Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Pokud tohle všechno v dlouhodobějším testu plné verze hry obstojí, dočkáme se opravdu solidního dílu FIFA série, který vše posune o skok dál." A teď tu o Červené Karkulce... Sice jsem ještě neměl možnost si hru osahat, ale z těch pár desítek videí, co jsem měl možnost vidět, je jasné, že se žádná revoluce konat nebude. A taky proč by měla, když FIFu 12 všichni považují za nějaký skvost. Neříkám, že je to špatná hra, ale po tisícovce odehraných zápasů už mi s těmi věčnými bugy dochází trpělivost.
    • Sice tě neznám, ale z videí se dá říct, že máš velice špatný úsudek.
      Mudruj až si zahraješ demo *10*
    • Z pohledu EA nemají důvod pro revoluci...PES zůstal hodně pozadu a tak vědí, že je nic neohrožuje...buďme rádi za to, že tam alespoň něco zlepšujou. A hlavně...pokud tě štvou BUGy ve FIFĚ, tak se mrkni na PES tam jich je 10x tolik...
  • Kdysi dávno jsem byl obrovským zastáncem FIFY a PES jsem neměl rád ( odehrál jsem v něm jen pár zápasů ), nechtěl jsem o něm ani slyšet. Potom jsem si stáhl PES ( už nevím kterej ročník ) a dal jsem tomu šanci a dost mě to chytlo...hrál jsem to několik měsíců a zjistil jsem pár věcí...PES byl lepší na PC než FIFA, vypadal fotbalověji, ale po delším hraní jsem taky začal objevovat ty BUGy které v PESku jsou a je jich několikrát víc než ve FIFĚ. Tak teď zkouším každý rok oboje a musím říct že FIFA je kvalitou před PESkem o parník. Za poslední roky se FIFA opravdu hodně zlepšila, ale PES se "vůbec nehnul". Jsem zvědavej na tento ročník, ale už teď si myslím, že propast mezi FIFOU a PESkem se zase prohloubí.
    • Hrával jsem PES, ale co se next gen Fifa objevila na PC, tak jsem hrál FIFU. Jako každej rok, jsem zkusil i letošní demo PES a musím říct, že mě neuvěřitelně chytla, rozhodně z mého pohledu lepší než minulá FIFA. Taky jsem ještě před pár týdny viděl parník rozdílu...no PES zase FIFU dostihl.
      • no ani nahodou, musis bejt uplne slepej, a navic si jako malej hral asi jenom vodni polo, a o kopacak si ani nezavadil
  • PES 2013 It's in a Game. *14*
  • Jako fanoušek, co kouká na 2-3 zápasy Premier League za víkend, si občas klepu na čelo, co se tam vygeneruje za přestupy. Naopak tisk je mi celkem volnej a nevidim v tom žádný přínos. K fotbalu to sice patří, vytváří se tlak na hráče a trenéra atd., ale na gameplay to nemá žádný vliv. Těším se na Skill games, prý je to dost návykový a mohlo by to být zas oživení. Arena mode byl úplně o ničem, jaký smysl má "trénovat" v pohledu kamery, ve kterém neodehrajete jediný zápas. Gambrinus ligy je mi líto, ptž se u nás celkově zvedá zájem o fotbal viz. Plzeň. Moc rád bych si prokousával cestu Evropou s českým týmem - je to škoda.
    • Co vím, tak GL tam normálně bude....
      • GL tam normálně nebude. Měla tam bejt, ale zase se nedohodly. Jen českej nároďák.
  • Hlavně doufám, že tam bude konečně manual ovládání a ne ten pseudopoloautomanual jako doteď.
    • To se dá nastavit už ve 12.
      • Jo dá se tam nastavit ten pseudopoloautomanual, ale manual tam fakt není, zahrej si jeden zápas v PES 2013 demu a pochopíš
  • Keyz
    Kdyby raději udělaly NHL na PC s novou grafikou.
    • Mi rekni jak na PC prevedes ovladani puku na analogu ? Chapu ze si kazdy muze koupit gamepad ale k pocitaci patri klavesnice a stou se i pocita ...
      • problem mat hraca na WASD, par finticiek, klucky, nahravky, hodenie sa do strely, tak to by bolo Q, E, F a okolne klavesy, zrychelnie Shiftom, nahravka medzernikom....a ovladanie hokejky?? hmm, myskou, zeby?? dokonale by vedela nahradit analog...len to by sa s tym museli aspon trosku pohrat, a na to su zrejme lenivi...och, teda....na PC je vela piratov
        • Problém je spíše v tom, že vůbec nejde o to jak zkonvertovat tlačítka na klávesnici ale o obchod který by jim konvert zřejmě ani nezaplatil. Pro pár zemí jako je malinká ČR a dále pak možná skandinávie se jim to nevyplatí když například v Anglii jim to nikdo nekoupí, protože to není u nich populární sport a v USA většina vlastní konzoly pro zábavu v obýváku. Nechápu proč řešíte tlačítka a už vůbec ne proč řešíte NHL u článku k FIFĚ ...
    • Kocy
      Proč zrovna s lepší grafikou? Stačilo by aspoň trošku těžké AI ne to co bylo v NHL 06 až 09...
    • Myslím že žen tam nemají dost, aby samy takový úkol zvládly.
  • kidnap
    Po zkušenostech z loňska si nový díl nekoupím. Půl roku jsem nemohl hrát online, protože mě to hned po pár vteřinách online zápasu vyhodilo. Stejný problém měla spousta dalších lidí, ale EA dělalo mrtvýho brouka. Od té doby jsem s EA skončil.
    • Jo, ale stačilo se kouknout na pár stránek o FIFĚ a našel by si ten problém...že ty si to instaloval z dvd? Mě to taky nešlo, ale pak jsem to reinstaloval z Originu a hned to šlapalo jak má...a žadný padání hry, žádný záseky nebo podobně...FIFA 13 bde super a už se na ni těšim :) mám předobjednáno :)
      • kidnap
        Samozřejmě že jsem to stahoval přes Origin. Prošel jsem víc něž pár stránek, žádný zaručený návod, jak se toho zbavit není. Jedná se o chybu: an error has occurred and you are no longer synced with the online match. Vyzkoušel jsem všechny tipy, ale nic nefungovalo, až po nějakým patchi, který vyšel někdy na jaře to funguje.
    • Přesně vím o čem mluvíš. Měl jsem úplně ten stejný problém a nejvíc mě štvala ta absolutní ignorace od EA. ALE! vzhledem k tomu, že PES každým rokem za FIFOU víc a víc zaostává, tak si F13 stejně zase téměř určitě koupím :-/
      • kidnap
        Nechápu. Jak se může něco změnit, když tě podvedou, ale ty jim stejně zase dáš svoje peníze? Ať je hra dobrá jak chce (to nepopírám), tak už z principu si ji nekoupím.
  • som nevedel že pán smutný hraje fifu :) to som rád , a po tomto článku som ešte viacej navnadený na nasledujúci ročník.
    Dúfam, že do vydania opravia tie bugy ohľadom prestupov, alebo aj bug kde nemôžeš hrať hneď prvú sezónu v európskych ligách...
    • Trol.diskuzni
      Ten "bug" s první sezónou se dá zrušit stáhnutím "FIFA 12 CAREER MODE EDITOR 1.0 [DOCTOR+] PUB", kde mimo jiné můžeš pozměnit spousty zajímavých věcí (včetně přestupů)... A co jsem pochopil (respektive moc nepochopil), tak se nejedná o bug, ale o něco, co z nějakého důvodu "musí být".
    • Inquisitor
      Jo ty poháry mě taky dost serou.
  • Uvidím podle dema, ale i letos mě asi znovu dostanou.
    • gert
      Mě už dostali. Těšim se, až zase s Messim vycvičim ty kluky z Realu. *15*
      • hznk89
        A to já se těším, až vycvičím Messiátko *1*
  • Singl je vždycky o parník lepší jak online.Takže jsem dál skeptik.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit