Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mirekdusinojc
    Realistickým pohledem je to mrtvý projekt. Vezměme z historie už zde zmiňovanou Xperii Play. Za ní stála přímo Sony a portovala pro ní exkluzivky z PS1. Cena byla sice vyšší, ale zato měla herní podporu. Tohle je čistej android s tlačítky. Něco si koupí hlavně HC hráči, jenže to, co je na Play jsou F2P casual hry designované spec. pro dotyk. Pak je tu pár mohykánů od Madfingers a řekněme Gameloftu. Pokud se tvůrcům této konzole podaří vývojáře obou studií přemluvit, budete si na tom moc pořádně zahrát asi tak 5 her. Her, jenž sou stále neplnohodnotnými kopiemi svých konzolových bratříčků s absencí pořádného příběhu a promyšleného gamedesignu. UZároveň nikdo nebude tvořit exkluzivní tituly pro mašinku, jenž bude mít velmi malou hráčskou základnu a ještě z toho 90% stejně nebude ochotno zaplatit 20,- aby si hru pořídili legálně. Tvůrci si tu vysnili vzdušný zámek, ale jakmile na něj nasadí systém, jehož odemknutí by zvládlo i batole a na kterém si pak všichni všechno nakradou, tak to nemá smysl. Doufám, že autoři ještě zůstanou u snění a vysní si řádnou nadstavbu, která zaručí férový distribuční model pro hráče i vývojáře. Jestli ne, měli by tento projekt poslat do křemíkového nebe dřív, než jim stačí vysát konta a zruinovat životy.
    Edit: Co se týče Wikipedu, tak to neni zase tak zabité. Minimálně si to koupí i lidi, které sem tam baví hraní, ale počítají hlavně s klasickým tabletovým využitím.
  • Budoucnost to rozhodne ma, je to proste projekt co se vyvijí neustale. Hry taky budou takové, jaký bude trh.
  • 150€=188USD je moc peněz. Kdyby 99usd, tak možná, ale takto za 250 usd dostanu ps vita a mám jistotu ohledně her
  • Jack1947
    Mozna i sel, jenze to by ty hry museli stat trosku za vic nez, to by jen a pouze o grafice a to nemluvim o velikosti ano - (Par her ma treba + nekolik hodin herniho casu ve vysledku zadna slava, i kdyz neni nadto ze kdyz neparim na pc nebo konzoli, mastim na mobilu). Hlavne na cesty se to myslim muze hodit, takze pro mne + jsem zvedavy jak to dopadne. Nevim kdo tu co rika, o tom ze by Android OS nebylo na placeni, ano tak je jasne ze si tu hru clovek zkusi, presto kdyz se mu libi koupi. A na Googleplay ty komentare to dokazuji plno lidi si hry kupuje.
  • A co Xperia Play. Není to letošní model, ale de-facto ho sem můžeme započítat.
  • Ti machři co tady nadávají na android na tabletu nebo na hry na tento OS je asi člověk , který v ruce nikdy nedržel výkonný tablet nebo telefon s androidem....
  • walltar
    Já bych si tablet celkem koupil ... večer si lehnu na terasu a nemusím se tahat s NTB abych si mohl zapnout net ... ale tyhle hrůzy s tlačítkama mě nic neříkají. Spíš měli udělat na každé straně toho tabletu port do kterého by se ty tlačítka připojili.
    • Než tu začneš psát nesmyslné romány, tak si ten článek přečti znova.
  • Po hernim tabletu nejak netouzim. Mam normalni tablet a nechtel bych mit navic jeste herni. A ani bych nechtel ten herni pouzivat jako normalni. Ale kdyby se to ujalo a byly na to kvalitni hry, mozna bych to bral jako dalsi handheld a poridol si to. To by jeste zalezelo na dalsich okolnostech. Dnes mi jako handheld staci psp a psv a zvazuji jeste 3ds.
  • Až bude na těch tabletech operační systém nebo program, pod kterým rozjedu starý PC hry (adventury, dungeony), tak si ho koupím. Zatím mě ty srágory na androidu, jakkoliv jinak je to fajn OS, hrát nebaví.
    • neuveritelne narocne je nainstalovat si dosbox a spravne si ho nastavit... je fakt ze Vas asi zmatlo to, ze se jmenuje aDosbox a mozna i to, ze jste android nevidel ani z vlaku ;)
    • A tohle ti nestačí? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fishstix.dosbox&hl=cs Teď právě mám rozehrané Batrayal at Krondor, Dune 2 a Warlords 2, nemluvě o spoustě starých adventur, které na tom jedou (HQ, Kyrandie, Indy...) a vypadají skvěle.
    • adventury? A co takhle Scummvm, ktery je i pro android? Ostatne dosxbox taky, byt velice pomaly.
      • Zkušel jsi DosBoxTurbo? Je to evolvovaný aDosBox (který je free a jehož vývoj není už víc než rok podporovaný), pokud se nepletu. Turbo s Managerem je oproti tomu perfektní řešení, ještě jsem neměl problém cokoli na tom pustit.
        • nezkousel, diky za tip :).
          • mrkni sem a budeš mít jasno: http://www.youtube.com/watch?v=ko8n9LUrAMc *3*
            • hezky, to bych tech 73 kc mohl i za to dat
      • To je fakt, mam v nem rozehranou Jagged Alianci :-). Je to trochu opruz to ovladani, ale jde to.
    • Ne, Android opravdu není fajn OS.
      • Jak pro koho, bez si svou animozitu lecit jinam, tady to je herni web :-).
        • Nepotřebuji se léčit. Je to můj názor. Nezajímá mě, že s tím máš problém.
          • Ja ti ho neberu, svuj nazor sis rekl, nikdo te nepresvedcuje o opaku a nemusis ho opakovane cpat lidem, kteri maji nazor jiny.
  • Android na tabletu? Ne, děkuji. *11*
    • citim tady lejno *11*
      • Si vyčisti zuby, krip*le.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit