Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Double Dragon,to se dalo na 2,- dojit a hlave ten zvuk kdyz si daval kolena :-)
  • hellboy popisuje bombroviste. diky kluci.
  • Nejvíc vzpomínám na Final Fight, Shadow Dancera, ale hlavně na Moon Patrol a Dig Dug, ten byl best!!!
    • Vypadate, ze se v tom vyznate, tak se chci zeptat, jestly nevite jednu hru kterou hledam. Hral jsem ji na NES a pamatuji si jen, ze slo zrejme o nejakeho ninju. Prvni kolo zacinalo nekde v lese, byla bourka a mohl vysoko po vetvich doskakat az na koruny stromu a myslim, ze se z prava do leva.
      • Nebyl to shinobi?
      • The Legend of Kage
        • smejki
          ty vole, to jsem hrával taky. THX a lot!
        • Ano to je ono.
      • Pan_Klobouk
        Ze by Ninja Crusaders?
      • 13_11

        První nebo druhý díl Ninja Gaidenu? Nebo zkus zapátrat tady v seznamu.

        • Vim, ze to Ninja gaiden nebyl.
          • 13_11
            Pak se podívej po tý The Legend of Kage, jak ti radí Tanbou; před třemi lety vyšel na DS i druhý díl. Já jenom doporučím svoji nej nindža hru z dětství, která mě baví doteď - The Ninja na SEGA Master System.
    • Moon patrol a Dig dug taky byly moje srdcovky :)
  • Poklona Donu Vávrovi za krásný článek.

    Zažil jsem jako šesti/sedmiletý klučina sklonek "automatové éry", kdy se u kolotočáků začaly objevovat i perly jako Tekken 2 (dodnes si pamatuji, když na jednoho pařana aplikoval King multithrow, to byl zážitek pro celou mariongotku) nebo Soul Calibur, který nám tehdy všem vyrazil dech, i starším klukům. Takové automaty měli jen dvakrát, pak už nikdy... jinak Metal Slug, jekési stíhačky viděné shora, x-tá variace Arkanoida, nějaké beat'emupky (většinou okaté klony Final Fightu) a pár světelných pistolek.

    A abych nezapomněl - přeji vám hodně štěstí s Vaším projektem!
    • Snad Sould Edge, ne?
      • Soul Edge a Soul Calibur je to samé, akorát jedno jméno bylo pro Asijský trh a druhé jméno pro EU/USA
        • To není myslím úplně přesný. První díl série se jmenoval Soul Edge a Další díly už se jmenují Soul Calibur, takže např. Soul Calibur 3 už je čtvrtý díl série.
  • Cosi
    Ferrari F355 si pamatuju z dovolené s rodiči v Itálii nejspíš z oblíbené destinace Bibione. Byl jsem ještě malé pívo a se starší sestrou jsme často chodili po setmění do automatové herny. Byl to exklusivní titul do kterého se museli naházet 3 žetony, oproti 1 žetononu u ostatních "obyčejných" strojů, za 3 kola které se jeli na oválné dráze. Automat vám po projetí zatáčky říkal, jestli to bylo perfect nebo good a dokonce se řadilo na napodobenině řadící páky. Napodobenina sedačky a celého kokpitu a ano dominovaly tomu 3 obrazovky vedle sebe. Oooo jak já jsem slintal. *7*
  • Jo tak tohle místo hodlám určitě navštívit, sice jsem tuhle éru na vlastní kůži moc nezažil, pamatuju si akorát že jsem tahle párkrát pařil golden axe a sonica, ale myslím si že to může být fajn si prohlídnout kousek videoherní minulosti.
  • To byly časy v těch pojízdných autobusech a maringotkách :) Nejoblíbenější hra pro mě pak jednoznačně Gun smoke..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit