Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to me mrzi... Za to mohlo byt 4 solidni tituly ve sleve na pc... :/ Posledni rada, cekej na recenze od lidi, kteri maji podobny vkus na hry. Nebo idealne videt hru na vlastni oci.
  • avp 3 byla a je stale podle me velmi dobra nedocenena hra. single sice realativne kratky, ale fajn a multiplayer taky dobry. o technicke strance podporujic i dx11 netreba hovorit.
  • Jestli nekdo vychvaloval DA2, tak bud ze dostal PR darecky, nebo nehral jednicku, nebo ho bavi mavat obourucnim mecem jako drevenym paratkem... Bylo pospineni prvniho dilu...
  • Muze, protoze prekonat ACM nebude zadny problem...
  • Hodne tehle hre uskodil nazev Aliens,kdy se to jmenovalo jen colonies marines tak by se to tolik neresilo.
  • ja dal 1200 za xbox verzi,vim jsem k...t,ale kdo to mohl vedet.
  • me spis multak pripomina dead space 2..L4D hraju to je jina kava
  • uz jsem to poresil diky distributorovi u nas.no žasnu,mam EU verzi a celou konzoli jsem musel kopnout na USA lokalizaci.jinak zajimavej clanek vysel na Eurogamer jak to vsechno bylo.mel jsem zatim jeden bug *14*
  • Dekuji za minus. Jiste jsem si ho zaslouzil.:)
  • Podívejte se na review od Angry Joeho. Myslim, ze to tam dobre vystihl ( http://youtu.be/UGX2WE4QUw8 ).
    OT - vysel novy dil game page ( http://youtu.be/QVsoGBF0kh0 )
    *5*
  • A jiste s originální verzí za litr, že?
  • tak to je docela síla no *1*
  • Uprimne, recenze a nazor ze hry by mel vychazet z predpokladu, ze si hrac poridi legitimni verzi. Ty sice rikas, ze te to bavilo, ale penize bys za to nehodlal dat a pravem. Ale pochop, ze jsou i lide, kteri veri v urcite hodnoty a produkty si poridi za sve vydelane penize.

    Drive se vydavala alespon hratelna dema, ale dnes temer uz vubec, protoze vyvojari neveri svym produktum nebo dokonce vi, ze to je humus.
  • Sega je vydavatel, hlavni odpovedny tvurce hry je Gearbox, ktery projevil sve kvality s titulem DNF... Kdyz uz tak plives na Segu, mel by sis uvedomit ze stoji za takovymi tituly jako treba Total War.
  • To demo vypada jako fakova pre renderovana scena, ktera se ma tvarit jako in game a kterou tak Gearbox prezentuje... Jak tu nekdo psal drive. hra je spatna, ale to co se delo v zakulisi a jak se hracum lhalo, je nejvetsi humus.
  • Pro autora recenze: "Co ale z reklamních materiálů působilo jako kapitální průser, je nakonec vcelku obstojná střílečka a rozhodně slušný pokus o převedení ikonického filmu z plátna na monitory"

    Nevim jak vy pane recenzente, ale prave ony ty reklamni materialy a "in game gameplaye" komentovane panem Randym P, vypadaly dobre se spravnou davkou hutne atmosfery...
  • No , kourit ti nebudu. Ale uprimne, hra za 50€ by mela vypadat jinak. Spise je to beta verze s mnohymi chybami a spatnou atmosferou diky archaickemu zpracovani. A opravdu jsem chtel, aby se mi titul libil a dohral ho na nejtezi obtiznost.

    Multiplayer neni spatny, ale pochybuju, ze bude bavit lidi dlouho. Jeste vice to spupnuje fakt, ze je to prakticky obslehnuty L4D.
  • Ale cim vic tu ty vase nazory ctu, tim vic je mi z vas lidi na bliti... Neskutecne rozezrany prasata! Prestante brecet, navrhnete a vytvorte si vlastni verzi, jak to ma vypadat! Vsadim se, ze NIKDO z vas uplakanych ubozaku na to koule nema!!!! Radsi to necham na nekom jinem a pak si poplacu jak to zk*urvil... A pro vsechny potencialni de*ilni reakce vzkazuju jen: Vykur mi ho :) Nazdar!
  • to je asi porve v herni historii kdy ma demoverze lepsi grafiku a stinovani nez finalni hra :) *1* *1* *1*
  • Treba me ukrizujte, ale me se to fakt libilo a uzil jsem si to az do konce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit