Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdysi dávno jsem byl obrovským zastáncem FIFY a PES jsem neměl rád ( odehrál jsem v něm jen pár zápasů ), nechtěl jsem o něm ani slyšet. Potom jsem si stáhl PES ( už nevím kterej ročník ) a dal jsem tomu šanci a dost mě to chytlo...hrál jsem to několik měsíců a zjistil jsem pár věcí...PES byl lepší na PC než FIFA, vypadal fotbalověji, ale po delším hraní jsem taky začal objevovat ty BUGy které v PESku jsou a je jich několikrát víc než ve FIFĚ. Tak teď zkouším každý rok oboje a musím říct že FIFA je kvalitou před PESkem o parník. Za poslední roky se FIFA opravdu hodně zlepšila, ale PES se "vůbec nehnul". Jsem zvědavej na tento ročník, ale už teď si myslím, že propast mezi FIFOU a PESkem se zase prohloubí.
    • Hrával jsem PES, ale co se next gen Fifa objevila na PC, tak jsem hrál FIFU. Jako každej rok, jsem zkusil i letošní demo PES a musím říct, že mě neuvěřitelně chytla, rozhodně z mého pohledu lepší než minulá FIFA. Taky jsem ještě před pár týdny viděl parník rozdílu...no PES zase FIFU dostihl.
      • no ani nahodou, musis bejt uplne slepej, a navic si jako malej hral asi jenom vodni polo, a o kopacak si ani nezavadil
  • Dokud neudelaji Be a pro aspon na urovni BAL z Pro eva, tak se neni o cem bavit. Ve FIFE je ten mod opravdu tragicky zaostaly.
    • Máš pravdu, ve FIFĚ je tragicky zaostalý, ale to se právě s novou FIFOU změní. Je tam slíbeno hodně vylepšení atd...takže se těšme ;-)
      • Tech vylepseni by muselo byt sakra hodne, aby se to mohlo rovnat. *13*
  • Jako fanoušek, co kouká na 2-3 zápasy Premier League za víkend, si občas klepu na čelo, co se tam vygeneruje za přestupy. Naopak tisk je mi celkem volnej a nevidim v tom žádný přínos. K fotbalu to sice patří, vytváří se tlak na hráče a trenéra atd., ale na gameplay to nemá žádný vliv. Těším se na Skill games, prý je to dost návykový a mohlo by to být zas oživení. Arena mode byl úplně o ničem, jaký smysl má "trénovat" v pohledu kamery, ve kterém neodehrajete jediný zápas. Gambrinus ligy je mi líto, ptž se u nás celkově zvedá zájem o fotbal viz. Plzeň. Moc rád bych si prokousával cestu Evropou s českým týmem - je to škoda.
    • Co vím, tak GL tam normálně bude....
      • GL tam normálně nebude. Měla tam bejt, ale zase se nedohodly. Jen českej nároďák.
  • PESKO by bylo dobré kdyby se tam nepískal ten NEOFFSAJD , a ve PES2013 nic nezměnili jenom nakoupili prava na ligu cz , pak sem prubnul FIFA2012 a musím říct i když nerad že se hraje mnohem líp , jak už zde bylo řečeno v pesku je víc bugů
    • Nezastávám jedno ani druhé, ale ve FIFě je taky radost, když přelobuješ brankáře pomocí fake rabona nebo klasickým centrem a přestože míč letí jasně do brány a nikdo na něj už nedosáhne, hra to vyhodnotí jako přihrávku a pokud je poblíž tvůj hráč, rozhodčí taky pískne ofsajd a z nádherného gólů je prd.
      • tak to sem tam ještě nezaregistroval , asi hraju jinak , ale každopádně je to na 99% stejné a rozdíl je právě v pískání offsajdu
  • Uvidím podle dema, ale i letos mě asi znovu dostanou.
    • gert
      Mě už dostali. Těšim se, až zase s Messim vycvičim ty kluky z Realu. *15*
      • hznk89
        A to já se těším, až vycvičím Messiátko *1*
  • som nevedel že pán smutný hraje fifu :) to som rád , a po tomto článku som ešte viacej navnadený na nasledujúci ročník.
    Dúfam, že do vydania opravia tie bugy ohľadom prestupov, alebo aj bug kde nemôžeš hrať hneď prvú sezónu v európskych ligách...
    • Trol.diskuzni
      Ten "bug" s první sezónou se dá zrušit stáhnutím "FIFA 12 CAREER MODE EDITOR 1.0 [DOCTOR+] PUB", kde mimo jiné můžeš pozměnit spousty zajímavých věcí (včetně přestupů)... A co jsem pochopil (respektive moc nepochopil), tak se nejedná o bug, ale o něco, co z nějakého důvodu "musí být".
    • Inquisitor
      Jo ty poháry mě taky dost serou.
  • PES hrajou povaleči, co fotbal viděli max. z gauče a jejich největší herní zážitek je desátej level v automatový KONAMI mlátičce před kinem! Každej rozumnej člověk mastí FIFU
  • Stejný problém: Mam problém se spuštěním originální verze fify 2013. Po spuštění mi naběhne logo EA a pak se mi to pokaždý vypne. Může mi někdo poradit co stim? předem díky
  • Safra na games.cz jste se zmiňovaly o novém a přehlednějším menu, ale teď v preview článku ani ťuk. Tak mi holt nezbyde než počkat až to vyjde
  • Keyz
    Kdyby raději udělaly NHL na PC s novou grafikou.
    • Mi rekni jak na PC prevedes ovladani puku na analogu ? Chapu ze si kazdy muze koupit gamepad ale k pocitaci patri klavesnice a stou se i pocita ...
      • problem mat hraca na WASD, par finticiek, klucky, nahravky, hodenie sa do strely, tak to by bolo Q, E, F a okolne klavesy, zrychelnie Shiftom, nahravka medzernikom....a ovladanie hokejky?? hmm, myskou, zeby?? dokonale by vedela nahradit analog...len to by sa s tym museli aspon trosku pohrat, a na to su zrejme lenivi...och, teda....na PC je vela piratov
        • Problém je spíše v tom, že vůbec nejde o to jak zkonvertovat tlačítka na klávesnici ale o obchod který by jim konvert zřejmě ani nezaplatil. Pro pár zemí jako je malinká ČR a dále pak možná skandinávie se jim to nevyplatí když například v Anglii jim to nikdo nekoupí, protože to není u nich populární sport a v USA většina vlastní konzoly pro zábavu v obýváku. Nechápu proč řešíte tlačítka a už vůbec ne proč řešíte NHL u článku k FIFĚ ...
    • Kocy
      Proč zrovna s lepší grafikou? Stačilo by aspoň trošku těžké AI ne to co bylo v NHL 06 až 09...
    • Myslím že žen tam nemají dost, aby samy takový úkol zvládly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit