Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to zajímavě... Jinak recenzi chválím, na současné poměry velmi dobrá!
    • Pokud jsi nehral tak doporucuji i Anno 1701 a Anno 1404, druhá jmenovaná stale v parádní grafice.
      • No pokud jsem to správně pochopil, tak číslo v názvu hry se vždy rovná přibližné dataci období, ve kterém se hra odehrává... Tahle konkrétní hra mě zaujala, že má prostředí v budoucnosti (historické strategie mě až tak moc neberou) a zároveň že to není intergalaktická rubačka, jak to obvykle s těmihle sci-fi strategiemi bývá.

        Já bych si tu hru snad i zahrál, ale pokud je pravda ta poměrně vysoká obtížnost, kterou zmiňuje recenzent, tak to by mě asi odradilo... Já se nerad hrami frustruju. *4*
        • smejki
          mně je teda jedno, jestli to myslíš vážně, nebo se snažíš vytvořit další vlákno, kde rozporuješ vlastní slova, jen aby vznikl zbytečný balast, ale... pokud chceš jednoduché budovatelské "strategie", musíš šáhnout po budovatelských sandboxech jako je třeba Tropico. Hraje se to dlouho, s prstem v nose, dobře to vypadá a nemusíš věčně trpět dojmem, že jen snažíš doplňovat vodu do systému složité kaskády 1500 vzájemně závislých nádrží, z nichž kontinuálně odtéká voda. Naopak si můžeš většinu času hrát s tisícem pro úspěšnou hru nevýznamných konin.
          • Tropico, pokud vím, žádný díl z budoucnosti ještě nevydalo... Nebo jo?
            • smejki
              ah, tohle jsem opomněl
        • PreidaQ
          Pokud víš, že tyhle obchodně-budovatelské strategie nejsou pro tebe, tak tě s touhle hrou zřejmě bavit nezačnou. *7*
          • No počkej, to jsem přece nikde nepsal, nebo snad jo? Já si daleko radši zahraju obchodně-budovatelskou, než rubačku... Právě se mi líbí ten koncept, že to není o stavění armády a mlácení se, a zároveň je to z budoucnosti.
            • Masa-san
              Ja si naopak myslím, že jakmile se pochopí herní mechanizmy , tahle hra je celkem v pohodě. (aspon nekonečná hra)
              Hlavní rozdíl oproti jiným, je snad v tom, že nejde o to postavit největší město a honem všechny budovy , ale menší město a to rozmazlovat a postupně vylepšovat a přestavovat.
              Vydělal jsem tam přes jeden milion a pořád jsem byl ziskový pak se mi odemkla budova a prostě jsem většinu města zboural, protože budova se mi nikam nevešla a zároveň její stavba trvala neuvěřitelné dlouho a vzala ohromné množství surovin, ale díky naspořenému milionu jsem rekonstrukci přečkal v celkem bez stresu, jen abych postavil ještě promyšlenější město s výkonnější ekonomikou.
              (Stavitelskou str jsem nehrál snad od doby sim city nebo jak se to jmenovalo)
            • PreidaQ
              Ale tu obtížnost můžu potvrdit. Častokrát se stane, že člověk v téhle hře prostě "zaspí na vavřínech", říká si, že má dost peněz a že je to v pohodě, nic dál už nemusí rozšiřovat, a najednou je ve velkém mínusu, ze kterého se docela obtížně vyhrabává. *4*
            • PreidaQ
              No, ony tyhle hry se dají většinou roztřídit tak, že někoho prostě tenhle typ baví a někoho ne. Většina "obyčejných" lidí se nedokáže přenést přes to, že celé hodiny prostě jen stavíš, přesouváš zboží, plníš tužby svých obyvatel, hlídáš si finance, opět stavíš, kocháš se tím, co jsi postavil a stavíš ještě více.
              Já sám při takovéhle hře prostě nepřemýšlím nad tím, jestli mě vyloženě baví nebo ne, ale prostě se do ní dokážu natolik ponořit, řešit neustálé problémy a něco zlepšovat, a v tom tkví kouzlo takovýhlech her. *7*
            • No, v tom případě se budu muset vrátit ke Skyrimu, to nikdy neomrzí... *3*
            • Hairy_Ass
              Ale že to je poměrně obtížná hra, tak to je pravda... *3*
  • Lawliet
    čekal jsem od ní víc, ale hra nijak výrazně nezklamala a dá se hrát stejně dobře jako její předchůdci :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit