Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevykecává to na recenzi trochu moc příběhových drobností? Aztéci, zbavit svět moru společnosti..není to moc, ale trošku mi to teď pocuchalo pocit tajemna, který bych zjišťoval až hraním
    • Horst_Fuchs
      Vidím, že jsem dobře udělal když jsem nejdřív zahrál a pak si teprv přečetl recenzi. *12*
  • "Možná až teprve teď s odstupem času si díky těmto zjednodušením uvědomíte, jak podstatnou roli vlastně ona „taktická“ složka první Amnesie hrála." >> oprava:
    "Možná až teprve teď s odstupem času si díky těmto zjednodušením uvědomíte, jak podstatnou roli vlastně ona „taktická“ složka ve hrach pred 10 lety hrála."
  • Můžu říct jen tolik: Nesuďte z jedné recenze, dokud jste sami nehráli. Já mám dohráno a za mne alespoň 8/10. Velice silný zážitek. Je to něco trochu jiného než první Amnesia - po herní stránce - ale zvrácený příběh, design prostředí, atmoaféra jsou perfektní. Člověk prostě musí být otevřený jinému přístupu, než představila první hra, a kdo zná Dear Esther, musel tušit, že autoři poleví v hratelnosti a přidají na příběhu a atmosféře. A přesně to udělali.
    • GlaDOS
      Tak jsem taky dohrál a pod 8/10 se můžu podepsat. Atmosféra je perfektní a na návštěvu "domova nepřítele" jen tak nezapomenu (hlavně díky mrazivé hudbě).
      • JoJo, celkově zvuková stránka je naprosto precezní. Konec mi ale přišel trochu slabší, hodně klišé a bez výrazně silného momentu, který by mne nutil ještě pet minut po titulcích hledět do monitoru a přemýšlet nad směsicí zvláštních zážitků. Škoda, hra celou dobu k něčemu podobnému směřovala. Ale jinak super, tenhle zvrácený příběh mi zůstane dlouho zaklíněný v paměti.
        • GlaDOS
          Ten konec mi přišel strašně Dear Estherovský. Doufám, že ho lépe poberu na druhý průchod. Daleko víc mi v poslední hodině vadilo odfláknuté prostředí.
          • Tak, ona tam byla v podstatě úplná tma a lucerna osvětlovala jen ochozy... pokud vůbec fungovala :-) Ale jo, to "DearEstherovké" přirovnání sedí.
  • Uvidíme až si to zahrajem, můj názor znáte a stojím si za ním a jsem spokojen jak tu hru uchopili a těm kterým se to nelíbí bohužel si asi hru nekoupíte nebo neužijete, ale vše nemůže být podle vás
  • Ja z vas nemuzu. Budete se posmivat komukoliv kdo hraje BF4 nebo BC2 singl, ze je to tupej clovek co kouka na film a hry si vybira tak, aby u nich nemusel premyslet a najednou delate z retardace Amnesie pozitivni featuru. Ve hre A je moc kresadel a malo oleje, ve hre B projistotu nejsou zadna kresadla a zdroj svetla je permanentni, protoze to horrorove hre ma jako pridat na atmosfere?

    Jdete s tim vasim predstiranim do zadele a priznejte si, ze tohle holt podelali. Miluju kdyz se nekdo zacne ohanet argumentem ze to opravdu lepsi atmosferu, pritom atmosferu to naopak nici a pridalo by ji to, kdyby kresadla byla rozmistena lepe, bylo min zdroju svetla a hrac se musel bat zdroje plytvat.
    • GlaDOS
      Ano, kdyby byla křesadla rozmístěná lépe, bylo by to lepší. Ale jejich absence nevadí. Právě jsem hru dohrál a atmosféru to mělo skvělou.
    • Mato1987
      skvelé, žial na internete nájdeš veľa pokrytcov, s tým sa musíš zmieriť :)
    • No jo no, "to máš marný"...
  • Kozy
    Pro koho ty recenze píšete, vždyť je to komedie.
    • Jaká hra, taková recenze, takový komenty.
  • Horst_Fuchs
    No vzhledem k tomu, že hra vychází až zejtra večer nemůžu hodnotit, ale 6/10 mě dost překvapuje. *8* Pár komentářů od lidí co hráli review verzi už jsem viděl a všichni si to naopak pochvalovali. Nechápu. *12*
  • (nebo počkejte na slevu) ..wtf. ved to stoji len 12eur..
    • A vidíš, i přes to autor doporučuje počkat na slevu.
  • Mato1987
    To niekoho baví hrať takéto hry ako amnesia či slender a ostatné primitívne lakačky? Ja som sa napr. viacej bál pri FEAR 1 alebo Condemned Criminal Origins a naopak takéto stupídne a simplexné ľakačky ma nejako neohúrili.
    • TheGGG
      No, ale fear nebyla hororová hra. Kosím vojáky, chvilku rozmazanej obraz a malá "děsivá holka" pak zas kosím vojáky. U toho se těžko budeš bát. Hrál jsem všechny díly i datadisky a nebál jsem se ani u jednoho dílu.
      Amnesia je mnohem strašidelnější.
      PS: i suffering byl děsivější
    • Horst_Fuchs
      FEAR je strašidelná hra? No to už snad byly strašidelnější ty starý (ovšem vynikající, jen tak mimochodem) ultraakční Sufferingy. Fear byl jen střílečka kdes občas prošel místností plnou vnitřností a krve a sem tam na tebe vykoukla divná holka, toť vše. *7*
      • Mato1987
        nj, ale stále to je pre mňa jedna z najlepších hororových hier aké som kedy hral :)
        • Tak jestli pro tebe vrchol hororových her je střílečka s pár dobrýma momentama..to už je větší horor i ten polodebilní slenderman.
          Nedám dopustit na Pneumbru díky zasazení, v závěsu za ní je právě amnesia.
          • A pak Slender, že jo? Teda vlastně Gone Home.
            • Vylešti si věšteckou kouli, slendera jsem ani nehrál. Potom by byl asi Silent Hill. Dal bych před to ještě Train, ale to byla jen taková jednohubka, ale atmosféricky hutná jednohubka.
          • Penumbra:)
            • Ne ne, Penumbra je ta hororova hra. Pneumbra je hororovy pribeh o tom, kdy vymenit letni pneumatiky za zimni.
    • Veklá popularita těchto her je založena na pitomých uřvaných videích, co o nich někteří dělají na YouTube. A pak se to jen nabaluje.
      • Mato1987
        Týmto rýchlokvasným tvorcom videí, čo sa tak silne rozmohli na youtube tiež vôbec nerozumiem :D
    • taky nechapu jak se u toho muze nekdo bat...ja se bal tak max naposled u dooma2 v 10 letech.
      • Mato1987
        Tak ja som sa v 10 rokoch bál nočnej mory z elm street :D Keď som bol menší tak som vlastný počítač nemal aby som si zahral dooma :D
    • GlaDOS
      Nevím, jestli jsi hrál Slendera a Amnesii, ale pokud ano, tohle bys nenapsal. Slender je extra primitivní lekačka, Amnesia ne. Z tvého popisu to spíš vypadá, že jakákoliv atmosférická hororovka musí mít bouchačky nebo jiné zbraně.
      • Mato1987
        Hral som obe, slendera som prešiel, ale že by som sa pri tom čo i len raz lakol, to nemôžem povedať..Amnesia som hral len chvílku a nudil som sa pri tom....Tak mňa trebárs uchvátila hororová atmosféra v stalkerovi, či v manhunt :)
    • condemned bolo super, aj fear..skus zahrat amnesiu po tme so sluchatkami:) PS: slender je hrozna blbost, a hnusna
      • Mato1987
        To potvrdzujem, condemned bola fakt parádna záležitosť, survival ako má byť :) Amnesiu som hral len chvíľočku, skôr som sa nudil ako by som ľakal...
    • Fear ?? však to byla jen obyčejná střílečka s tou malou děvkou ne ? čeho jses tam bál ?
      • Je videt, ze se az moc tezce snazis o tom napsat neco nepekneho, nestrilelo se tam o nic vic nez v kdejake Inside srajde a strachu tam bylo plno.
        • však to byla skvělá hra tak co mi vkládáš slova do úst ?
      • Mato1987
        vidno, že si nehral f.e.a.r. :)
        • Mě z FEARU utkvěl v hlavě jen jeden moment a to úplně na konci jak se ta "mrňavá" najednou vysápala na palubu helikoptéry a to přiznám sem se málem podělal...jinak to bylo takové slabší...
  • mhm, no počkam si na zahranicne recenzie..zatial polygon..8/10
    • Polygon – 8/10,Eurogamer – 7/10
      Joystiq – 3.5/5, Gamespot – 8/10
      GodisaGeek – 7/10, Eurogamer.de – 5/10
      Harcore Gamer – 3.5/5, CVG – 8/10
      PWGaming – 8/10, CentrumHer – 90/100
      GuiltyBit – 70/100 , Dealspwn – 7/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit