Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FarkyJTV

    pre mna je proste ten loot katastrofalny.pamatate na ten zlaty dast rozkose ked ste zabili bossa v borderlands?pre mna pada hra totalne natom.a tie loading screeny nemaju co v 2019 co hladat.beta division 2 sla na jeden take skoro.len darkzony zostali aj to tam idete cez animaciu pomalsiu

  • Trochu úlet. Rozhodně to není horší než Fallout76. Trochu cítím snahu recenzenta si nahnat bodíky u haterů. Za poslední půlrok to není první taková recenze. Hold po proudu je to jednodušší. Jindy se tu prozměnu dá 10/10 kopírce z třetího kolene. Jinak pokud se Vám stýská po starém, dobrém Bioware, může za to milovaná komunita, že doktorská dvojice utekla z herní branže s nervama v kýblu(ME3).

    • species
      No ME3 byl taky nehorazny pruser. Zalouzili si kazdy kousicek toho hatu co dostali
    • Veskoslav

      3>4? Co máš z matiky?

    • nightborne

      Emm... a on někdo tvrdí, že to je horší než Fallout 76? 

      (Pokud se tedy hypoteticky přesuneme do vesmíru, kde tohle srovnání vůbec dává smysl).

  • Preed
    Len taký proti názor pre ľudí ktorý by to náhodou chceli hrať. Príbeh vôbec nie je taký zlý ako sa ho snaží prezentovať recenzia, na pomery lootershooterov je dobrý a podľa mňa OVEĽA lepší ako v Destiny. Combat a lietanie je zábavné a funguje. Bugy existujú a zlé dizajnové rozhodnutia tiež ale nekazia hru tak ako sa to snaží prezentovať recenzia. Endgame je slabý ale nie veľmi slabší ako mala pri vydaní konkurencia(destiny). Anthem má svoje chyby a nemá endgame obsah, áno je to problém, áno nemali to tak vydať ale 4/10 je úplne mimo. Primerané hodnotenie je tak 6-7/10 z môjho pohľadu a len tak na koniec chcem pripomenúť, že destiny 2 tu dostalo 9/10(ani náhodou nebolo na 9/10). Takže ak nechcete nutne srať bioware na hlavu tak si počkajte a myslím si, že sa budete relatívne dobre baviť, ja sa bavím slušne už teraz.
    • Francis

      4 z 10 je ešte príliš mierne hodnotenie

    • Daver

      No. Ono se moc ohánět tím co měla konkurence při vydání moc nejde l. Anthem nastupuje pěkně z čerstvá proti rozjeté konkurenci. Mně nezajímá, jako hráče co hraje teď jakej měl start kupříkladu warframe(ten hraju takže vím o čem mluvim) když teď je to úplně jiná hra a proti tomu nastupuje Anthem s tolika chybami a nesmysly že se mi zpět ani do něj nechce. 

      • Preed

        To bolo len pre porovnanie ak by to niekoho zaujímalo (pretože mňa ako
        hráča Destiny to zaujímalo a preto hrám Anthem) a 4/10 mi skutočne príde
        neadekvátne a neodráža stav tej hry. Ale samozrejme, nedostatok obsahu a technický stav neospravedlňujem
        ale jadro mi príde dobré a určite nie na 4/10.

        • nightborne

          Hele, mně jádro taky přijde fajn, souhlas. Taky sem to asi dvakrát zmínil v textu. Ale nehodnotím to, co z toho jednou třeba moooožná, když se někomu bude chtít, bude. Hodnotím rozbitou, špatně nadesignovanou hru s nulovým obsahem, kulhajícím lootem a neexistující endgame, co mi přistála na disku te´ď.

          Jestli s tim něco udělaj, s radostí se k tomu za rok vrátím a napíšu článek, že už to neni takovej šit ;).

          • Preed

            V pohode, ja som mal len potrebu sa ozvať pretože mi tá recenzia neprišla dobrá, to je všetko :)

            • Delinom

              To bude tím, že není dobrá. Porovnávat hru, do které člověk musí dokoupit za 2x tolik DLC (viď, Destiny 2) a která ma za sebou velmi dlouhou dobu a stále není povedená a Anthem, který teď vyšel a má neskutečný potenciál, je scestné. 

              • walltar

                Reakce na příspěvek:

                Ale jak vyjádříš potenciál v recenzi? Recenzent není jasnovidec a nikdo ti nezaručí, že z toho potenciálu někdo někdy něco vykřeše... se klidně může stát, že to EA za měsíc utne a pošlou Bioware pracovat na něčem co bude mít větší předpokládanej zisk. 

                A podle mě by porovnání s destiny celkem sedělo... jsou to dvě hry stejného žánru. A cenově taky nejsou od sebe daleko... Já teď nedávno koupil Destiny 2 + všechny DLC i s tím jejich posledním anual passem za cca 50€. Takže proč to neporovnat? 

              • Preed

                Reakce na příspěvek:

                To len pre spresnenie, mne samozrejme neprišla dobrá dotyčná recenzia na Anthem, to Destiny som spomenul ako perličku, že to dostalo 9/10 čo je retrospektívne vyslovene vtipné.

              • Daver

                Reakce na příspěvek:

                Hry vyšla ve stavu v jakém vyšla, proti konkurenci, která tu už je. Proti čemu tenkrát stálo Destiny?

                omlouvej to jak chceš, ale pokud jdeš do kategorie zahuštěném konkurencí, tak se musíš vytasit sakra s něčim pořádným, protože samozřejmě každej bude bude porovnávat aktuální stav(mam opustit Warframe/Destiny2 pro tuhle hru? ). Samozřejmě do toho je tu ještě Bioware aspekt. Pro tuhle hru se obětoval mass effect, takže se čekalo že to bude fakt nářez...

              • nightborne

                Reakce na příspěvek:

                Poslyš, nijak se samozřejmě nezlobím za rozdílný názor, ale alespoň kritizuj, co v textu opravdu je... jedinej odkaz na Destiny v celý recenzi je, že má obdobně stupidní příběh, nic jinýho. Anthem nefunguje sám o sobě, nepotřebuje srovnávání. Potenciál uznávám už ve verdiktu a zároveň je mi v číselným hodnocení upřímně fuk, když ho kazí neskutečná smršť chyb a mizernýho designu.

                Bez jakýkoliv ironie ti nicméně závidim, že tě to baví. Taky jsem doufal, že bych si z toho mohl udělat oddychovku na hoďku dvě, občas. Zkus Warframe, mimochodem, jestli tě baví Anthem, budeš z toho naprosto urvanej ;).

  • Jack1947

    Hodně nízká známka, 6/10 by tomu slušelo více určitě to má daleko k odpadu. Nicméně ta hra nic nového nepřináší, spíše kopíruje lepší hry a ještě to dělá špatně.

  • Dag0

    Andromedu sem dlouho odkládal a asi rok pročítal recenze, reddit apod. Nakonec to byl pěknej “massefektovskej” zážitek, pokecáte s kompanionama (možná někoho sbalíte),  lítáte si v lodičce po vesmíru a skenujete planety, no a pohyb, střelba, skilly v boji se prostě povedlo na výbornou (možná nejlepší ze série). U Anthem to vypadá jako by se vzhlédli ve startu diabla 3 (grind kampaně, mizernej loot) a skirimu (bugy, naprosto nemožný menu v inventáři atd). No asi tomu dám rok jako andromedě a uvidím jestli koupit nebo zapomenout. Btw pořád věrím, zme vyjde pořádnej a super mass effect :)

    • Ja se tu Andromedy zastaval uz pri vydani. Prislo mi to jako celkem uchazejici start potencionální novy trilogie - vzhledem k tomu, ze na tom uz delal novej (nezkusenej) tym...bohuzel, majorita mela opacnej nazor, tak tu ted mame místo SP RPG tenhle paskvil. Anthem jsem zkousel pri open bete a vydrzel to hrat asi jen 2-3 hodiny a ikdyz nerad soudim podle takhle kratky doby, tak tady jsem mel proste tak negativni pocity, ze tovted ani nebudu stahovat ,prestoze mam origin premier... A to mam pritom tenhle typ her v oblibe - Warframe, the division, destiny...

      • Dag0

        Možná kdyby vyšla velká spousta dlc k andromedě, tak by se na ní vzpomínalo jen jako na předraženou hru :)


        PS: Destiny 2 sem koupil, zahrál si hodinu, zhnusil se co to je za paskvil a do dneška tomu nedokážu přijit na jméno

      • Paul_cz

        Anthem byl ve vývoji souběžně s Andromedou. A pokud bude mít Anthem neúspěch, tak by se třeba možná mohlo někomu v EA rozsvítit a nechat Bioware zas udělat nějaké singleplayer RPG.


        Hahaha a pak jsem se probudil.

  • Daver

    Doufal jsem že když už nic jiného tak aspoň to story mohlo bejt ok.  Ale jak na to tak koukám, tak i Warframe má lepší story a storytelling a to tak pár let zpět nic nebylo xS

  • Paul_cz

    "Ještě jedna perlička – v Anthem samozřejmě najdete (naprosto generického) hlavního záporáka, který se jmenuje, a teď pozor... Monitor. Ne, to jsem si nevymyslel. Komu to prokrista přišlo jako adekvátní jméno pro vážně míněného zlosyna? A co hůř, kdo to pak ještě schválil? Příště proti nám stane lord zla Mikrofon a jeho skvadra elitních Větráků?"


    Za tenhle odstavec oba palce nahoru, zasmál jsem se :)

  • Carnage666

    Jak jsem psal u starší novinky, očekávám za pár měsíců oznámení že Anthem bohužel jen vyšlo v nesprávnou dobu kdy frčí BR hry a sami si budou nadávat na Apex.  Poté očekávám jako u Andromedy zrušení min. poloviny slibovanýho dodatečnýho obsahu. Každopádně po Andromedě, BF2, BattleSJW V jsem ani nečekal že by s Anthemem udělali díru do světa. Takže vlastně mě to ani nepřekvapuje.

  • Veskoslav

    Ono je sice hezké, že padne recept, co si člověk přeje. Ale pak zjistí, že než vyrobí fialku, tak nejenom, že zdroje jsou šílené na výrobu (může ji koupit za sumu, kterou většina lidí nemá ani po 40-70 hodinách hraní). Ale může se stát, že Vám padne zbraň s takovými statistikami, které nikdy nikdo neviděl:) Takže i crafting je naprosto rozbitý. Protože mít zbraň, co má 0 % šanci na spuštění sekundárního damage, které udělá 0 % damage zapáleným protivníkům je něco, co chcete:)


    Za 10 € ve slevě to bude fajn koupě. 

    • nightborne

      Jo, to video s tou 0% zbraní jsem taky viděl =).

      Ty staty jsou jako v původním Diablu 3, rollujou se naprosto náhodně, takže šance, že dostaneš kravinu, je obrovská. To sem nicméně nechválil, líbí se mi ten samotnej princip získávání receptu. Ten je fajn.

      • Veskoslav

        To souhlasím. Jenom asi druhá největší legrace jsou pak odměny za to prozkoumávání atd. Naprosto tragické odměny.

        • Delinom

          "Zdroje šílené na výrobu" kamaráde po týdnu hraní bych s těmi zdroji mohl vystavět novou dálnici D1 a epicy jsou tak low itemy pro end game, že stejně začneš sakra rychle farmit masterworky a lepší. 


  • V čem je to horší/lepší/jiné než Destiny? tam probíhal po vydání taky hate ale přeci jen ne v takové míře..a mě ta hra bavila

    • Veskoslav

      No Destiny mělo navíc PVP například?:) 

      • jo jasně tj jednoznačný fail

        • Veskoslav

          I Endgame byl prostě lepší. Ne skvělý, spíše průměrný, ale přesto nebyl tak vyloženě tragický jako tady, kdy 2 ze 3 "endgame" bosů jsou jenom opakováním těch, co už ve hře byli.

          • Delinom

            1 ze 3. Brouk v mines i monitor jsou unikátní. A ta luminary v templu je taky trochu jiná díky těm štítům ale uznám, že je podobná...

            • Veskoslav

              Takže Monitor není nic, co by jsi nehrál v hlavní kampani a tady si to zopákl? Takže to není zrecyklovaný boss fight?

              • Delinom

                Reakce na příspěvek:

                A včem jako? Podobný titanům? V něcěm ano, ale je to defacto kombinace všech titánu... cmon, bossfighty se prostě ve všech hrách opakují, už od vanilly wowka... a rozhodně to má nápaditější boss fighty, než Destiny 2 základ bez DLC... tam bylo nudné vše až na lasta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit