Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja to mel v patek doma.pres vikend jsem dosel ke 3 levelu a uz to mam prodany,koupil jsem za 1299 a prodal za 320 korun.1299 chteli ze to bude herni zazitek(jeste pred recenzi)a 320 dali za to ze to je propadak.na multak jsem nemel silu ani chut,gearbox vyuzili k marketingu.Opravdu hanba hanbouci.
    • :)) To je tak studidní příspěvěk až mě rozesmál.
  • Next gen lighting a next gen grafika je něco jiný ho, ministře...

    ...a kdyby si hru hrál, tak zjistíš, ze hra světel je ve hře skvělá - třeba, když jde člověk kolem vetraku atd.

    Stejně tak jako soundtrack, který vychází z původních filmu - epický, o tom se, ale v recenzi nepise
  • Ataker
    A to jsem si chtěl koupit sběratelskou edici, tak nic *9*
  • Tak teď to zrovna hraju jsem teprve na začátku ještě v lodi a myslim že to horrorově působí víc než Dead Space 3 mnohem víc se bojim možná proto že je to s pohledu 1.osoby (nejspíš proto) a nezdá se mi to zrovna lehký když se jich tam narojí víc tak máte po srandě ani nestačíte nabijet a je po vás.
    • treba pouzivat obidve ruky, nie len 1 prst
  • Keyz
    Je zajímavé,že některé hry jsou od pohledu tak blbé,že by to člověk nehrál ani zadarmo.
    Protože to prostě pořád to samé. B příběh,mega "drsná" akce a chyby a nelogické věci.

    To je také umění vydat takovou hru.Borci co to dělají se musí strašně soustředit aby to podělali co to jde a vypadlo to,že to vlastně podělané není.
  • Coffin.Corner
    Jen technický dotaz, nebo spíše poznámka. Nejsou vlastně všichni vetřelci slepí? V nějakém rozhovoru Giger popisoval, jak se se Scotem hádali, jestli vetřelci dát oči, nebo ne a že jejich absence mu nakonec dala mnohem zlovolnější charakter.... *4*
    • janchor
      O tomhle lze všemožně spekulovat, protože viditelné oči sice nemají, ale ve trojce jsou záběry "z pohledu" vetřelce.
      • c-z06
        Pro mě existuje v tomto ohledu jediné vysvětlení: kombinace zvuku a feromonů (pachů, chceš-li)
      • No asi takhle. Spekulovat není třeba, toto sám řekl Scott. Co se týče trojky, tak to nemělo ukázat jak vetřelec vidí a co vidí, pouze to mělo navodit více akci a strach...
        • janchor
          Scottovo slovo je férovej argument, nicméně tím "viděním" z trojky a jeho pokřivenou perspektivou se posléze inspirovalo i zpracování vetřelce v původní AvP, takže bych to zas úplně nepomíjel.

          Na každej pád ti speciální z Colonial Marines se orientují čistě podle zvuku, zbytek klasicky po čuchu nebo co to teda je.
      • Nejspíš to mají podobný jako Daredevil. Vidí jen ozvěny míst, odkud vychází nějaký zvuk.
    • Vetřelec nemá oči. původní návrh je měl, ale Scott je dal pryč, že působí více strašidelně.
    • GlaDOS
      První návrh Vetřelce z 1979 sice má v lebce oční jamky, ale samotné oči tam myslím nemá. Ty další návrhy jsou úplně bez očí, takže bych také řekl, že jsou všichni Vetřelci slepí.
    • Veskoslav
      Myslím, že to je i ve 4. díle řečeno, jak na nich dělají pokusy, že jsou slepí.
  • Odulin
    Tak já zkusím až večír. Docela jsem se těšil a jsem fakt zvědavej, jak tohle dopadlo.
  • Do prčic ... takže se mám zase vrátit k Alien Trilogy ? !
    • c-z06
      Trilogy? To jako fakt? O posledním díle AvP bych mluvil teda separovaně, jinak si na tebe zavolám pár zfetovanejch negrů s kleštěma a letlampou!!
  • Magister_Peditum: tak mi hod link na vyjadreni o next-gen grafice :)
    • Magister_Peditum
      http://www.destructoid.com/aliens-colonial-marines-to-use-next-gen-lighting-225194.phtml
  • jindra.veliky
    tesim se az se bude zastaralost enginu jako zapor v recenzi na Wasteland 2 *4*

    zatim jsem odehral asi necelou hodinu a jsem spokojen. grafika je skvela, jen animace jsou obcas horsi (treba chuze po schodech)...Vetrelci obcas skacou tam a zase zpatky, ale to se snad patchem spravi nez mi mama koupi origo (za 5 dni)... *5*
    • Keyz
      To tam asi nebude.
      Navíc fakt,že hra vzniká zde budí velkou radost tak bych to viděl,že to když to nepodělají tak se zde moc strhávat nebude.I když tam budou problémové záležitosti.
      - I když dle videa grafika není na nejlepší úrovni tak se to asi nazve "stylizovaná grafika" :)
    • Magister_Peditum
      Pokud se někdo chlubí next-gen grafikou a pak výsledek vypadá jako 4 roky stará hra, tak to zápor je. *15*
    • Ferdis2
      každá hra si časom nájde svoju cielovku... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit