Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zvuky jsou rozhodne identicke s original predlohou i soundtrack
  • já :) když vyjde Season Pass, žádný screenshot není přímo ze hry, nikde se nedočtu nic o žádné feature, která mě zajímala (upgrady) a první novinářská verze říkala, jak je to směšné a jak jsou vetřelci hloupí a slabý.. je to dost, aby člověk věděl, že to nebude úžasná hra.

    DXHR jsem si předobjednal a dostal jsem přesně to, co jsem chtěl. Teď mám Tomb Raidera a taky vím, že ho budu mít rád. Ale stejně se najdou lidi, co budou křičet, že to se starýma TR nemá nic společného. To se ví už teď, tak nevím proč by to někdo, kdo chce remake starýho TR, měl ještě předobjednaný :)
  • c-z06
    Trilogy? To jako fakt? O posledním díle AvP bych mluvil teda separovaně, jinak si na tebe zavolám pár zfetovanejch negrů s kleštěma a letlampou!!
  • c-z06
    Pro mě existuje v tomto ohledu jediné vysvětlení: kombinace zvuku a feromonů (pachů, chceš-li)
  • rozhodnev mnoha ohledech nesouhlasim s recenzi a urcitymi komentari zde. tady to posuzujou nekdy lidi,ze se musim smat jejich nazorum.prectou si recenzi a tady omilaji ty sami sracky.mam origo narozil od spousty pisatelu zde, a ikdyz mohli nektere veci dopadnout lepe, ale to si rikam u spousty jinych her tak realtivne spokojenost. coop ve 4 hracich. Mp je bomba.skvela customizace armoru,zbrani,level design.na grafiku jsem aplikoval dx10 patch, takze se to dost zlepsilo.nejlepsi jsou recenze kde otestovali jen SP a hru poplivali.opravdu objektyvni. a dneska kazda hra cita s patchema a tady to nebude vyjimka. navic pro fandy alienu +1 a dik za to ze se hra vubec dodelala a ze tu mame zase po dlouhe dobe hru co vyuziva plne lic. na aliens.
  • ...praveze idu poznat ovela lahsie ako v AVP, vzdy ked utocia nasekundu zastavia, asi keby nahodou nemam nabite. A to som hral na najvacsiu obtiaznost.
  • Smola buzicek, tu sa prebera nieco odlisne. Ale neboj, stranky o vykureni existuju tiez.
  • Takisto, chvala bohu za warez, unninstal a back to AVP ktory za tie prachy stal aj niekolkokrat, no tento kentus....
    mozno za nejaky cas ked vyjdu opravy a mody, dovtedy ruky prec.
  • Tak mám za sebou shlédnutých několi videí. Může mi prosím někdo, kdo to už hrál říct, jestli ty "aliení" zvuky jsou jak v tom filmu? Nebo je to vážně ve stylu tohoto videa na youtubu?
    http://www.youtube.com/watch?v=zyBXP58KNUg
  • ty potvory co aspon na boxu nejdou poznat,ze to jsou vetrelci by se klidne mohli jmenovat MUTANTI.dnes jsem byl v praci (presčas)abych si vydelal zpet 1200kc za tuchle AAA titul *4*, damy a panove ja prechazim ke konkureci jmenem DEAD SPACE 3 *3*
  • Ale to neni to nejhorší na té hře a ani grafika (to by se ještě dalo snést).
  • Hlavně že ty to máš rád od chlapů
  • Tak jsem to včera pustil a po pár minutách, kdy jsem chytl vetřelce rukama a odkopl ho, jsem to znechuceně vypnul. Totální hnus.
  • troubove..on mysli hru..na PSX..nejlepsi herni vetrelci co kdy vysli a delali ji francouzi..
    Ale to asi neznate..v te dobe jste jeste brecely mame u prsu..
  • Smeju se jak me tu minusujete :-D :-D :-D Na nic vic nemate... NIKDO
  • Jo Angry Joeho jsem zrovna dokoukal *4* Ten chlapec v křesle má fakt pravdu.

    Ta hra je jeden obrovský "BULL SHIT"
  • Kdyby se to jmenovalo jen "Colonial Marines" tak by tam vtom případě nebyli Vetřelci a kdyby tam náhodou byli tak by to na věci neměnilo a bylo by to na tom stejně jako tohle.
  • Beta je zadarmo. Ale tato hra je ako skora beta za 50 EU.
  • tak to mas recht,zajimavej clanek je na eurogameru jak to vlastne bylo stim vyvojem-
  • uz zadne preobjednavky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit