Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vynikající hra, u které jsem byl pokálený strachy. Šok z facehuggera na hubě a okamžitá smrt, to zatím žádná hra nepřekonala. Akorát to pak zkazili patchem, který umožňoval uložit kdekoliv (i když byl počet savů omezen). Pokud mi někdo chce odpovědět, že ukládat nemusím, tak takový argument neberu.

  • Já vám nevím, možná je to mládím, ve které jste to hráli.....

    Ale já hrál jako první AvP 2010, jakožto taky docela puberťák.... Prvně jsem byl ve hře za mariňáka taky docela vystrašenej, ale pak mě strach z neznámého opustil při vědomí, že na mě může vyskočit z poza rohu leda tak vetřelec, případně ještě predátor (i když neříkám, že jsem se párkrát nelekl :D).....

  • Ehem  alebo Alesove Ahem (to som uz roky nevidel)

    AvP uz ani nevirm ci 1 alebo 2 ma tak v tom case nebrala, kedze par rokov predtym som presiel na RTS

    Ale dal som to za Predatora a marinaka, aliena som nedal  prave pre tu orientaciu a bleh pocit v zaludku/hlave  ale inak neskutocny zazitok aj pre cca 16+ rocneho.

    Ale kult to pre mna nebol/nie je

  • jurb83

    Ach, klasika, kde su moje roky....:D 


    Inak perfektnu atmosferu mala aj ovela starsia Alien Trilogy!!!

  • frank.horigan

    Je mi líto, ale Nějak -  absolutně mě to nepřijde jako klasika.

    Spíš možná jako sběratelský kousek, ale ne jako dobrá hra

    (mluvím samo o původním "killer titulu" na Jaguar, který se v článku prakticky neřeší.)

    • Ten původní titul běžel na 15 fps (ve vypjatých scénách to klesalo k 10 fps), hratelnost otřesná a navíc vzhledem k rozšířenosti Jaguaru opravdu nestojí ani za řeč. Chtěl bych vidět dnešní zmlsané hráče, kteří alergicky reagují na pokles fps pod 60.

      • frank.horigan

        No to já vím, ale v půli devadesátek běželo vše maximálně na 15fps. Byl to standard, naštěstí to ani moc lidí nezkoušelo nějak měřit a zajímali se spíše o hraní samotné. 

  • RuZZy

    NOSTALGIE ULTRA! To byl klenot tyjo. Zbožnoval sem hru za Predátora..... miloval sem to. Fakt v té době to byl pro mě naprostý klenot :-D No AVP2 zvedlo laťku uplně jinam. Tolik propocených a propařených nocí u multiplayeru až mi je za tím až smutno :D. Mohli by to znovu oživit..... 

  • Jsem teď vzpomínal, jakou jsem měl v té době kartu, mám pocit, že Rivu TNT, ale už si za boha nevybavím, jaké PC celkově.. nicméně pípající radar za mariňáka top, to je prostě klasika. Ale stejně Half Life dominoval neskutečně ten rok .. a nejen ten rok :)

  • Peca

    Dodnes si pamatuju na ten moment kdy jsme s kámošem potmě hráli kampaň za mariňáka a slyšeli facehuggera jak někde cupitá, k tomu šplašeně pípající detektor. Byli jsme oba podělaní až zas ušima. Vtom ho vidím a ukazuju tady, tady, tady JE! a on "kde KDE KDE!!!" a pálí do tmy kam to jde a ještě se přiblížil monitoru aby líp viděl. 

    Vtom BUUUM!! Facecehugger přes celý screen s typickým zvukem 😱😱 Oba jsme si málem kákli, kámoš se instinktivně odkopl a omlátil se i s převrácenou židlí o zeď. 

    Pak do toho ještě vlítl strejda jestli babičce někdo nevykrátá barák 😂

    Ta atmosféra se dala fakt krájet!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit