Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Nejlepsi karetni hra stejne byly Doomtrooper :)
    • jo ale jen do doby kdy se prislo na kombo s vyvestenim knihovny.Pamatuji jak jsem byl na turnaji jedinej kdo mel v decku neco jineho. A pak kdyz prisli dalsi edice kde i prasivej common mel lepsi staty jak nejvetsi rare v zakladni sade ,tak to umrelo uplne
  • Vypadá to pěkně... držím palce ať se autorům daří. Můj herní šálek ale karty nejsou *3*
  • No to som asi jediny komu v urcitom bode zmrzne tutorial a neda sa zahrat karta :)
    a teda neuveritelne je, ze sa ten tutorial neda skipnut (aspon mne teda).
    ale vyzera to zaujimavo
    • Asi jsem měl stejný problém. Měl jsem dostat dvě karty a jednu z nich zahrát, ale zobrazila se jen jedna. Ta špatná a nešlo v tutoriálu tedy pokračovat. Buď šlo zmenšit o něco okno, a pak se tam nějak objevila i ta správná karta. Nebo změnit prohlížeč (blblo mi to v Opeře). V Exploreru to šlo bez problému.
  • Škoda že tahle hra je v podstatě celá otázka haluze. Buď ji máte nebo ne.
    • Náhoda hraje velkou roli pouze na nižších lvl, když už máš dost karet a konexí, tak dobrý balík náhodu minimalizuje.
      • Faktor štěstí a náhody je přítomen po celou dobu hry. Ale to rozhodně nechápu jako mínus, naopak. To je prostě princip přebíjené. Je nesmysl, když někdo nadává, že v Coraabii je to o náhodě. To je jako nadávat, že hokej se hraje na ledě a ten moc klouže. Ale nepochopte mě špatně. Jasně že to není jen o náhodě. Samozřejmě je na vás, jaký balík uděláte, abyste se svým osudem mohli něco udělat. A že se při duelech dějí zajímavé věci, jen co je pravda.
  • tenhle typ karetnich her jeste nekdo hraje a dokonce i plati ?
  • libi se mi jak se tady ignoruje nova mmotcg hex, ktera je prakticky objev 2013 i na e3 mela velky uspech...jo holt corabie je protekcni co kluci
    • Navic je to naprosto nehorazna kopie MTG .. to jeste nekoho bavi?
    • Za 2.5 mega $ umi hry delat kazdy .. :P
  • Musím souhlasit v tom, že Coraabia pay 2 win je a to nikdo nemůže popřít. Způsob kupování a získávání xot by možná chtěl trochu vyladit. Na druhou stranu je to fajn oddechovka s excelentním grafickým zpracováním. :)
  • jejich první krok by měl být méně P2W model. v jiných lepších online hrách už neexistují věci, které by se daly koupit jenom za peněžní měnu.
  • Mortuus
    Perfektní hra. Spoustu karet si můžete koupit za in-game měnu. Boostery nejsou tak drahý a pokud vám vadí utratit stovku za fat pack, pak byste asi měli změnit hobby, hry asi nebudou pro vás :-)
    • No vypichovat zrovna cenu karet,to je trochu strela vedle. Muzu na ty hre vyjmenovat X veci,kvuli ktery se u ni vyplati zustat,cena karet to ale fakt neni.
      • Mortuus
        Je jedno kolik věcí vyjmenuješ. Se základním balíkem to je vopruz a ani dobře udělaná mytologie, ani skvěle vypadající artworky by mě u toho neudrželi. Jen jsem chtěl nějak zaobalit, že pokud si chceš tu hru kvalitně zahrát, tak to není otázka tisíců ba ani stovek korun...
    • Já tu hru vůbec nehrál, ale díky tobě vím že je to teda Pay to Win, takže vlastně i vím že ji nikdy hrát nebudu.

      Děkuji.
  • :D tak zlate SW.. ty jsou taky tiskarna na penize, ale kolik stojej karty do hry to je opravdu moc :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit