Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni tvrdí jak se na android nevyplatí dělat víc než nenáročné hříčky,ale mne nepřijde,že by vývojáři nějak tuhle platformu zanedbávali.
  • Na Androidu se nehorazne pirati, myslim si ze toto moc neuspeje kdyz drtiva vetsina lidi si hry a programy stahne. Par android her je celkem slusnych ale nic takoveho abych si za to kupoval herni tablet. Radeji si jeste chvili pockam az se rozjede Vita a koupim si ji nez abych investoval do tohoto. "Skutecne" hrace tohle jen tak neoslovi.
    • ja stahuju jen cracknute freetooplay hry.. takovej shadowgun je jasna koupe... jenze jak zjistim ze me to bude fungovat? nema to demo...
      • muzes si to koupit a pak vratit :D
  • Robotron3
    Platforma, na které se hry vůbec neprodávají nemá absolutní šanci, aby na ní mohlo vzniknout nějaké rozumné množství kvalitních a větších her, než primitivních hříček a konverzí. A bez her jakýkoli hardware nemá význam.
    • Odkdy se na Play nic neprodává ? ... Nejde ani tak o piráty , ale o to že když máš oficiální kanál , tak ti penízky stejně přitečou za sebevětší blbost .
      Můžu s klidným svědomím prohlásit , že 25Kč za Shadowgun i s datadiskem a dalších 19 za Realms of Fortune mne kapsy tedy neutrhlo ;) . A protože jsem platil - mám jej v knihovně zdarma pro x dalších zařízení . No neber to za ty prachy ;)
    • ano, to je pravda, ale jaksi to neni k tematu clanku :-)
    • Naprosto s tebou souhlasím. Kvalitní názor. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit