 dilu hry a vsech filmu.
  • No po tom co jsem videl a slysel uz v te hre chybi jen zlate dukatky a jezdici houbicky ...
  • MadMaxGP
    Mám ten samý problém. Hned na začátku se mi nějak seknul motion tracker a pak jsem neslyšel dialogy několik levelů!! Obecně xbox verze je nejen nejošklivější, ale nejvíc zabugovaná :(
  • GlaDOS
    Nechápu, jak může demo vypadat o tolik lépe, než finální hra. http://www.youtube.com/watch?v=6lGXDM3LGnk
  • si me trochu navnadil asi take provedu "test" :)
  • 6 z 10? Uvědomujete si že cena tohohle plivnutí do tváře všem fanouškům Aliens je 50E?
    Kolik vám zaplatili, co vám za tu šestku kdo slíbil?
  • Tak tohle bych rozhodně nenazval kritikou spíš plusem a sem rád že mě to takhle pobavilo prostě sranda koukat na ostatní hráče jak jdou svámi nebo vy snimi kolem nich a myslíte si že maj nahnáno *1* nebo když vy stojíte vetřelec vám leze až do ksichtu nic se neděje a oni jdou utíkaj tedy vetřelec je slyší a zautoci na něj tak se za nim rozeběhne a bum marinak(hráč) skonal :D
  • Caincz
    Ne, měl jsem k dispozici na vyzkoušení legální kopii.
  • Shania
    CE edice s figurkou se upiratit neda...

    To co jsi napsal resim u kazde druhe hry, to jestli te bavi ale nezjistis z recenze, proste je potreba ji zkusit, kdyz na to nechces dat penize, tak je treba si pockat.

    Tuhle nejspis dohraju a pravdepodobne i vickrat.

    A mimochodem, nejsme nijak extremni fanousek vetrelcu, z filmu se mi libi jen Alieni a k tomu mas jeste dost zasadni vyhrady a rozhodne si tak nepredstavuji kvalitni scifi.
  • *nebo koupena samozrejme.
  • A bavi te vypiratena nebo zadarmo hmmm? ... varitanta A mi dava vetsi smysl .) Zadarmo ano, oddech... Za full prize ? fakit. *3*
  • Shania
    Hru mám skoro dohranou, sice zni nejsem nijak odvazany, ale nechapu ten humbuk co se kolem ni dela.

    Celou dobu mě velmi zajímalo jak se to bude vyvíjet dal, co bude za dalším rohem a co ještě objevím, kouknout se na známa místa je taky k nezaplaceni.

    Taky me docela bavi, kdyz tu vsichni chteji old school fps s lekanickama a kdyz ho dostanou, muzou se zas zblaznit.
  • http://www.youtube.com/watch?v=Y7m5cRX3q2M pockam si radsej za tymto, ak to niekedy bude :) , inak avp 1999 > colonial marines.., cakal som tak dlho , a nakoniec nevydrzim u toho viac ako pol hodky? najtazsia obtiaznost a kosim ich jak hrusky, smiesne :D
  • Ahoj mam xbox verzi a neslysim dialogy a pokriky mezi vojaky,muzete me nekdo poradit,predem diky.
  • Taka hruza to zase nie je. Osobne to ako fanusik vidim na 5/10. Engine, na to, ze ide uz o kapanek starsi Unreal Engine, je stale obstojny, ak teda neratam rozne rozmaznute textury. Zvuk zbrani je autenticky, soundtrack tiez dokaze nabudit (obcas), akurat to cele nemali urobit takmer na CoD styl hrania. Darmo, na uplne povodneho AvP, kde sa clovek hrajuci za marinaka klepotal, co ho caka za dalsim rohom (spominam si, ako som vsade hadzal svetlice ako divy), to samozrejme nema najmensiu sancu. Takze... staby jednohubka pre fanusikov je to fajn, ale inak bieda prebieda. Tot moj nazor.
  • dohrál jsem a můžu říct jen "what the heck?" čekal jsem, že to nebude dobrý, ale že až takhle špatný... víceménně souhlasím s lidma pod sebou, grafika o ničem, dabing o ničem, pocit ze zbraní...ehm... ten se nějak nedostavil... pocit strachu taktéž. už úvodní přetahovačka s alienem mi přišla spíš směšná a vůbec celá tahle hra je spíš k smíchu než k hraní... asi mě to bude stát pár mínusek, ale tohle si představuju jako budget za tři stovky...jediný, čím se to liší od dalších špatných her je to, že u téhle mě to fakt mrzí, je tady krásně vidět, že zavedený značky jsou dneska už jen a pouze o rýžování peněz a ne o zachování jejich kvalit... za mě 4/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit