Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak ted nevim - u Duka jste dali 6 a rekl bych ze to bylo vedle (imho si to zaslouzilo 7-8 uz kvuli tomu, ze si tam dovolili co si nikde jinde netroufli (holky, zachody) + variabilita prostredi), CoD dostalo 8 coz si urcite nezaslouzilo (v cem to bylo inovativni a skvely? Tou silene predvidatelnou kampani? Nebo trapnym skriptem na kazdem kroku?)
  • Hmmm...jakožto osoba co by si nejradši Vetřelce pořídila místo psa je todle pro mne povinná "jednohubka"...nicméně se asi potvrdilo, co každý rozumný člověk očekával (minimálně po těch "posledních" videích etc.) a to, že půjde o veskrze průměrnou FPS
    Pěkná recenze...jen škoda, že mi Lukáš připoměl z mojí paměti vytlačenýho Promethea...už mám zase pocit, že budu plakat jak malá holka...což se mi děje při každém připomenutí tý filmový sra*ky
    Vsůvka...podle mne, Alien nevidí...v AvP byla okolo postav barevná aura (lidi modrý, predátoři rudí), což podle mne má znázorňovat feromony nebo něco takového...tedy, že se řídí podle čuchu...(ale jelikož ve 4. díle, když je maj zavřený ještě v kleci, tak ve scéně kdy "vědec" pacifikuje alieny tim mrazícím zařízením, tak na něj Vetřelec evidentě čumí...respektive na jeho ruku a pohyb směrem k spouštěči toho zmrazování, ale čtyřka je takový podivný díl)takže já bych se přiklánel k tomu, že vetřelec je slepej a má vysoce vyvynuté ostatní smysly (sluch, čich)...+ nějaký ty smysly jak maj brouci-poletuchy nebo netopíři...něco na způsob "radaru"
    • Podle mě, nemůžeš spojovat Aliena, další díly Aliena a AvP. Další díly Aliena z toho důvodu že většinou se jejich podstata vnímání Aliena jako takového úplně odklonila tomu, jak ho Scott a Giger vymyslel pro první díl. To že si nějaký režisér v 4 díle nebo i dokonce v druhém něco vymyslí a přidá, je jedna věc, ale je to v rozporu s tím, jak ho původně navrhli tvůrci Giger a Scott. Sám Scott odmítal královnu a chování alienů ve druhém díle. To už ani nemluvím o spojení univerza vetřelců a predátorů, to už se vůbec jako berná mince nemůže brát. Pokud někdo chce vědět co nejvíce o vetřelci ( o tom z filmu né z knížky ), tak nastudovat veškeré bonusové materiály k první dílu. Vše ostatní z jiných dílů je už pouze fantazie jiných režisérů která dá se říct nemá nic společného s původní předlohou...
      • Ano...to je fakt, že co režisér tak nějaká úprava...
        Tím příkladem z AvP jsem ty dvě universa nespojoval, jen je takovou pomůckou k tý teorii o slepotě a vytříbenosti ostatních smyslů, což mi nepřijde jako blbost u mimozemskýho vrcholovýho predátora...
        Nicméně je asi pravda, že to víceméně bude jak píšeš, v těch materiálech k jedničce...
        Ale...třeba to, jak vznikli vetřelci (prometheus) je naprostej fail...a tady se budu držet radši nějaký "neoficiální" verze...protože to co je předloženo ve filmu, je prostě smutný
        • Mě se líbí ta myšlenka mutace jako taková. Ale asi mělo z SJ vylézt něco jako první chest buster s tím, že by se pak následně vajíčko tvořilo z kokonu oběti. Ale ani verze s královnou není špatná, ale to by musle mít vznik vetřelce jiný základ než ten, jaký byl nepřímo nadhozený v Prometheovi. Ono je to složitý, nikdo nečekal a ani žádný tvůrce sci-fi nečeká a ani se tomu nedá předejít, aby pak fanoušci rozebrali film do posledního šroubku a chtlěi vysvětlení na tohle a tamto. To prostě nejde. Musíme to brát tak, že Alien nějak vnímá okolí, nevíme jak, ale zrakem to není :) Mě třeba přijde docela trapný jak vidí predator. Mod na lov ještě beru ( i když nemůže dělat nic jemného, v tý mazanici není nic vidět detailně :) ale když sundá helmu, tak je to běs. S takovýmhle zrakem by se nikdy nedostal na takovou techn. úroveň. Ale jak jsem psal, už zase jako fanoušek moc rozebírám film. Ve filmu jde hlavně o efekt, pak přichází na řadu nějaká praktičnost :)
          • Já neměl konkrétně na mysli teĎko už přímo "finální" produkt, jako spíš (spoiler!) ten fakt, že "prapředek" vetřelce vzniknul spojením černý mrd*y namíchaný do koktejlu s whiskou a následným mixnutím s mrd*ou bílou, pokračujíc pohlavním stykem s jednou vůbec nejotravnější hlavní postavou v historii vesmíru...ale je fakt, že pokud má za "inkubátor" již zmíněnou otravnou a fanatickou vědkyni, tak se ani nedivim nasranosti na celej vesmír a zabíjení všehno na potkání .)))
            A když jsme u toho... a vzhledem k tomu, že na koci Promethea vylezla ze SJ pravděpodobně jedna z prvních královen, tak tim Scott moc jasnosti s tim "jak to teda je" nepřidal
            Jak vidí predátor bez přilby netušim ))) ale vim, že když jsem byl mladší, tak jsem si myslel, že Alien má na "čele"/nad čelistí v tý hladký části hlavy nějakej vysoce vyvynutej vizuální orgán...takovoumimozemskou obdobu očí, myslim, že tehdy mi to právě vnuklo i první AvP a jeho "zaoblení" pohledu...tenkrát jsem nějakou návaznost, propojenost a verze těch světů vůbec neřešil)))
            • V tom případě je ale chest buster jasnej evoluční downgrade...protože je hodně zranitelnej, zatimco tady vylezl relativně vyvynutý jedinec .)
              I když se jedná o začátek jeho vývoje...tak bude velice podivné, že na počátku se z hostitele rodí vyvynutější jedinec než v pozdější "fázi vývoje"
            • Co vylezlo se uvidí v dalším díle, dle mého královna to nebyla. Scott jí fakt nesnášel.. Ale i varianta kejda, chlast, soulož, operace, SJ, stvoření prealiena nebylo zřejmě nic nového. Už na stěnách byl vidět podobný tvor, akorát "rekonstrukce" vývoje aliena byla nešťastně ukázaná v Prometheovi :)
    • Já si nemyslím, že by měl být vetřelec slepý. V jedničce jasně vidíš, že jak se narodí, tak se rozhlíží. Akorát mu nejdou vidět oči - prostě si Ridley s Gigerem řekli, že když mu neuvidíš do očí, tak se ho divák bude víc bát... A že mu nejdou vidět oči ještě neznamená, že je nemá - vetřelec v jedničce má přece normální lidskou lebku pod tou poloprůhlednou hlavou, ale záběry jsou komponované tak, že to nejde moc vidět. V dalších dílech už se ta lebka s očima neobjevila, ve dvojce totiž Winston oči úplně vygumoval.
      • Ježiš jste tak všichni hloupý nebo já nevím. Alien nemá oči, hotovo tečka. Kup si nebo stáhni quadrologii Alien a tam je jasně řečeno, že Alien nemá oči.
      • Zvířata nepotřebují mít oči aby viděla - viz třeba netopýr: http://www.abicko.cz/clanek/precti-si-priroda/10412/slepy-jak-netopyr.html.
      • Sam Giger rikal, ze bez oci, je postava vetrelce daleko znepokojivejsi. Ne nadarmo se rika, oko je okno do duse. Vetrelec dusi nema.
    • ale někdy ve slevě samosebou...za 50 joudů se asi zbláznili )
  • Gordar
    Já pořád nechápu jak si to může marinák s alienem rozdávat na blízko, což sem viděl, že se děje skoro pořád. To je tak DUMB ! V původním AvP, když se k vám alien dostal na blízko tak váz rozsápal na sr*čky.. protože je to ku*va ALIEN !!! Tady alieni nejsou žádná hrozba, ta hra je už jen díky tomuhle zoufale ubohá. Chtěl bych si promluvit s někým kdo tohle designoval...
  • je smutne a zarazaujece ze video z tohto modu ma strasidelnejsiu a hutnejsiu atmosferu bez jedineho votrelca nez cela hra od profesionalnych studii na ktorej sa robilo 6 rokov, dufam ze ten projekt dotiahne do zdarneho konca pre pamatnikov prveho dielu

    http://beefjack.com/news/aliens-vs-predator-remake-in-cryengine-3/
    • Přesně. Taky doufám.
  • tak sem asi v šesty nebo paty misi.....a chvilema mě to celkem baví ale chvilkama taky žadna sláva.... asi 4krat sem musel resetovat checkopint kvuli bugu... poprvy asi ve třetí misi kdy měly A.I. ovladane postavy otevřít dveře, misto toho staly u vokna koukaly ven, ja tam asi 5 min chodil v zavřeny mistnosti než mě napadlo nahrat znova CHP.Pak už dveře otevřely :) potom se mi parkrat stalo, že sem po nahraní nemohl bežet, střilet, ani vytahnout radar, prostě jenom jít, po resetu opět ok....taky sem viděl hovořit dvě npc postavy ale hejbaly jen pusou a žadny slova :) ještě sem neskoušel coop ale MP neni tak hroznej docela mě to bavi i za aliena což se dřiv moc nestavalo...grafika je misty slabší ale mistama to jakž takž de, holt zub času je na tom vidět.....koupil sem jen limitku (bez ty sošky) a ještě určitě vydaj nějaky patche tak to snad bude ok, ale ty dalši dlc by snad radši měli vydat zadarmo :) (hraju Xbox verzi)
    • To co pises se mi stalo taky... jak pises zd nemluvi - prepni si lokaci konzole na united kungdom a hra se rozmluvi

      Jinac je to hrozna blbost vcera sem to asi hodinu nutil mluvit a asi 30minut hral... hruza... je to holy, plny chub a nedodelku, nekupujte to
  • Krymot
    U her, zvlášť u tak velkých značek platí jedná věc čím větší reklamní kampaň tím větší zklamaní i když je to kvalitní titul.
    • Proto jsem přestal číst týdenní záplavy informací rok předem, včetně toho, jaké budou k dispozici oblečky v šatně apod. Člověk má pak velký očekávání:)
  • Honze
    Flusat umí každej, to je jasný. Už mě ty kecy unavujou. Já miluju Vetřelce, výrůstal jsem na nich. Hru vlastním v Collectors edici (což je nepodstatné) a jsem naprosto spokojený s tím, co jsem dostal. Jednak jsem se zůčastnil mise na Sulacu a také jsem se podíval na Hadleys Hope..Co mám jako fanda chtít víc? Můžu bejt rád, že hra vyšla, protože nikdo jinej to neudělal a už ani neudělá. Stejně jako u Duka. Až si začnete vážit věcí, tak už budu zřejmě po smrti. Tohle mě vážně s**e!!!!!!!! Ať žije Randy a Gearbox a díky za Duka i Alieny! Nebýt jeho, můžu hrát maximálně kulový a nebo starý 3Dčko, či snad nepovedený AvP! Vyhraje tady jedině ten, kdo dá větší šanci a nebude hru soudit po první recenzi, či prvním dohrání!!!! Shlídněte si alespoň 99x directors cut Aliens a pak se pusttě do hraní. Do té doby se věnujte Assasinům a Far Cryům!!!! ZOMG!!!!!!!!!!! Každá hra má chyby, ale počítat je nehodlám!!! Buď mě baví, nebo ne. Vzdávám hold tomuto dílu, ač budu třeba jediný na světe a budete mě považovat za největší špínu!!!!
    • opovaž se nadávat, až ti zítra v sámošce prodají nedopečený chleba!
    • Myslis tu Hadleys Hope, co na konci filmu tak efektne zmizela v atomovem vybuchu? Cimz odpovidam na tvou otazku. Ja bych, jako fanousek, cekal logicke navazani na film. Jako fanousek bych cekal, ze krev z vetrelcu bude pusobit jako kyselina a ne, ze to bude jen zelena barva. Jako fanousek bych ocekaval, ze se vertelec po zasahu alespon trochu rozprskne, jako ve filmu a ne, ze sveze k zemi a jeho mrtvola zmizi. Takze promin, ty fanousku, ale tvuj prispevek mi prijde jako obhajoba nekoho, kdo vyhodil 50 ecek za tenhle POS a ted to musi za kazdou cenu obhajit.
      • Baví mě, jak po pěti letech vývoje, po spoustě obrázků, infa a videí, se někdo strašně diví a remcá nad tim, že zůstala kolonie i po výbuchu.
      • Honze
        Myslím si, že moc hledáš logiku a málo zábavu. Je vidět že ke svému štěstí potřebuješ opravdu všechno tip ťop, já ti to samozřejmě neberu :) A hru obhajuji, protože jsem filmy s Vetřelčí tématikou a hlavně díl druhý viděl asi tisíckrát, takže jsem moc rád, že se v tomto universu mohu pohybovat, což mi nikdo doteď pořádně nenabídnul. Beru co je, jako jsem bral vždycky :) Mě stačí ke štěstí málo. Tohle není o tom, že obhajuji normální cenu, ale proto, že zatím jsem se u hry nenudil :) Nicméně díky za velmi peprný komentář, budu si jej pamatovat.
    • Jo, tos nám to teda nandal. Nevadí, že je to s*ačka, hlavně, že to vyšlo! *1*
      • Vid, naprogramuju v malovani novy hvezdny valky, nevadi ze to bude pivovina hlavne ze ti vyjde
    • Krymot
      Hra se celkem povedla. I když ja jako fanoušek vetřelců ji moc hodnotím nemohu. Hra se mi líbí a baví mě. Ale kdo ví jak by mě to bavilo kdybych k vetrelcovi neměl tak dobrý vztah. A nechapu co všichcni mají pro AvP vždyť se to povedlo úplně perfektně
      • Já jsem právě nikdy fanoušek nebyl, takže to hodnotím čistě, co do hratelnosti. Z tohodle hlediska mi hra nabízí, co se od fps očekává a nic víc. AvP jsem hrál jen ty starší, nový si tedy netroufám hodnotit. Každopádně, rozumím, že fanda si k hodnocení přidá ještě nějaký ten bod.
        • Mě osobně AvP (2010) bavilo a užil jsem si ho! Duke mě taky bavil a hodněkrát jsem se zasmál, hru jsem stejně koupil už levnější. A co se týče Aliens teď prozatím nemohu hodnotit, ale i podle toho co lidi říkají se tešim.
    • Když jsme u toho, starý "třidéčko" stejně jako starej Doom, Blood, Shadow Warrior, Corridor apod. hraju pořád. Jsem zvědavej, jestli budou ještě vycházet hry, co ani po miliontém dohrání neztratí zábavnost.:)
      Jinak mě ti vetřelci celkem baví, o tom žádná. Nic to ovšem nemění na tom, že je to průměrná hra stejně jako DNF (také mě bavil) a pociťovat nějakou přehnanou vděčnost nehodlám.
  • Honze
    Bla, bla, bla, kecy, kecy, šáša krasty
  • Ač jsem na hru čekal několik let a poslední rok hltal vše, co se kolem ní dělo, přijde mi podle videíí a recenzí ze zahraničních plátků, že hra je megaprůser. Tahle recenze je informativně nic neříkající (při vší úctě) a známka dost vysoká. Sorry, ale takhle pro***t vcelku možná ultimátní záležitost, s ohledem na to, jaké možnosti měli tvůrci k dispozici, je prostě tristní. Prosím pěkně GBX, aby své další záměry převedly do jiného universa. Za mě to shrnul (vytrženo z kontextu :) Jim.

    http://www.youtube.com/watch?v=aKnS7CGWNmU

    http://www.youtube.com/watch?v=aKnS7CGWNmU
  • Neni to tak hrozny jak se pise . Hra se celkem drzi stylu filmu Aliens , tedy spis akcni nez lekava hororova hra. Jinak to je proste strilecka jako kazda druha , teda to same dokola , jen v zajimavych kulisach pro fandy filmu. Zadnych zasadnich bugu jsem si nevsiml jak tu lidi pisou.
    Samo se nejedna o zadnou revolucni FPS (ono to ani nejde) problemovy vyvoj je na tom krapet videt a vic by tomu sluselo vyjit pred par lety . Solidni hra z fajn prostredi. Dela se z toho zbytecne nafoukla bublina jakej to je prusvih , pritom to je docela zabava..7-8/10 bych klidne dal..horsi sragory dostavaj daleko vic..
    • Souhlasím, neurazí, nepotěší. Jako fps je to standardní hra na jedno dohrání.
      • A někoho i rozesměje *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší