Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni tvrdí jak se na android nevyplatí dělat víc než nenáročné hříčky,ale mne nepřijde,že by vývojáři nějak tuhle platformu zanedbávali.
  • A co Xperia Play. Není to letošní model, ale de-facto ho sem můžeme započítat.
  • Ti machři co tady nadávají na android na tabletu nebo na hry na tento OS je asi člověk , který v ruce nikdy nedržel výkonný tablet nebo telefon s androidem....
  • Na Androidu se nehorazne pirati, myslim si ze toto moc neuspeje kdyz drtiva vetsina lidi si hry a programy stahne. Par android her je celkem slusnych ale nic takoveho abych si za to kupoval herni tablet. Radeji si jeste chvili pockam az se rozjede Vita a koupim si ji nez abych investoval do tohoto. "Skutecne" hrace tohle jen tak neoslovi.
    • ja stahuju jen cracknute freetooplay hry.. takovej shadowgun je jasna koupe... jenze jak zjistim ze me to bude fungovat? nema to demo...
      • muzes si to koupit a pak vratit :D
  • 150€=188USD je moc peněz. Kdyby 99usd, tak možná, ale takto za 250 usd dostanu ps vita a mám jistotu ohledně her
  • Budoucnost to rozhodne ma, je to proste projekt co se vyvijí neustale. Hry taky budou takové, jaký bude trh.
  • Robotron3
    Platforma, na které se hry vůbec neprodávají nemá absolutní šanci, aby na ní mohlo vzniknout nějaké rozumné množství kvalitních a větších her, než primitivních hříček a konverzí. A bez her jakýkoli hardware nemá význam.
    • Odkdy se na Play nic neprodává ? ... Nejde ani tak o piráty , ale o to že když máš oficiální kanál , tak ti penízky stejně přitečou za sebevětší blbost .
      Můžu s klidným svědomím prohlásit , že 25Kč za Shadowgun i s datadiskem a dalších 19 za Realms of Fortune mne kapsy tedy neutrhlo ;) . A protože jsem platil - mám jej v knihovně zdarma pro x dalších zařízení . No neber to za ty prachy ;)
    • ano, to je pravda, ale jaksi to neni k tematu clanku :-)
    • Naprosto s tebou souhlasím. Kvalitní názor. :)
  • Jack1947
    Mozna i sel, jenze to by ty hry museli stat trosku za vic nez, to by jen a pouze o grafice a to nemluvim o velikosti ano - (Par her ma treba + nekolik hodin herniho casu ve vysledku zadna slava, i kdyz neni nadto ze kdyz neparim na pc nebo konzoli, mastim na mobilu). Hlavne na cesty se to myslim muze hodit, takze pro mne + jsem zvedavy jak to dopadne. Nevim kdo tu co rika, o tom ze by Android OS nebylo na placeni, ano tak je jasne ze si tu hru clovek zkusi, presto kdyz se mu libi koupi. A na Googleplay ty komentare to dokazuji plno lidi si hry kupuje.
  • Android na tabletu? Ne, děkuji. *11*
    • citim tady lejno *11*
      • Si vyčisti zuby, krip*le.
  • Až bude na těch tabletech operační systém nebo program, pod kterým rozjedu starý PC hry (adventury, dungeony), tak si ho koupím. Zatím mě ty srágory na androidu, jakkoliv jinak je to fajn OS, hrát nebaví.
    • neuveritelne narocne je nainstalovat si dosbox a spravne si ho nastavit... je fakt ze Vas asi zmatlo to, ze se jmenuje aDosbox a mozna i to, ze jste android nevidel ani z vlaku ;)
    • A tohle ti nestačí? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fishstix.dosbox&hl=cs Teď právě mám rozehrané Batrayal at Krondor, Dune 2 a Warlords 2, nemluvě o spoustě starých adventur, které na tom jedou (HQ, Kyrandie, Indy...) a vypadají skvěle.
    • adventury? A co takhle Scummvm, ktery je i pro android? Ostatne dosxbox taky, byt velice pomaly.
      • Zkušel jsi DosBoxTurbo? Je to evolvovaný aDosBox (který je free a jehož vývoj není už víc než rok podporovaný), pokud se nepletu. Turbo s Managerem je oproti tomu perfektní řešení, ještě jsem neměl problém cokoli na tom pustit.
        • nezkousel, diky za tip :).
          • mrkni sem a budeš mít jasno: http://www.youtube.com/watch?v=ko8n9LUrAMc *3*
            • hezky, to bych tech 73 kc mohl i za to dat
      • To je fakt, mam v nem rozehranou Jagged Alianci :-). Je to trochu opruz to ovladani, ale jde to.
    • Ne, Android opravdu není fajn OS.
      • Jak pro koho, bez si svou animozitu lecit jinam, tady to je herni web :-).
        • Nepotřebuji se léčit. Je to můj názor. Nezajímá mě, že s tím máš problém.
          • Ja ti ho neberu, svuj nazor sis rekl, nikdo te nepresvedcuje o opaku a nemusis ho opakovane cpat lidem, kteri maji nazor jiny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit