Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mirekdusinojc
    Realistickým pohledem je to mrtvý projekt. Vezměme z historie už zde zmiňovanou Xperii Play. Za ní stála přímo Sony a portovala pro ní exkluzivky z PS1. Cena byla sice vyšší, ale zato měla herní podporu. Tohle je čistej android s tlačítky. Něco si koupí hlavně HC hráči, jenže to, co je na Play jsou F2P casual hry designované spec. pro dotyk. Pak je tu pár mohykánů od Madfingers a řekněme Gameloftu. Pokud se tvůrcům této konzole podaří vývojáře obou studií přemluvit, budete si na tom moc pořádně zahrát asi tak 5 her. Her, jenž sou stále neplnohodnotnými kopiemi svých konzolových bratříčků s absencí pořádného příběhu a promyšleného gamedesignu. UZároveň nikdo nebude tvořit exkluzivní tituly pro mašinku, jenž bude mít velmi malou hráčskou základnu a ještě z toho 90% stejně nebude ochotno zaplatit 20,- aby si hru pořídili legálně. Tvůrci si tu vysnili vzdušný zámek, ale jakmile na něj nasadí systém, jehož odemknutí by zvládlo i batole a na kterém si pak všichni všechno nakradou, tak to nemá smysl. Doufám, že autoři ještě zůstanou u snění a vysní si řádnou nadstavbu, která zaručí férový distribuční model pro hráče i vývojáře. Jestli ne, měli by tento projekt poslat do křemíkového nebe dřív, než jim stačí vysát konta a zruinovat životy.
    Edit: Co se týče Wikipedu, tak to neni zase tak zabité. Minimálně si to koupí i lidi, které sem tam baví hraní, ale počítají hlavně s klasickým tabletovým využitím.
  • Budoucnost to rozhodne ma, je to proste projekt co se vyvijí neustale. Hry taky budou takové, jaký bude trh.
  • Odkdy se na Play nic neprodává ? ... Nejde ani tak o piráty , ale o to že když máš oficiální kanál , tak ti penízky stejně přitečou za sebevětší blbost .
    Můžu s klidným svědomím prohlásit , že 25Kč za Shadowgun i s datadiskem a dalších 19 za Realms of Fortune mne kapsy tedy neutrhlo ;) . A protože jsem platil - mám jej v knihovně zdarma pro x dalších zařízení . No neber to za ty prachy ;)
  • 150€=188USD je moc peněz. Kdyby 99usd, tak možná, ale takto za 250 usd dostanu ps vita a mám jistotu ohledně her
  • Si vyčisti zuby, krip*le.
  • citim tady lejno *11*
  • ano, to je pravda, ale jaksi to neni k tematu clanku :-)
  • Jack1947
    Mozna i sel, jenze to by ty hry museli stat trosku za vic nez, to by jen a pouze o grafice a to nemluvim o velikosti ano - (Par her ma treba + nekolik hodin herniho casu ve vysledku zadna slava, i kdyz neni nadto ze kdyz neparim na pc nebo konzoli, mastim na mobilu). Hlavne na cesty se to myslim muze hodit, takze pro mne + jsem zvedavy jak to dopadne. Nevim kdo tu co rika, o tom ze by Android OS nebylo na placeni, ano tak je jasne ze si tu hru clovek zkusi, presto kdyz se mu libi koupi. A na Googleplay ty komentare to dokazuji plno lidi si hry kupuje.
  • neuveritelne narocne je nainstalovat si dosbox a spravne si ho nastavit... je fakt ze Vas asi zmatlo to, ze se jmenuje aDosbox a mozna i to, ze jste android nevidel ani z vlaku ;)
  • A co Xperia Play. Není to letošní model, ale de-facto ho sem můžeme započítat.
  • muzes si to koupit a pak vratit :D
  • Ti machři co tady nadávají na android na tabletu nebo na hry na tento OS je asi člověk , který v ruce nikdy nedržel výkonný tablet nebo telefon s androidem....
  • hezky, to bych tech 73 kc mohl i za to dat
  • ja stahuju jen cracknute freetooplay hry.. takovej shadowgun je jasna koupe... jenze jak zjistim ze me to bude fungovat? nema to demo...
  • Než tu začneš psát nesmyslné romány, tak si ten článek přečti znova.
  • mrkni sem a budeš mít jasno: http://www.youtube.com/watch?v=ko8n9LUrAMc *3*
  • nezkousel, diky za tip :).
  • Zkušel jsi DosBoxTurbo? Je to evolvovaný aDosBox (který je free a jehož vývoj není už víc než rok podporovaný), pokud se nepletu. Turbo s Managerem je oproti tomu perfektní řešení, ještě jsem neměl problém cokoli na tom pustit.
  • To je fakt, mam v nem rozehranou Jagged Alianci :-). Je to trochu opruz to ovladani, ale jde to.
  • walltar
    Já bych si tablet celkem koupil ... večer si lehnu na terasu a nemusím se tahat s NTB abych si mohl zapnout net ... ale tyhle hrůzy s tlačítkama mě nic neříkají. Spíš měli udělat na každé straně toho tabletu port do kterého by se ty tlačítka připojili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit