Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle hra u mě po 30-ti minutovém hraní betaverze nadobro skončila. Opravdu trapné, že s tímhle vyrazili vývojáři do světa a čekají kdoví co... A přitom je to - podle mě - tak jednoduchý. Stačí aby zbraně pořádně kopaly, jako v CoD 1, tudíž žádnej začátečník nebude hnedka killit první co uvidí, a hlavně trošku lepší mapy. Hrůza a děs...
    • Hrál jsem CoD 1 a to hned několikrát ale že by tam zbraně kopali to jsem si nevšiml byla to arkáda. Dnešní zbraně už taky moc nekopou zvlášť když se ráže 7.62 používá už jenom v AK47.
      • Špatně, nábojů se střelou ráže 7,62 je celá řáda, od těch východní provenience (7,62x39, 7,62x54R) po NATO náboje 7,62x51. 7,62x39 využívájí zbraně Kalashnikovi výroby (AK47, AKM, AKMS, AK103, AK104) i československé Vz.58, 7,62x54R využívá SVD Dragunov, PKM, UK59 a NATO 7,62x51 využívají kupříkladu DMR, M14, M24A2, M21, M240, M62. A to tento výčet je pouze nástinem všech zbraní a jejich variant využívající náboje dané ráže. To, že "moderní" zbraně, mají menší zpětný ráz, než ty druhoválečné, je jednak zapříčiněno menšími náboji (například 5,56 v M4/16 rodině je mrňous, oproti plnotučnému náboji .30-06 v M1 Garand), uzpůsobeným mechanismem, kompenzátorem. Velkým faktorem pro střelbu je schopnost střelce ovládat svou zbraň.
        Jinak souhlasím, že CoD I je arkáda, ale oproti nejnovějším dílům (od MW výš) je to zábavné na oddáchnutí od ArmA II
        • Nemusel jsi to vypisovat do takových podrobností měl jsem pouze na mysli že se začínají dost používat právě ráze 5.56 jak jsi napsal používá je NATO i USA army a z toho právě vyplývá že zbraně míň kopou.
          • Nesmysl, obě ráže mají své pro a proti. Menší (5.56) má na větší vzdálenost malý účinek. Proto např. americká armáda přezbrojuje na 7.62 pro operace na blízkém východě, kde se většinou bojuje na větší vzdálenosti a přes překážky. 7.62 zbraně jsou obecně méně přesnejší (myslím útočné pušky), nicméně dle mého názoru daleko univerzálnější. Nehledě na to, že jsou to daleko víc user friendly zbraně. Bych vám přál vidět, když amíci dorazili na cvičení na doupov. Tanky zůstaly zapadlé v bahně, a zbraně? Škoda mluvit. Nějak jim písek,voda a bahýnko nesvědčí *4*
            • Ráže 5.56 má menší průraznost, ale díky tomu má mnohem větší smrtící účinek. Protože zatímco střela ráže 7.62 tělem lehce proletí, 5.56 se po vniknutí do těla začne rotovat a spomalovat a tím samozřejmně napáchá mnohem devastující škody.
    • Duuku_cz
      Stačí aby zbraně pořádně kopaly, jako v CoD 1, dobrej for *3* . Nemyslis ze dnesni zbrane uz jsou trochu lepsi nez ty za 2. svetove?
      • Čoveče myslím :), ale z osobních zkušeností vím, že stále hezky kopou a není sranda s nimi něco trefit.
        • A čím si střílel?
          • strilel s kulickovkou. a kopala. asi nakej noob ,)
            • No ty si nějakej chytrej, zbraně kopou všechny a zvlášť obyčejným lidem by neměly problém urvat rameno(a proč asi vojáci střílí po dávkách, eh?). Určitě by to hře prospělo(viz. BC2 a CS, zbraně se chovají jako zbraně a s každou se musíte naučit, ne jak kuličkovky). Když je jedno s čím střílíš, je to hra nanic. EA chce mít svůj CoD tak ať si ho má, ale mě na tím dojem neudělá.
  • Když nechtěj distribuovat, tak ať to nedělaj. Vojáci si to nechaj poslat poštou a bude. Nic to nezmění, akorát přijdou o zisk (AAFES). Zase další přefouknutá americká bublina.
  • Myslim ze po zmene to mohli kludne pustit, iked sa vlatne nic nemeni a kazdy vie, kto 'OpFor' je.

    To ze tam bol Taliban a tie rodiny sa stazovali, chapem .. (v Day of Defeat tiez nie je napisane NAZI ale AXIS) .. To ze Amici trosku over-reagovali sa ale necudujem ... samozrejme musia byt oni ti "dobry" ..whatever ...

    osobne sa viacej priklanam k tomuto ako k CoD ... ale to uz je ina tema :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit