Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, ale stačilo se kouknout na pár stránek o FIFĚ a našel by si ten problém...že ty si to instaloval z dvd? Mě to taky nešlo, ale pak jsem to reinstaloval z Originu a hned to šlapalo jak má...a žadný padání hry, žádný záseky nebo podobně...FIFA 13 bde super a už se na ni těšim :) mám předobjednáno :)
  • kidnap
    Nechápu. Jak se může něco změnit, když tě podvedou, ale ty jim stejně zase dáš svoje peníze? Ať je hra dobrá jak chce (to nepopírám), tak už z principu si ji nekoupím.
  • tak to sem tam ještě nezaregistroval , asi hraju jinak , ale každopádně je to na 99% stejné a rozdíl je právě v pískání offsajdu
  • Tech vylepseni by muselo byt sakra hodne, aby se to mohlo rovnat. *13*
  • Inquisitor
    Neregistrovaní uživatelé nemají možnost editace ;)
  • zdeeneek
    Nebylo by jednodussi editovat puvodni prispevek nez to vysvetlovat v druhym ?
  • Co vím, tak GL tam normálně bude....
  • Omlouvám se, v první zmínce má být samozřejmně 13. Prvně střílím, až potom se ptám. *1*
  • Vím, že tohle je o článek o FIFA 12, ovšem, já bych se pozastavil nad ročníkem 12. Nedávno jsem si ho koupil z x-zone za krásných 299 kč. Strašně jsem se tešil na online zápasy a to byl hlavní důvod, proč jsem si to kupoval. Ovšem, po instalaci a spuštění jsem zjistil, že vlastně FIFA je hra s dobou trvanlivosti a ta sleva mě měla smrdět. Po spuštění career módu ať už jakéhokoliv hra zamrzne, při hraní ultimate teamu nejdou hrát turnaje, protože hra ( překvapivě ) zamrzne. Mám stáhlé všechny patche a jediné co zatím funguje je sezóna 1v1. Ale na druhou stranu, co bych chtěl, za 300 .. *1* .. Nicméně, pokud někdo bude chtít zahrát, najdete mě na Originu pod nickem Tesio. =). Případně, pokud by někdo měl řešení mého problému, budu mu zavázán.
  • Nezastávám jedno ani druhé, ale ve FIFě je taky radost, když přelobuješ brankáře pomocí fake rabona nebo klasickým centrem a přestože míč letí jasně do brány a nikdo na něj už nedosáhne, hra to vyhodnotí jako přihrávku a pokud je poblíž tvůj hráč, rozhodčí taky pískne ofsajd a z nádherného gólů je prd.
  • PESKO by bylo dobré kdyby se tam nepískal ten NEOFFSAJD , a ve PES2013 nic nezměnili jenom nakoupili prava na ligu cz , pak sem prubnul FIFA2012 a musím říct i když nerad že se hraje mnohem líp , jak už zde bylo řečeno v pesku je víc bugů
  • Máš pravdu, ve FIFĚ je tragicky zaostalý, ale to se právě s novou FIFOU změní. Je tam slíbeno hodně vylepšení atd...takže se těšme ;-)
  • hznk89
    A to já se těším, až vycvičím Messiátko *1*
  • Dokud neudelaji Be a pro aspon na urovni BAL z Pro eva, tak se neni o cem bavit. Ve FIFE je ten mod opravdu tragicky zaostaly.
  • jojo muzes. Jsou dve moznosti, bud hrat online zapasy na manualni a nebo jak si psal, ze si nastavis asistence a poloasistence atd.
  • Kocy
    Proč zrovna s lepší grafikou? Stačilo by aspoň trošku těžké AI ne to co bylo v NHL 06 až 09...
  • Chtěl bych se zeptat mám přeobjednáno ale nemám zkušenosti s online hraním fify když hrajete online můžu si nastavit asistence při přihrávání nebo při střelbě atd. ? předem díky za odpověd
  • Sice tě neznám, ale z videí se dá říct, že máš velice špatný úsudek.
    Mudruj až si zahraješ demo *10*
  • Z pohledu EA nemají důvod pro revoluci...PES zůstal hodně pozadu a tak vědí, že je nic neohrožuje...buďme rádi za to, že tam alespoň něco zlepšujou. A hlavně...pokud tě štvou BUGy ve FIFĚ, tak se mrkni na PES tam jich je 10x tolik...
  • Hrával jsem PES, ale co se next gen Fifa objevila na PC, tak jsem hrál FIFU. Jako každej rok, jsem zkusil i letošní demo PES a musím říct, že mě neuvěřitelně chytla, rozhodně z mého pohledu lepší než minulá FIFA. Taky jsem ještě před pár týdny viděl parník rozdílu...no PES zase FIFU dostihl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit