Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co se mi líbí na npc spolubojovních je že mají vidět na pušce skutečně nábojů a když střílí vidíte jak ubejvají a když dojdou tak přebijou *3*
  • tahle hra je asi jako,kdyz cekam pod stromeckem snowbordove prkno a misto toho dostanu prkno z podlahy.des des.
  • po super coop parbe Borderlands i Borderlands 2 jsem docela sokovany ze je pod tim gearbox podepsany protoze tahle hra je zatim nejhorsi hra roku. pri hrani mate pocit jako kdyby hru nekdo narychlo zplacal dohromady a dal tomu nazev Aliens
    • Borderlands 2 mi přišel po nějaké době hraní nudnej.
      • Mě upřímě ne, ale je to tím, že hra má jistej styl, kterej nemusí sednout každýmu. Jinak na alieny jsem se těšil, ale teď nevím možná ve slevě
  • zvlastni je to ze singlac delali nejaci amateri TimeGate a multak Gearbox,sam mohu rict ze je to aspon pro me hodne velkej rozdil.Holt soudruzi ze SEGY nekde udelali chybu.multak je proste prim v teto hre.
  • po 1 misi jsem to odinstaloval a musim rict ze je to ta nejhorsi alien hra co jsem kdy hral.

    AVP (2010) jako hra o skoro 3 roky starsi nez tohle grafiku a hratelnost na jine urovni s dx11 ta hra vypada skvele coz se o tomhle konzolovem portu rict neda: animace postav je naprosto hrozna/grafika hnus/fizika zadna/efekty zadne se vsim na max hra vypada skoro stejne jako na ps3. Gearbox si udelal ostudu ze je pod tim podepsany. Hra pusoby naprosto nedodelane jako by slo o nejakou alpha-beta verzi hry. Hra vytvari dojem COD kopie coz se k Alien tematice vubec nehodi proste odpat jsem rad ze jsem nakonec zrusil objednavku. Kdyby hra vysla tak pred 3-4 lety tak by byla dobra ale v roce 2013 je to ubohe k AVP1/2 a i 3( i kdyz nebyla moc dobra ) to ma moc daleko coz je skoda.
    • Radsi si zopakuj cestinu,predtim nez neco zwarezis...
      • radsi si hru pred koupi stahnu a vyzkousim a ne abych zaplatil 1100kc za odpad
        • V první misi zjistíš velký víš co...
          • prvni mise ti v pohode staci aby si vydel zapory cele hry a kdyz to nepoznas tak si vyliz vic co....
            • No, když už jsme u toho pravopisu... Píše se: ( stydím a né stydim ), ( jseš a né seš ). Ale jinak máš pravdu :)
            • Ježiš, nauč se pravopis. Já se úplně stydim, že seš na úrovni nějakýho cikána...
  • cela hra je zvlastni
  • Veskoslav
    Zvláštní. Po stažení DLC už kyselina ubírá života. Ale v základní hře ne.
    • Kyselina neubírá život když je na zemi *4* . Ale když k tobě přiběhne Alien a střelíš do něj... tak to ubírá jedna báseň ( nevím jak vy ale mě to tak dělá *7* )
  • co tady resite,stejne to nekde stahnete na torrentech,tak je jedno kolik to stoji nebo jestli to je dobry kdyz to bude zadarmo ne.vsichni bezte delat vyvojare,grafiky,producenty,samej expert.
    • GlaDOS
      A co když je někdo fanoušek Aliení značky a hru si předobjednal? I já jsem skoro vytahoval peněženku, dokud nezačaly vycházet všechny ty ukázky. Člověk nemusí být expert, aby rozeznal skvělou hru od těžkého průměru.
    • tato hra nestoji ani za ten torrent traffic a ani za to zaplnene miesto na disku, nieto este za peniaze.
  • táto hra musí uraziť každého fanúšika filmových votrelcov...a toho animátora ktroý mal na starosti animácie votrelcov by som..no škoda slov...jediné čo je na tej hre dobré sú zvuky a hudba..inak absolútny odpad a prepadák...
  • Veskoslav
    Jinak i přes mé negativní komentáře ke hře, bych ji doporučil. Ale osobně do koupě půjdu až v akci. Za tuhle cenu je to nepřijatelné. Bohužel. Jinak co-op na Xboxu běží docela dobře. Všechno stojí a padá na IQ vašich spoluhráčů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší