Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, měl jsem štestí a dostal se mi do ruky klíč na právě probíhající betu...
    A musím říct že je to asi nepropracovanější webovka jakou jsem zatím hrál a to jsem jich hrál spoustu od stargate až po ikariam...
    Ve městě máte obrovskou stavební plochu kde si můžete navrhnout město podle sebe, od sídliště až po továrny, a poté tu jsou armády které narozdíl od ikariamu a spol neposíláte jen od města k městu ale opravdu je řídíte na gigantické mapě ČR kde najdete i ty největší pr*ele ČR.
    Už ted je hra hratelná a plná propracovaných a dobrých nápadů a vyvojáři plánují do budoucna spostu dalších věcí.
    Další velké plus je česká komunita a ochotní vývojáři kteří na betě hrají mezi hráči a normálně se s nimi baví a zajmají se o jejich názory.

    Sečteno podtrženo tahle hra mě překvapila svou propracovaností a podle mě je to v současné době nejlepší webovka a navíc 100% čechů.

    BTW hodně sem se divil kam až jsou lidé v těchto komentářích zajít... až do oblastí které nemají s touhle hrou nic společného :D
  • V battle-techu se mechum říkali OBR - obrněný bitevní robot *5*
  • *dostat do sebe tu druhou.
  • Neměl bych osobně nic proti. Ale ať se dívám jak chci, tak vidím všude akorát selhání multikulturního systému v podobě, jaké je. A pokud se dívám do historie, vidím to samé. Navíc, je prostě lidská přirozenost být agresivní a výbojný a vždycky tu jedna taková skupina bude, takže je logické že dřív nebo později se tahle skupina pokusí "dostat" do sebe. Ať už agresí přímou, nebo nepřímou. Můžeme si říkat, jak by takový svět mohl být různorodý a hezký, ale různorodost snad dělají různí lidé, ne jedna směs všech...
  • a co země lidem?
  • Ale ano, klidně mě umínusujte, ale hlavní je, že všichni máte současně validní protiargumenty. Doporučím vám všem znovu, zajeďte si do Ruska sami, podívejte se po Omsku, udělejte si den v Moskevském metru a pak se budeme bavit znovu. Do té doby si tu užívejte svůj generalizační theorycraft.

    @gimli, urážet argumentujícího a ne argument je fail first class, pokud nemáš krom tohohle slinta co říct, pak radši mlč. O tom, že v Češích je slovanská krev veskrze minimální už píše i veskrze mainstreamový proud, od časopisů po studie. Nakonec, je to dost logické už jen díky naší zeměpisné poloze, že je v nás něco slovanů, něco germánů, něco keltů a dokonce i seveřanů. Doporučuju taky přečíst něco jiného, než tiscalli. A pokud bys nebyl akorát tristní cinta, a projel si východní evropu (stačí ukrajina, můžeš si udělat Stalkerovský výlet), kde jsou slované doopravdy zastoupeni, poznal bys ten rozdíl na první pohled.
  • to uz je moc aj na cechov:D
  • Ty jsi buď hodně nevzdělaný nebo pošuk, v poslední vetě si drasticky protiřečíš.
  • Joe souhlasim už to že je ODS 2. a pak válka s Ruskem vývojáři jsou hodně zahnutý doprava..
    Ale nic proti pokud to tak viděj a bude to dobrý což si myslim,že bude tak to určitě vyzkoušim zahrát.
  • smejki
    to financování bude skutečná zýhada, škoda že to z videa nejde poznat...
  • Trochu najimne, ze volby prinesu zmenu *1*
    Ved volby su manipulovane medialnym kartelom, do parlamentu sa dostane len strana spriaznena s anglo-americkym imperiom, o inej strane sa ludia ani nedozvedia.
    Zaujimalo by ma, kto vyvoj tejto hry financuje, ci je to platena propaganda, alebo len najimita vyvojarov.
  • Moc pěkný a poutavý video, nápaditý, hezky propracovaný - líbí se mi ty český názvy - Černá kočka atd, vážně moc pěkný. Na momentálně dost jednotvárnym trhu konečně nějaká zajímavost, určitě rád vyzkouším!
  • Masa-san
    Tohle neni COD .. sis spletl diskusi *1*
  • Masa-san
    Tak tohle vypada opravdu dobře, škoda že autoři nemají k dispozici větší rozpočet (teda aspon to tak vypada) třeba by vykouzlili i jěště něco lepšího .
  • Jaké národy jsme konkrétně zotročili a zabili? Myslíš třeba Aztéky, kteří na oltářích Huitzilopochtlimu vyřezávali srdce zaživa několika tisícům válečných zajatců týdně, nebo tzv. mírumilovné severoamerické indiány, kteří se po celou svojí historii nedostali ze stanů a vesele pořádali mezikmenové genocidy páchané i na dětech a ženách? Nebo třeba to slavné zotročení afrických kmenů, pro které ovšem otrokářský systém nebyl zdaleka nic nového, vzhledem k tomu, že tam byl praktikován ještě dříve, než nějaký Evropan vůbec o Africe věděl a který tam funguje dodnes?

    Ale no tak, válka je přirozenou součástí lidského naturelu a bílí Evropané nejsou v celé své historii o nic agresivnější, než ostatní; jak černí, tak žlutí, tak veškerá jiná etnika. Jak se praví v jedné moudré knížce: "Neexistuje na světě národ, jenž si nevyvražďoval a nebyl vyvražďován."

    Přiznám, že jsem alergický na lidi jako ty, co mají nutnou potřebu sebevražedně urážet vlastní etnikum a budovat tenhle mythos bílé viny. Stejně tak znovu dodám, že rasistou nejsem, nevěřím že by jedna rasa byla lepší, než druhá. A stejně tak věřím v to, že každá je unikátní ve své jedinečnosti a už proto by měla každá být zachována. Afrika afričanům, Evropa evropanům, Asie asiatům. Nic víc.
  • Ergo, když už se tu vyřešila politika, já to vezmu etnicky. My, Češi, zase tak moc slované nejsme. Jen naprostá minorita bude z větší části slovanská a i tak tenhle národní fragment bude mít k čistým slovanům velmi, velmi daleko. A jentak nakonec, jeď se do Ruska podívat na "bratry slovany." Nejsem rasista a nemám nic společného s nacisty, neo-nacisty či podobnými skupinami, ale za celý svůj (bezmála pětiletý) pobyt v Omsku, Moskvě a okolí, mě nejčastěji napadal právě ten šílený výraz "podlidé."
  • Genialni zápletka :D urcite hru zkusim!
  • Islam nie je problém, plán EU znel importovať do EU 56 miliónov moslimov, čo sa im darí bombardovaním Líbye, keď chceme z niekým mier, nevyvražďujeme si predsa deti...
  • Multikulturalismus je jako strčit králíky mezi hady. Jedni určitě budou chtít v míru. Ti druzí... V tom je ten problém.
  • Problem bude v té změně. Spousta lidí vidělo změnu v TOP09 a VV... jenže zdá se že to první je takové "ODSKDUČSL" a to druhé nějaké divné bezejmené združení korupčnků, kteří odkývou stejně všechno jen ať se udrží ve vládě (a pevně věřím že by klidně za místo ve vládě odkývali i komunistům), a celý jejich program je rozdávat vysoké odměny kámošům a přitom hlásat něco o protikorupčním programu.

    Těžko říct, čeho by byl mix ten TLS.
    Faktem je, že většina bývalých komunistů je stejně rozlezlá po všech ostatních stranách a ti současní, pardon ale neslyšel sem od nich žádný návrh, který by nějak poškozoval normální lidi. Možná by se měli opravdu přejmenovat, protože nebýt toho názvu, řekl bych že mají mnohem více voličů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit