Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 8/10???
    S prominutím autora recenze nechápu. Tohle je minimálně devítkový titul.
    • ales.smutny
      Původně jsem nechtěl hodnocení řešit, můj úkol byl otestovat PC verzi v jejích specifikách, tomu jak se hraje se věnoval Dan Vávra. Ale bude fér pár slov za sebe.
      ACII jsem dal, ještě v Levelu 10/10 a je to pro mne hra, která sito zasloužila bez debat. Brotherhood ale už je derivátem. On už není zlomový, tak radikálně inovativní, ty přidané hračky s asasíny jsou dobré, ale nijak zlomově. Navíc mi některé pasáže trochu vadily - kupříkladu dlouhé lezací sekvence s Desmondem, občas na můj vkus neassassinovská linearita v některých pasážích...
      Což ale probůh neznamená, že ta hra není skvělá. 8 z 10 je pro mne velmi, velmi, velmi dobré hodnocení, které zaručuje zábavu, intenzivní zábavu. Prosím, nepřesouvejme zase stupnici o něco výš. I sedmička je moc dobrá hra a šestka je solidní kus, který něčím nad průměr prostě vyčnívá. 8 je pro mne velká pochvala, jde prostě o hru kratší než je ACII, vycházející ze stejných principů a s dle mne slabším příběhem. Když už tedy musím dát číslo (a to já vždy nerad, radši se spoléhám na slova), už to mám na osmičku. Toliko vysvětlení:)
    • Devítkový ? Ale no tak .. mě to přijde jak Fable .. ze začátku je člověk ohromen možnostmi, ale za chvilku zjistí že je vše na jedno brdo včetně obchodů a zabírání měst. Teď už si to ani nemám chuť spustit, nic mě na tom bohužel neláká ( kromě DLC samozřejmě, ale to už je pak jen o příběhu )
      • Tak obchody sice nejsou silnou stránkou :), ale AC je úplně o něčem jiném, než o nakupování předmětů. Zase nehrajeme Oblivion nebo DA.
  • Cajk
    Konverze dopadla dobře, ale sakra - měla přijít o hodně dřív.
  • DOHRANO - Konečne som to dohral ,a chcem sa podeliť o dojmy s hry.
    Hru som si podla bloku kupil , 19,03, až teraz som to dohral, to sa mi stáva malo kedy aby som tak dlho hral hru. Hral som všetky vedlajšie úkoly a zbieral všetko čo sa dalo, Strašne ma bavilo chodiť po meste a hlavne po strechách . Hra bola velmi dlhá čo je dobré, ale konec mal neuveritelný spád. Niečo mi hovorilo že ked prímem ulohu v Andelskom hrade zabiť papeža tak musím mať všetky vedlajšie úkoly, hotové . Tak som sa vrhol na vedlajšie úkoly , všetky som porobil a išiel na papeža , a začala hra neuveritelne gradovať . Doslova sa nedalo odtrhnúť od deja, na vedlajšie úkoly nebolo ani pomyslenia . Samotný konec zo súčasnosti bol super len neviem prečo som zabil tú ženu čo mi celú hru pomahala , ale to sa dozvieme asi v dalšom diely. Hra nemala žiadne hluché miesta, jedine čo sa mi trochu nepačilo tak ta časť čo som bojoval s jablkom , to nebolo zaujimavé . Hodnotenie 8-9 si myslím že je pravdivé . Doporučujem každému hrať , nehrať len hlavné úkoly ale všetko , potom je to super. NIKAM SA NEPONACHLAT PORIADNE SI VYCHUTNAT KAZDE ZAKUTIA RIMA
  • Tak tohle nechápu - Víc jsme si přát nemohli 8/10. A DA2, kde se celou videorecenzi jen vyjmenovávaly zápory - taky 8/10
    • janchor
      Hodnocení ve videorecenzi je přejatý z recenze textový, viz http://games.tiscali.cz/recenze/dragon-age-ii-recenze-55136
  • Táto hra mi dala presne to , čo som od nej čakal. Nechcel som o nič viac, ako mala dvojka,
    chcel som iba aby môj obľúbený príbeh pokračoval. A to sa mi splnilo. V tom to prípade
    som maximálne spokojný a nejaké maličkosti (mapovanie tlačidiel) nie sú pre mňa až také
    zaťažujúce, aby mi pokazili dobrý zážitok z hrania. A čo je pre mňa najdôležitejšie je voľba
    pri štarte - OFF LINE. Konečne krok správnym smerom.
  • Čau hele kdo by si chtěl zahrat multiplayer at si me prida do pratel CJDXD *1* jinak supr hra
    • krunoslav
      taky se přidám, najdete me pod saladinedeep
      • Super další čech *3*
    • Super konečně nějaký čech který hraje mulťák!!!!!!!!!!!! Já mám ID Morybunduss..
  • Me se ovlada ac na keyboardu uplne v pohode...
  • nejaka zmena? tim myslim souboje - nebo stale plati, ze nahodim stance a jsem defakto nesmrtelnej s tim, ze ke vsemu v obkliceni utoci vzdy jen jeden guard
    • Ne, naopak je to jeste vic zjednodusene, jelikoz staci zabit jednoho vojaka a dokud se Ezia nekdo nedotkne, tak dava vsechny ostatni uz automaticky na jednu ranu.
      • Přesně tak. Napřed Ubisoft v rámci reklamy velmi propagoval, že v AC:B útočí více soupeřů naráz. Realita je taková, že zaútočí jen tehdy, když bude hráč stát a nic nedělat. Stačí rytmicky mačkat útok a hned je vše ve starých kolejích.

        A co se týče "zákeřného" útoku do zad, pokud Ezio zrovna provádí exekuci - stačí namačkat counter attack, Ezio se otočí během jednoho framu (jako ve stařičkém Double Dragonovi) a provede counterkill.
    • Teď už útočí všichni, a souboje jsou tak zábavnější. A je tam o dost více "komb".
  • Hra se mi hýbe uplně stejně jako rok staré AC 2,které mi běhalo o něco málo lépe jak 3-4 roky staré AC 1,čili řekl bych že optimalizace je vcelku dobrá...
  • Nevíte s kým tam bojujem s templáři?
    • Cajk
      s přisluhovači rodu Borgiů, který jsou spřažený s templářema - proti nim kucí z klanu Auditore, který jsou zase generace asasíni:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit