Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Donkey KOng, Donkey Kong Junior, kangaroo, Image Fight, Wardner, track and field, scramble, battle zone, Traverse USA, Flying Shark, centipede, Missile command, Dragon Spirit, Golden Medalist, Pacman, Space invaders, Final FIght, Berlin Wall, Pacmania, MIchael Jackson Moonwalker, Commando, Lode RUnner, Nemesis... Kua asi bych neprestal psat kdyz sem se tak rozepsal a zacali mi pred ocima skakat ty automaty co jsem kde hral od roku 1995 do konce zlate ery Arcade at uz herny nebo maringotky, pozdejsi hry typu Tekken, atd uz mn eneoslovovvali preci ejn to clovek znal z domacich konzoli. samozrejmne mimo arcade sem si prosel od ZX Spectrum pres atari, commodore, Segy mastersystem a megadrive, nintendo NES a SNES, PCengine, a ostatni konzole na cartridge. ale jak zacala konzole PSX tak tam par her bylo co mne nadchli ale zbytek brak a odpad stejne tak na Segu Saturn par her super zbytek brak a odpad no a dalsi generace konzoli mne nejak nenadchli extremne i kdyz vlastnim i nejake soucasne konzole tak se priznam ze kdyz si na tom zahraju 10x do roka tak je to hodne radsi si dam emulatory na PC treba prave arcade MAME :-))) Mimochodem super project ale to uy sem psal na FB. takz se kvam chystame s kamosema uz od te doby co jsme zjsitili ze neco takoveho u prahy je a to jeste nebylo otevreno, bohuzel dodnes nejak nebyl cas. Ale nebojte dorazime a treba pokorime i nejakej ten rekordik hehe. S pozdravem Snoopyk a www.emulatory.net
  • kto mi pomoze? :)
    ja zhanam jednu hru ale neviem si spomenut ako sa vola ani najst video. najviac mi pripominala film indiana jones (mozno mal hlavny hrdina klobuk, neviem uz, grafcky mozno trosku ako rick dangerous), odohravala sa v nejakom dungeone. myslim ze cela hra bola rozdelena ako keby na 2 casti, mozno nejaku mapu s ktorej sa dalo vojst vzdy do levelu.

    co bolo klucove ze vzdy po nejakom case alebo pozbierani niecoho, mozno aj hned po vstupe sa na obrazovke spravil ohen ktory sa stale zvacsoval. myslim ze hrac musel rozbijat take truhlicky a stihnut uniknut z obrazovky. myslim ze tam boli aj nejake lebky. hra bola 2D z vrchu myslim (pseudo 3D mozno, ako pacman, commando...). viem ze popis neni super ale bolo to tak davno...
  • tady jsem nasel intro k tomu rambovi. Tohle si tam sezente.
    http://www.youtube.com/watch?v=EQDUEt7fpDw&feature=related
    • Viděl jsem to v chodu, bylo to i docela dobré, bohužel tyhle nové mašiny se z muzejních vstupů nedají zaplatit.
  • Jo Jungmanka, to byly časy, ale nejlepší byly stejně TMNT v kotvě a můj legendární běh z potravin zespodu, abych tam byl první...a jak tam chodil ten mentál :)

    Byla sranda, CHROE (ROB), PACOUR (DAD) , KUKUR (KUK)...SMRDÍŠ, DALIBOR, ČUDLÍK, BEABOB...jojo klucí, kde je Vám konec :))

    Pokud se v tom někdo pozná, tak ICQ : 165075490, ještě pořád musíme dát ty želvy ve čtyřech! :)
  • Nebyl to Shinobi?
    http://www.youtube.com/watch?v=4BMDT6QA70o
    • Ano toho není problém vám přivézt a osadit do univerzálního automatu. Dejte předem vědět nejlépe na mail.
  • Zdravím !

    Opravdu super článek ! Jen mohl být trošku delší ! Zhltl jsem ho jak malinu. *3* . V arcade muzeu v Moravké Třebové jsem už byl, ale do Prahy se taky chystám, jen jak bude cesta kolem ! *5*
  • Jestli je tam i King of Boxer jedu tam hned *3*
    • To vás trochu zklamu, toho v Aréně nemáme, není volný stroj. Ale najdete u nás zcela jistě spoustu jiných pecek, takže výletu určitě litovat nebudete.
      • Jasný :) už čekáme s kolegou na volnej pracovní víkend a jsme u vás jak na koni ( i když těch koní je asi stotřicet ) *1*
  • Ahoj Dane, opravdu skvelý článek. Každý, kd si ho přečetl, nepochybuje o tom, že víš, o čem píšeš a co doba arkádových her, automatů pro nás znamenala. Jen ten záver. V ĆR jsem proste raritní a v ĆR jsou tato muzea 2 *3*
  • Jen bych dodal, že Atari 2600 naštěstí nemělo jenom 4 barvy. *1* http://en.wikipedia.org/wiki/Television_Interface_Adapter#TIA_Color_Capabilities
  • Děkuji ještě jednou Danovi za skvělý článek!
    Chcete-li se k nám přijet podívat, navštivte prosím web www.arcadehry.cz nebo naši FB stránku http://www.facebook.com/pages/Arcade-Hry-arcadehrycz-/156093901086398 . Náš projekt přežije jedině díky vaší návštěvě, podpořte nás a doražte. Děkujeme.
    .
    • jestli se u Vás najde Narc, Shinobi a Double Dragon, jsem u Vás pečenej vařenej. Člověk si sice může stáhnout mame apod, ale bez toho starýho dobrýho feelingu...
      • Takže pojeďte: Double Dragon tam je a Shinobi klidně na víkend přivezu. No a jen kvůli NARCu si přece nezkazíte výlet :)
    • Chtěl sem dorazit už v neděli ale nesehnal sem nikoho. Samotnýho se mi tam nechtělo zvlášť když tam je tolik automatů pro dva *1* . Ale buď v sobotu nebo v neděli (záleží jak velkou budeme mít opici *1* ) s kámošem dorazíme. Vypadá to fakt parádně, moc se těšíme. *3*
      • Super, díky moc, doražte!
    • Gratuluju ke skvělý práci. Jakmile to bude trochu možný, tak se přijedu podívat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit