Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepsi Alieni jsou stejne Resurrection, Frantik to tem amikum ukazal!
  • Máš na mysli třeba MoH: Warfighter (tam těch oprav bylo kurevsky hodně), nebo AC3 či FC3?
  • Tedy povím Vám, že granátomet implicitně nastavený na klávesu "F", se stal zatím nejčastějším zdrojem mých úmrti *15*. Asi bych si to měl konečně přenastavit.
  • Odulin
    Přesně.:)
  • No prý se to vyskytuje na verzi z LaserDiscu, no ale tu co jsem teď viděl tak byla normální DVD rip z ulozto (český dabing a bez nových scén). Je ale možný že se to vyskytuje ve všech verzích. Ruku na srdce, kdo z vás kouká na film včetně 5min titulků :).
    Jinak každá filmová verze vetřelce měla v DC pár scén navíc.
    Když to shrnu tak v ALIEN to byla scéna kdy rozebírali ten SOS signál z LV-426 + scéna s Dalasem na Nostromu, kde prosil Ripleyovou ať ho zabije (zvlášní, jestli byl Dalas impregnován facehuggerem, tak kde se tam ten pavouk vzal fakt netuším).
    V Aliens to byla scéna kdy Burke poslal kolonisty LV-426 k prozkoumání cizí lodě na souřadnice které uvedla Ripleyová (ten velitel v kolonii je ten samej herec, jak hrál kapitána Holistra v Red Dwarfovi :) ) a pak ta scéna se sentry gunama.
    Alien 3 má asi nejvíce scén oproti "normální" verzi. Vetřelec se narodí z krávy (oproti psu) a vězňům se ho dokonce podaří chytit do pasti.
    Alien 4 má akorát rozšířený konec kdy se Ripleyová dostane zpátky na zem kde vidí v pozadí rozbouranou Eifelovku.
    Jo jsem velkej fanda vetřelců :)
  • Znovu děkuju tvůrcům za to že dělají špatné hry, mám díky tomu čas dělat lepší věci.
  • A jakou jsi viděl verzi? Mně se zrovna nechce vytahovat blučko z krabičky, abych to zkusil, ale na netu jsem četl, že to tam fakt je a potvrdil to i Cameron
  • U této hry mě příjde, že se tvůrci propadli o 10 let zpět.Kdyby to nebyl Aliens tak to dostane tak 40% a to je podle mě tak strop této hry.No a když k tomu přičtu výjoj trval 6 let tak dávám 20 %.
  • A koupil sis tu hru?
  • A koupil sis to? Jestli ne, tak nemáš právo kritizovat nic.
  • Já to vůbec nehrál, ale co jsem četl jiné recenze, tak tam říkali, že je délka cca 6 hodin :/
  • Sam Giger rikal, ze bez oci, je postava vetrelce daleko znepokojivejsi. Ne nadarmo se rika, oko je okno do duse. Vetrelec dusi nema.
  • Veskoslav
    Bohužel není. Včera jsem viděl závěrečné titulky a doufal jsem, že to tam bude.
  • kubi-wan
    Kdy se stalo, že se z hráčů stali instantní hateři?
  • Já si nemyslím, že by měl být vetřelec slepý. V jedničce jasně vidíš, že jak se narodí, tak se rozhlíží. Akorát mu nejdou vidět oči - prostě si Ridley s Gigerem řekli, že když mu neuvidíš do očí, tak se ho divák bude víc bát... A že mu nejdou vidět oči ještě neznamená, že je nemá - vetřelec v jedničce má přece normální lidskou lebku pod tou poloprůhlednou hlavou, ale záběry jsou komponované tak, že to nejde moc vidět. V dalších dílech už se ta lebka s očima neobjevila, ve dvojce totiž Winston oči úplně vygumoval.
  • Vajíčka na Sulacu asi zůstanou navždy záhadou... Já si vždycky říkal, že je tam mohl dát někdo ze W-Y, ale zase kde by je vzali? Další možnost je, že by je tam nakladla královna po tom, co se Ripleyová zavřela do místnosti ze zvedákem, ale mám dojem, že mezitím akorát vytrhávala ze země víka od kanálu... Jinak co se smrti Hickse a Newt týče, na to byl nasraný i Michael Biehn, ale mně to třeba příjde jako dost dobrý nápad všechny zabít hned na začátku a dát jasně najevo "tak, a teď jsi pěkně v prdeli" :-) Škoda, že trojka dopadla tak, jak dopadla. Speciální edice je podle mě super, kinoverze o ničem a věřím, že kdyby Fincherovi nesvazovalo studio ruce a nedupalo po jeho práci, byl by z toho nejlepší díl série.
  • Co to vlastně znamená bez moderních efektů? Že tam všechno nesvítí jak v Las Vegas a každý předmět se neleskne jako psí kulky?
  • Ahoj,
    chci se tu akorát optat těch lidí co hru hráli a prošli ji až do konce.
    Je tu nějak ve hře vysvětleno jak se dostali na konci filmu ALIENS na SULACO ty 2 vetřelčí vejce ? Tuhlectu otázku si pokládám už pěkně dlouho a co jsem koukal tak tvůrci této gamesy plánovali začlenit vysvětlení přímo do hry.
    Na internetu je spousta teorií ale žádná se mi nejeví jako reálná. A Cameron se k tomu vyjadřovat nechtěl, jen zprcal tvůrce ALIENA 3 že zabil tak skvělé postavy hned na začátku filmu (hicks a newt).
    Jinak víte že na konci aliena 2 (po titulkách) je slyšet cupitáni facehuggera ?
  • Myslis tu Hadleys Hope, co na konci filmu tak efektne zmizela v atomovem vybuchu? Cimz odpovidam na tvou otazku. Ja bych, jako fanousek, cekal logicke navazani na film. Jako fanousek bych cekal, ze krev z vetrelcu bude pusobit jako kyselina a ne, ze to bude jen zelena barva. Jako fanousek bych ocekaval, ze se vertelec po zasahu alespon trochu rozprskne, jako ve filmu a ne, ze sveze k zemi a jeho mrtvola zmizi. Takze promin, ty fanousku, ale tvuj prispevek mi prijde jako obhajoba nekoho, kdo vyhodil 50 ecek za tenhle POS a ted to musi za kazdou cenu obhajit.
  • Ronox
    Mrkni se na: http://www.joblo.com/scripts/Alien-Engineers-ORIGINAL-PROMETHEUS-SCRIPT.pdf (originální scénař) a nebo shrnutí hlavních bodů od tlamiczky: http://www.tlamiczka.com/2012/11/prometheus-puvodni-scenar.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší