Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejný problém: Mam problém se spuštěním originální verze fify 2013. Po spuštění mi naběhne logo EA a pak se mi to pokaždý vypne. Může mi někdo poradit co stim? předem díky
  • Mam problém se spuštěním originální verze fify 2013. Po spuštění mi naběhne logo EA a pak se mi to pokaždý vypne. Může mi někdo poradit co stim? předem díky
  • Jen bych ještě doporučil 100% vyzkoušet demo a počkat den dva po vydání. Pak se koukni jak to běží ostatním hráčům. Loni měla spousta lidí problém ji zprovoznit. Např. já i když sem měl hru koupenou, tak sem musel hrát s craclou verzí od RLD, protože orig. Fifa mi prostě nešla spustit, naštěstí sem neměl problém s Originem.
  • och, díky za radu...zkusím to..krabice je mi stejne k hovnu.
  • klidně mohli licenci na Ligu mistrů a Evropskou ligu kopit peněz na to mají dost..bylo by to parádní, navíc teď, když je konečně v manažerském modu i reprezentace...
  • Tak pokud ti jde o peníze, tak zkus v den vydání, popř. pár dní po kouknout na aukro, jestli ji tam budou prodávat z "Key4you". Já od nich kupoval Fifu 12 za 400,- a letos pokud tam bude podobná cena si ji taky koupim.
    Ale je to jen klíč, žádná krabicovka, zadáš do Originu kterej musíš mít tak jako tak a stáhneš si ji.
  • Mohli by si dát trošku záležet na těch přestupech, loni to bylo hrozný.
    Taky by si mohli dát záležet trošku na "lize mistrů" a "evropskej lize". Jasný, že díky licencím to nemůže vypadat stejně, ale mohli by použít trošku fantasie a vymyslet pro tyhle dvě ligy vlastní grafiku, nějakou znělku, míč se kterym by se hrálo, prostě aby bylo poznat, že to neni jen další ligovej zápas. Atmosféře by to určitě jen prospělo.
  • chci si právě koupit usb kabel na ovladač od Xboxu a hrát to na PC, protože PC verze je o 400 levnější...takže pokud jak píšeš je to to samé, tak proč platit víc...navíc už nemam gold, takže bych platil ještě za něj. Díky za pozitivní info.
  • Pokud máš u PC gamepad a průměrné PC nepoznáš rozdíl.
  • Nevíte jak to bude s PC verzí? Poslední ročníky jsem hrál pouze na xboxu, protože byla Fifa na PC údajně pozadu. Tuším, že Fifa 11 byla na PC jako xboxova verze 10ky atd. Tak mě zajímá jestli FIFA 13 už bude naprosto totožná hra a to se vším všady, jako ta na xbox..děkuji za odpověď.
  • GL tam normálně nebude. Měla tam bejt, ale zase se nedohodly. Jen českej nároďák.
  • PES hrajou povaleči, co fotbal viděli max. z gauče a jejich největší herní zážitek je desátej level v automatový KONAMI mlátičce před kinem! Každej rozumnej člověk mastí FIFU
  • kidnap
    Občas se mi třeba stane, že musím před každým spuštěním hry opravit instalaci přes origin, protože hra vytuhne po úvodním logu.
  • no ani nahodou, musis bejt uplne slepej, a navic si jako malej hral asi jenom vodni polo, a o kopacak si ani nezavadil
  • ja si pamatuju ze v dobe fify 10 sem si koupil nakou EN verzi pres aukro .. a byly tam prave problemy se zamrznutim menu kdyz se pripojil druhy ovladac ci se mi casto sekla hra i pri hre...mluvim o xbox verzi... co se tyce novy fify 12 tak se me nesekla snad ani jednou a uz tomu bude rok :-)
  • Safra na games.cz jste se zmiňovaly o novém a přehlednějším menu, ale teď v preview článku ani ťuk. Tak mi holt nezbyde než počkat až to vyjde
  • kidnap
    Samozřejmě že jsem to stahoval přes Origin. Prošel jsem víc něž pár stránek, žádný zaručený návod, jak se toho zbavit není. Jedná se o chybu: an error has occurred and you are no longer synced with the online match. Vyzkoušel jsem všechny tipy, ale nic nefungovalo, až po nějakým patchi, který vyšel někdy na jaře to funguje.
  • Problém je spíše v tom, že vůbec nejde o to jak zkonvertovat tlačítka na klávesnici ale o obchod který by jim konvert zřejmě ani nezaplatil. Pro pár zemí jako je malinká ČR a dále pak možná skandinávie se jim to nevyplatí když například v Anglii jim to nikdo nekoupí, protože to není u nich populární sport a v USA většina vlastní konzoly pro zábavu v obýváku. Nechápu proč řešíte tlačítka a už vůbec ne proč řešíte NHL u článku k FIFĚ ...
  • problem mat hraca na WASD, par finticiek, klucky, nahravky, hodenie sa do strely, tak to by bolo Q, E, F a okolne klavesy, zrychelnie Shiftom, nahravka medzernikom....a ovladanie hokejky?? hmm, myskou, zeby?? dokonale by vedela nahradit analog...len to by sa s tym museli aspon trosku pohrat, a na to su zrejme lenivi...och, teda....na PC je vela piratov
  • Mi rekni jak na PC prevedes ovladani puku na analogu ? Chapu ze si kazdy muze koupit gamepad ale k pocitaci patri klavesnice a stou se i pocita ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit