Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kidnap
    Po zkušenostech z loňska si nový díl nekoupím. Půl roku jsem nemohl hrát online, protože mě to hned po pár vteřinách online zápasu vyhodilo. Stejný problém měla spousta dalších lidí, ale EA dělalo mrtvýho brouka. Od té doby jsem s EA skončil.
    • Jo, ale stačilo se kouknout na pár stránek o FIFĚ a našel by si ten problém...že ty si to instaloval z dvd? Mě to taky nešlo, ale pak jsem to reinstaloval z Originu a hned to šlapalo jak má...a žadný padání hry, žádný záseky nebo podobně...FIFA 13 bde super a už se na ni těšim :) mám předobjednáno :)
      • kidnap
        Samozřejmě že jsem to stahoval přes Origin. Prošel jsem víc něž pár stránek, žádný zaručený návod, jak se toho zbavit není. Jedná se o chybu: an error has occurred and you are no longer synced with the online match. Vyzkoušel jsem všechny tipy, ale nic nefungovalo, až po nějakým patchi, který vyšel někdy na jaře to funguje.
    • Přesně vím o čem mluvíš. Měl jsem úplně ten stejný problém a nejvíc mě štvala ta absolutní ignorace od EA. ALE! vzhledem k tomu, že PES každým rokem za FIFOU víc a víc zaostává, tak si F13 stejně zase téměř určitě koupím :-/
      • kidnap
        Nechápu. Jak se může něco změnit, když tě podvedou, ale ty jim stejně zase dáš svoje peníze? Ať je hra dobrá jak chce (to nepopírám), tak už z principu si ji nekoupím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit