Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať si každý říká co chce... překousnu bugy i všudypřítomné skriptování.... ta hra je prostě mistrovské dílo... dokonce i vedlejší příběh usedlosti měl zajímavý konec ! No a co, že se nelíbí lidem konec Desmonda... u AC byla vždy tahákem minulost.... podle mě spolu s AC2 nejlepší díl série
  • jediny, co me na ACIII stve, je to - v recenzi zminene - nacitani. zrovna u tyhle hry bych ocenil nacitani ve stylu Uncharted, ale neva. a taky me pak stve, ze nevim jak rekrutovat dalsi assassiny. poradi mi nekdo jak na to, lidi?
  • Všechno tomu nasvědčuje
  • Takže Call of Duty a čeká nás velké repete.
  • Ano haythan byl nejlepší a charismatický
  • Ještě jsem si vzpomněl na jeden případ dějových nelogičností. Hned při prvním příchodu Connora do Bostonu mu Achilles říká, že bude pro přežití v civilizaci lepší, když Connor potlačí svůj indiánský původ a bude raději za Španěla nebo Itala, dá mu typické latinské jméno Connor a nechá ho běhat po Bostonu v indiánském oděvu s typicky indiánskou výzbrojí... A jaj *6*
  • Hru bych rozdělil na 2 části, 1. za Haythama byla vynikající, charismatický anglický šlechtic, relativně široká paleta příběhových úkolů, události 7-leté války, třírohé klobouky prostě miluju. Dokonce na druhé hraní byl ten pocit z úvodních částí ještě lepší. A vůbec mi nevadilo (spíš naopak), že kromě hlavních příběhových úkolů šlo jen lézt na věže za účelem synchronizací a kompletní průchod bostonským podzemím, pojetím to byl takový malý návrat k AC1.

    Po šoku (přiznávám, docela mi spadla brada) s Haythamovým odhalením se sice přistoupilo k hlavní části, ale kvalita šla dolů. Connor mě příliš neoslovil, kápě místo klobouku mě otrávila a přemíra vedlejších úkolů (které prostě vždy před hlavním úkolem plním, nemůžu si pomoct, nemám rád ty kvanta blikajících úkolů na mapě, i když vím, že to lze v mape vypnout) mě zrovna moc nebere (chápu, že budu v menšině). Myslel jsem, že rekrutování asasínů už ve trojce nebude. Jako vedlejší mise OK, ale nutnost využívat pomocníky je v podstatě zbytečná. Naopak námořní mise jsou příjemné oživení, škoda, že chybí free roam na moři, tam bych asi vydržel o dost déle než na hranici. Očekávám ale, že tato možnost bude v příštím díle.

    Co se týká zasazení děje, americká válka o nezávislost a předtím 7letá válka byl opravdu hodně dobrý nápad, poprvé v sérii čtu všechny vstupy, ať se týkají postav, událostí a dokonce i míst, a hrozně mě to baví (OK, část věnovaná Mohawkům mě upřímně zase příliš nebere).

    Vyloženě mě ovšem serou nelogické skoky v ději, kterých je v sérii snad čím dál tím víc. Za všechny jenom připomenu příchod Connora k Achillovi, kdy se ve sklepě začnou bavit o tom, že je třeba zabít Connorova otce a nějak jsem tam nezachytil, že by Connor byl překvapený tím, kdo je vlastně jeho otec, ani překvapení Achilla nad tím, čí je Connor syn. Já vím, že tam byl střih, kdy Achilles vyprávěl Connorovi o asasínech, ale stejně. A takových dějových skoků je na každém kroku dost a dost. Celé to působí dojmem, jako když nějakou 4 dílnou TV sérii sestříhají na celovečerní film. Je tam sice všechno podstatné, ale divák má pořád pocit, jakoby mu něco podstatného utíkalo.

    Další díl očekávám z revoluční Francie, to snad ani nejde jinak. Jen škoda, že to bude muset být s Connorem, nějaký Červený Bedrník by docela bodl :) Ať je aspoň možné si Connora ustrojit a vyzbrojit podle svého...
  • assassins creed 4 bude z 2 sv války a budete ovladat hrdinu z prvni osoby
  • BoB.2
    detail
  • MidnighT91
    Divím se že v recenzi nikdo nepoukáže na to, že Connor s nožem dělá stejná komba jako se sekyrou...
  • Tuto hru jsem dohrál před pár týdny na PS3. S videorecenzí celkem souhlasím. Co se týče stromů - jsem rád, že při skákání z jednoho na druhý stačí držet dvě tlačítka a "ono už to pak jde nějak samo". Nevím, jak jinak by to chtěl autor ovládat ;). Ale je pravda, že při vyskákání výše, až do korun stromů (převážně kvůli synchronizaci), je ovládání včetně kamery poněkud krkolomnější.
    Na novém AC se mi líbí hlavně brutální souboje. AI mi zde přijde až přehnaně všímavá a též zasekaná. I když to je někdy sám Connor taky ;). Žádná hra není dokonalá a tak i tato skýtá nemálo bugů.
    Hraní za Desmonda - ne, že by mě nebavilo, já mám osobně jeho části moc rád, ale přišlo mi, že i přesto, že Ubisoft slíbil, že se za něj bude hrát daleko více, nežli v předchozích dílech, že tomu tak úplně nebylo. Jen nevím, co mi přišlo lepší - hraní za něj zde či v Revelations.
    Lodní bitvy - ty jsou zde opravdovou lahůdkou :). Plynulé, realistické. Postě parádní.
    Vedlejší úkoly špatné nejsou, ale příliš jsem se jimi nezabýval, alespoň ne těmi v divočině (ačkoliv jsem byl zpočátku rád, že v novém díle AC bude prvek z RDR, jelikož tam mne to dosti bavilo).
    Pohyby jsou celkově lepší a interaktivnější, i přesto jsem se nejednou nesmyslně zasekl.
    A co se týče příběhu, tak ten mi přišel lepší v předchozích dílech - dovolím si tvrdit, že AC série měla od AC2 až do AC: Revelations nejlepší příběh. Altair a Azio Auditore da Firenze jsou mými oblíbenci. Connor mi přijde spíš jako takový truhlík ;). Prostě to prostředí Benátek a italština a soundtrack - nezapomenutelné :).
    Závěrem tedy - AC3 není vyloženě špatnou hrou, je to dobrá hra, ovšem skýtá jak nedodělky, tak věci, jenž dělaly dle mého AC AC. Zkrátka a dobře tento díl nepředčí předchozí díly, aspoň ne tedy z mého pohledu. Je to sice něco zcela nového a dle Ubisoftu převratného, leč to "pravé" kouzlo AC jsem v tomto počinu nenašel. Souhlasím tak s autorem, že by se tato hra mohla jmenovat klidně zcela jinak = má to prvky AC, ale není to TEN AC ;).
    No jsem zvědav, co Ubisoft vymyslí příště. Altair i Ezio mi ale již navždy budou chybět ;).
  • "renesancni"
  • Nechci zbytecne sycet na treti dil ale pro me je jasne nejslabsi a to skoro ve vsem asi mi resenacni Rim sedel vic budu AC porad po ocku sledovat ale zda se mi ze se pomalu hrouti ve smycce kolapsu jen proto ze si nekdo chytry v Ubisoftu rekl ze budou vydavat novy dil periodicky kazdy rok
  • BoB.2
    Mě vadilo nehorázné množství BUGů, co mě naopak hodně bavilo byli námořní bitvy
  • Já jsem byl s novým příběhem spokojený a lezení přes stromy bylo super. S Connorem jsem měl problém se sžít ale nakonec to tak nějak šlo. Ale narozdíl od předchozích dílů jsem narazil na spoustu bugů a kazilo to zážitek ze hry (mám originál samozřejmě). Co mě ale vyloženě naštvalo byl odfláknutý konec. Ale jinak jsem si užil nějakých 27 hodin ve hře hodně. :)
  • *věrného*
  • Nové prostředí přineslo něco nového a neokoukaného ale taky se samo shazuje..především stromy jsou podle mne kámen úrazu..a taky především ovladání a chování vašeho veěrného oře je trochu problematické..stále je však nový AC ''luxusní zboží''.. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit