Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja ti ho neberu, svuj nazor sis rekl, nikdo te nepresvedcuje o opaku a nemusis ho opakovane cpat lidem, kteri maji nazor jiny.
  • A tohle ti nestačí? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fishstix.dosbox&hl=cs Teď právě mám rozehrané Batrayal at Krondor, Dune 2 a Warlords 2, nemluvě o spoustě starých adventur, které na tom jedou (HQ, Kyrandie, Indy...) a vypadají skvěle.
  • adventury? A co takhle Scummvm, ktery je i pro android? Ostatne dosxbox taky, byt velice pomaly.
  • Nepotřebuji se léčit. Je to můj názor. Nezajímá mě, že s tím máš problém.
  • Jak pro koho, bez si svou animozitu lecit jinam, tady to je herni web :-).
  • Po hernim tabletu nejak netouzim. Mam normalni tablet a nechtel bych mit navic jeste herni. A ani bych nechtel ten herni pouzivat jako normalni. Ale kdyby se to ujalo a byly na to kvalitni hry, mozna bych to bral jako dalsi handheld a poridol si to. To by jeste zalezelo na dalsich okolnostech. Dnes mi jako handheld staci psp a psv a zvazuji jeste 3ds.
  • Ne, Android opravdu není fajn OS.
  • Až bude na těch tabletech operační systém nebo program, pod kterým rozjedu starý PC hry (adventury, dungeony), tak si ho koupím. Zatím mě ty srágory na androidu, jakkoliv jinak je to fajn OS, hrát nebaví.
  • Android na tabletu? Ne, děkuji. *11*
  • Všichni tvrdí jak se na android nevyplatí dělat víc než nenáročné hříčky,ale mne nepřijde,že by vývojáři nějak tuhle platformu zanedbávali.
  • Naprosto s tebou souhlasím. Kvalitní názor. :)
  • Na Androidu se nehorazne pirati, myslim si ze toto moc neuspeje kdyz drtiva vetsina lidi si hry a programy stahne. Par android her je celkem slusnych ale nic takoveho abych si za to kupoval herni tablet. Radeji si jeste chvili pockam az se rozjede Vita a koupim si ji nez abych investoval do tohoto. "Skutecne" hrace tohle jen tak neoslovi.
  • Robotron3
    Platforma, na které se hry vůbec neprodávají nemá absolutní šanci, aby na ní mohlo vzniknout nějaké rozumné množství kvalitních a větších her, než primitivních hříček a konverzí. A bez her jakýkoli hardware nemá význam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit