Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neeeeeeeeeeeeeee .. Na si to přal na vanoce zejtra to přijde a rodiče toschovaj xD a zahraju sito až na Vanoce ..... si se nervama zahryznu do desky stolua nepustim se az do Vanoc xD ....
    • assassin1995?? :D
      • on je slovák, ak dobre viem
  • Musím mať AC 2 aby mi išiel brotherhood?
    • Ne. Dokonce to ani není definováno jako datadik, ale samostatná nová hra.
      • jo ale rozhodne to navazuje na pribeh !
  • Recenze a články Dana Vávry mě vždy buď rozčílí nebo rozčílí. On prostě nedokáže vidě hru jako celek. On vidí různé části a v každé jednotlivé části vyhledá chyby. On vidí, že Řím není přesný, pak si stěžuje na nutnost skrývání v davu ve Wanted MP módu (přičemž ani nehrál jiný), který ani nepovažuje za důležity, že prý: "Nemám pocit, že by hra typu Assassin's Creed potřebovala nutně online složku." Přitom by vám každý, kdo hrál co-op splinter cella, pověděl, že AC má ohromný potenciál na hru online. Jak vidíme teď v různých versus módech, nabo snad uvidíme v příštím co-opu. Také zřejmě nechápe, že co díl AC, to se zmenšuje realističnost a zvětšuje zábavnost. Tohle není Arma Dane Vávro. Viděli jsme jak dopadlo filosofičtěji a reálněji zaměřená AC1 a teď si budeme stěžovat, že je vše podřízeno zábavě? On čeho tady jsou hry? Od učení se? A co na to Jan Tleskač?
    • Žádná odpověď a pluska? Nebylo, co jsem očekával... :D
      • ne, asi holt vubec nikoho nezajimas...
  • Ahoj, nechci se vyjadřovat k obsahu recenze, ale musím poukázat na její nepříliš vysokou jazykovou úroveň, protože tolik do očí bijících chyb (hlavně v interpunkci, ale i shodě podmětu s přísudkem) mi přijde na takový článek opravdu moc. Nechci být hnidopich, který chyby hledá za každou cenu, a nemyslím to zle. Jen se domnívám, že by článku před jeho vydáním prospěla jazyková korektura. Protože kde už jinde, než v oblasti novinařiny (ač herní), by se mělo s jazykem zacházet správně? Jinak na Brotherhood už se moc těšim, dvojka mě pohltila jako málokterá hra. Bohužel si zahraji až na jaře /PC/ :-(
  • Len chcem povedat ze sa mi strasne paci ze Dan sa zamysla nad takymi vecami co 99% recenzentov prehliadne
  • oin.odin
    vysvetli mi niekto ten rozdiel v grafike ??? http://bit.ly/cErokZ ??? prečo to na PS3 vyzerá tak ... fádne ... rozplizlo ... a farebne nevyvážene ... a na x360 je to len moja predstavivosť alebo sú tie steny také nejaké plastickejčie to je akože ta slávna tese...čosi
    • To stále neuměj udělat hru s vsync? Rozsekaný hry jsou to nejhorší. PS3 verze má AA, ktrerý to to takhle rozmázne. Xbox má celkově lepší grafickou kartu, tak se dalo čekat, že to bude na PS3 horší, ale hrát to bez vsync bude utrpení.
  • Pete.palis
    Jelikož jsem se na všechny díly v....l, tak jsem začal včera hezky od prvního dílu *1*
  • kdo miluje AC2 musí milovat i tohle. v ulicích víc stráží, boje rychleji odsýpají a Rome je nádherný pískoviště. hru mám už od včerejška a nemůžu se ji nabažit...
  • no jasně že jo :)
  • Objevi se ve hre i Desmond a Lucy?
    • ovsem ze ANO...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit